Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Престижні школи США видають стипендії на навчання в старших класах клієнтам DEC

10.10.2019
Престижні школи США видають стипендії на навчання в старших класах клієнтам DEC. Фото - 4

Американські школи Amerigo пропонують на конкурсній основі стипендії на навчання українським школярам від 14 років. Це відмінний старт навчання в США, якщо ви націлені дати дитині якісну освіту і мрієте, щоб вона вступила до закордонного вишу.

Школи пропонують стипендії на кожен рік навчання. При цьому старт навчання може починатися з будь-якого навчального року з 9 по 11 клас в залежності від віку учня.

Школи та суми стипендій

Amerigo Chicago, Marian Catholic High School – стипендія $24 000/рік (навчання обійдеться в $45 000/рік)

Amerigo Lexington, Lexington Catholic High School – стипендія $20 000/рік (навчання обійдеться в $40 000/рік)

Amerigo Boca Raton, St John Paul II Academy – стипендія до $24 000/рік (навчання обійдеться від $45 000 до $49 000/рік)

Щоб взяти участь в конкурсі

до 30 жовтня 2019 року подайте заявку та мотиваційний лист англійською мовою на тему «Чому ви хочете вчитися в США». Заявку з позначкою «For Scholarship» відправляйте куратору проекта від DEC: Aigerim.kasymova@dec-edu.com.

Умови отримання стипендії

1. Середній бал за останні два роки навчання в поточній школі від 9.5 і вище за 12-бальною шкалою

2. Рівень англійської – B2 (Upper Intermediate) для вступу до 9 або 10 класу; C1 (Advanced) і вище для вступу до 11 класу. Кандидат повинен пройти онлайн тестування

3. Рекомендаційні листи від вчителів з англійської мови та математики з поточної школи (заповнюються надані стандартні форми)

4. Двоетапна співбесіда з регіональним директором і співробітниками відділу зарахування Amerigo

5. Копія закордонного паспорта

Переможці конкурсу будуть відомі в грудні.

Щоб зберегти за собою місце на програмі, учень, який переміг в конкурсі, повинен внести передплату за навчання $5 000 до 30 грудня 2019 року.

Всі учасники конкурсу безкоштовно отримують послугу зарахування в один з 300 партнерських університетів або шкіл DEC education.

Престижні школи США видають стипендії на навчання в старших класах клієнтам DEC. Фото - 5
Престижні школи США видають стипендії на навчання в старших класах клієнтам DEC. Фото - 6
Престижні школи США видають стипендії на навчання в старших класах клієнтам DEC. Фото - 7
Престижні школи США видають стипендії на навчання в старших класах клієнтам DEC. Фото - 8

Переваги навчання в школах Amerigo для іноземних учнів

Від 70 до 100 предметів Advanced Placement (за програмою вишів) та Honors (підвищеної складності). Проходження цих предметів – це 35% успіху при вступі до топових університетів США та Канади згідно з вимогами приймальних комісій! Далеко не всі американські школи надають такі можливості.

Підготовка іноземних студентів до вступу до університетів:

  • підготовка до обов’язкового тесту SAT (є навіть не в усіх рейтингових школах США). У 2019 році іноземна учениця Amerigo здала SAT на 1530 балів з 1600 та отримала стипендію в University of Miami
  • підготовка до вступного есе з особистим репетитором від школи
  • extracurricular – позашкільна діяльність, яка враховується при вступі до вишу (у кожного учня є свій куратор з extracurricular)
  • рекомендаційні листи – школа вибудовує тісні взаємини між вчителями та учнями, аби у майбутньому кожен випускник отримав гідні рекомендаційні листи

Особлива підтримка для іноземних учнів. Більшість студентів шкіл Amerigo – американці. Тут навчаються представники всього 11 іноземних країн. Таким чином іноземний учень інтегрується в американську культуру, а Центр підтримки іноземців приділяє кожній дитині максимум уваги, враховуючи його національність та особисті потреби.

Програма Global Scholars. В школах Amerigo є спеціальна програма для обдарованих дітей з підготовки до вступу до топових вишів США, зокрема до університетів Ліги плюща.

Бажаєте, щоб ваша дитина навчалася в школі, яка відкриє для неї двері престижних університетів? Не зволікайте – подавайте заявку та мотиваційний лист до 30 жовтня та виграйте стипендію на якісну американську середню освіту!

Назад