Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Престижна британська школа Churchill House запрошує на літні програми для дорослих за спеціальною ціною

17.05.2019
Престижна британська школа Churchill House запрошує на літні програми для дорослих за спеціальною ціною. Фото - 4

Churchill House – одна з кращих шкіл Великобританії, яка має акредитацію British Council і входить до таких міжнародних організацій як Education UK, English UK, Quality English. Школа пропонує спеціальні ціни на програми для дорослих тривалістю від 4 тижнів.

Churchill House заснована в 1971 році. Школа знаходиться в сонячному місті Рамсгейт на південному-сході Британії. Місто надзвичайно мальовниче, з зеленими полями та пагорбами, великими фруктовими садами, золотими пляжами та цікавою архітектурою. Тут надзвичайно комфортно вивчати мову та британську культуру, відпочивати та практикувати англійську в мовному середовищі.

Бажаєте поєднати захоплюючий відпочинок та вивчення англійської? Тоді не зволікайте, зараз діє спеціальна пропозиція для клієнтів DEC education від школи Churchill House:

 

  • 4 тижні зі знижкою £318 (20 або 25 уроків/тиждень)
  • 8 тижнів зі знижкою £696 (20 або 25 уроків/тиждень)
  • 12 тижнів зі знижкою £790 (за 20 уроків/тиждень) і £730 (за 25 уроків/тиждень)

Пропозиція діє до 30 червня, при цьому обраний курс може стартувати у будь-який період протягом 2019 року.  

Програми, які школа пропонує за спеціальною ціною:

General English – курс загальної англійської мови, який розроблений, щоб допомогти студентам розвинути впевненість у своїх знаннях та розмовній англійській, дати можливість вільно спілкуватися та підтягнути інші основні навички – письмо, читання, сприйняття мови на слух. Всі програми з загальної англійської включають 20 уроків на тиждень + домашні завдання та перевірка прогресу.

Intensive Courses – інтенсивний курс включає 26 або 32 уроки на тиждень. Особливість програми в тому, що вона включає 20 уроків загальної англійської і 6 або 12 уроків профільної англійської: ділова англійська (бізнес), академічна, англійська для туризму, драматургії, розвиток основних навичок, підготовка до міжнародних мовних тестів (IELTS, Cambridge ESOL, TOEFL, TOEIC, KET, PET), додаткові уроки англійської.

Дзвоніть нам прямо зараз або лишайте онлайн-заявку, і наш консультант зв’яжеться з вами, щоб надати детальну інформацію про школу, програми та спеціальні пропозиції.

ОНЛАЙН-ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад