Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Презентація від Харківської школи архітектури

25.10.2018
Презентація від Харківської школи архітектури. Фото - 4

Ваша дитина цікавиться навчанням за напрямом "Архітектура"? Запрошуємо приєднатися до презентації від наших партнерів, Харківської школи архітектури, яка відбудеться 30 жовтня о 18:00 у київському офісі DEC education (бул. Лесі Українки, 23б, 3 поверх). Темою презентації стане передова архітектурна освіта та сучасні курси для архітекторів і дизайнерів у вигляді підготовчої програми "Нульовий рік".

Презентація підготовчого курсу

Школа прагне дати інструменти для професійного зросту студентів за спеціальністю "Архітектура" і школярів, які б хотіли реалізувати себе у цій сфері. Саме тому в Харкові ось уже другий рік займаються студенти "Нульового року" – так званий підготовчий курс. У них є можливість засвоїти 12 блоків навчання з різних теоретичних і практичних напрямків: архітектура, дерево, філософія, урбанізм, бетон, соціологія і т. інше. По завершенні курсу випускники складають власне портфоліо для подальшої реалізації у професії.

3 листопада філія ХША відкриває двері ще й у Києві. Протягом "Нульового року" Школа навчить студентів впевнено користуватися архітектурними підходами та інструментами для подальшого розвитку у професії.

На заході у вас буде можливість дізнатися про навчання у Харківській школі архітектури. Засновник Школи, відомий український архітектор Олег Дроздов, розповість про навчання бакалаврів і запуск магістратури. Також команда Школи презентує курс "Нульовий рік" та поспілкується з гостями на архітектурну тематику.

Презентація від Харківської школи архітектури. Фото - 5

Кому буде корисно

Якщо ваша дитина навчається у 10-11 класі і вважає себе креативною, чому б не перевірити це на практиці? Підготовчий курс "Нульовий рік" від ХША - чудова можливість спробувати, чи дійсно вона хоче бути архітектором. Також на курсі можна отримати базові навички і навчитися користуватися інструментами, знання про які знадобляться в подальшому навчанні та кар'єрі.

Якщо ваша дитина хоче вчитися за кордоном

Якщо ви замислюєтеся про те, щоб дати дитині освіту за напрямом "Архітектура" та суміжними спеціальностями за кордоном, рекомендуємо курс "Нульовий рік" - як перший крок до досягнення цієї мети. На курсі дитина зможе спробувати себе в ролі архітектора і зрозуміти, чи підходить їй ця сфера діяльності. Крім знань і базових навичок, школярі також зможуть скласти професійне портфоліо, необхідне для подачі до закордонних університетів.

Якщо ви студент українського вишу, програми Харківської школи архітектури можуть бути корисні для вас, як додаткове навчання і розвиток в цій сфері, після якого можна подаватися до закордонних університетів.

Програма заходу

18:00 — Привітання гостей

18:10-18:30 — Презентація Нульового року, програми цього курсу і бесіда з гостями про те, чому на курсі буде цікаво і корисно навчатися.

18:30-19:00 — Спілкування з викладачами курсу

Презентація від Харківської школи архітектури. Фото - 6

Про Харківську школу архітектури

Школа розпочала роботу в 2017 році, а вже у 2018 році на бакалаврат було набрано першу групу. Це приватний навчальний заклад, який виховує нове покоління архітекторів та урбаністів, здатних змінити сучасну архітектуру і міста.

Освіта у Харківській школі архітектури базується на актуальному світовому досвіді і унікальних авторських програмах. Метою Школи є підготовка відповідальних архітекторів, які реалізують якісні просторові зміни.

ХША стає центром професійної комунікації архітектурного співтовариства, обміну актуальними знаннями та ідеями.

Зараз в ХША діють такі освітні програми як бакалавр, "Нульовий рік" (Харків і Київ), серія курсів про матеріали, моделювання, графіку, макетування та ін. І публічна програма.

Зареєструватися на презентацію 

Назад