Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Запрошуємо 12 вересня на Батьківський четвер з DEC «Як допомогти дитині обрати професію»

23.08.2019
Запрошуємо 12 вересня на Батьківський четвер з DEC «Як допомогти дитині обрати професію». Фото - 4

Всі батьки мріють, щоб їх дитина знайшла професію до душі і змогла в повній мірі реалізувати себе в житті. Як їй в цьому допомогти? На цю тему ми і поговоримо 12 вересня у Батьківський четвер з DEC.

Вибір професії – питання, яке турбує кожну родину, де росте старшокласник. Як зрозуміти, що підходить саме вашій дитині, якщо підліток ще сам не визначився? З чого почати і які кроки потрібно зробити на шляху до обраної спеціальності? Якими навичками дитина повинна володіти, щоб домогтися успіху?

Ми допоможемо вам розібратися!

Спеціально для батьків старшокласників DEC education спільно з Jansen Capital Management проводить Батьківський четвер на тему «Як допомогти дитині обрати професію».

Запрошуємо 12 вересня на Батьківський четвер з DEC «Як допомогти дитині обрати професію». Фото - 5Jansen Capital Management – провідна українська консалтингова компанія у сфері управління людським капіталом, завдяки якій сьогодні сотні українських підлітків можуть зрозуміти, в якому напрямку їм варто розвиватися, і зробити усвідомлений вибір професії. Компанія є ексклюзивним партнером Thomas International (Великобританія) і провайдером Thomas System в Україні.

Серед унікальних продуктів компанії є Personal Profile Analysis (PPA) – Профільний аналіз особистості.
PPA – це опитувальник, який дає уявлення про сильні сторони дитини, внутрішню мотивацію, показує, як дитина буде вести себе в стресових ситуаціях. В результаті PPA дає уявлення про ті сфери діяльності, в яких дитина зможе досягти успіху в майбутньому, виходячи з особливостей її характеру.

Приходьте на Батьківський четвер з представником Jansen Capital Management і DEC education. Ваших дітей чекають великі звершення, і ми разом допоможемо їм зробити перші кроки на шляху до успіху!

Дата: 12 вересня, четвер

Час: 18:00 – реєстрація та нетворкінг; 19:00 – виступ спікерів

Місце: DEC Hub, Київ, бул. Л. Українки, 23б, 3 поверх

Вхід вільний

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Програма заходу

Як побудувати індивідуальну стратегію розвитку дитини

Запрошуємо 12 вересня на Батьківський четвер з DEC «Як допомогти дитині обрати професію». Фото - 6Спікер: Айгерім Касимова

10 років досвіду роботи з підлітками й допомоги в підборі професії та навчальних закладів за кордоном; до 2015 року – директор програми обміну старшокласників Flex в Казахстані; нині – менеджер з розвитку бізнесу DEC Education.

Стратегія розвитку – це чіткий план, за яким дитина буде йти, щоб побудувати успішну кар'єру. Залежно від обраної професії вам потрібно підібрати виші та програми; школу, яка дасть базу для вступу до ВНЗ; курси, які допоможуть підтягнути англійську і розвинути необхідні навички і т.д. Це «освітня дорожня карта» вашої дитини про яку докладно розповість експерт DEC.

Особливості віку та вибору професії

Запрошуємо 12 вересня на Батьківський четвер з DEC «Як допомогти дитині обрати професію». Фото - 7Спікер: Вікторія Спориш

Провідний консультант, тренер компанії Jansen Capital Management. Лікар-педіатр, психолог, викладач психології, психотерапевт (спеціалізація – психоаналітична терапія, сімейна терапія, терапія дітей і підлітків), член Української Спілки Психотерапевтів

Вікторія поділиться, як правильно підійти до підбору спеціальності в підлітковому віці і дійсно допомогти дитині, а не нав'язати ту чи іншу «престижну» професію. Спікер детально розповість про Профільний аналіз особистості, як інструмент, який допоможе дитині обрати свій шлях у житті і не прогадати.

Як розвинути навички, необхідні для успішного майбутнього дитини

Запрошуємо 12 вересня на Батьківський четвер з DEC «Як допомогти дитині обрати професію». Фото - 8Спікер: Айгерім Касимова

Сьогодні важливо розвивати навички, з якими дитина зможе підлаштовуватися під динамічний ринок. Ці навички називають «4К»: критичне мислення, креатив, колаборація, комунікація. Це ті якості, які дозволять досягти успіху в будь-якій сфері і справлятися з викликами, які чекають фахівців завтрашнього дня. Навіть якщо в майбутньому дитина вирішить змінити професію, ці навички допоможуть їй успішно адаптуватися в нових умовах і впоратися з новими завданнями.

Зацікавлені? Не пропустіть Батьківський четвер 12 вересня. Реєструйтеся на захід прямо зараз!  

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Назад