Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Запрошуємо на безкоштовну лекцію про дизайн одягу від креативного директора Istituto Europeo di Design

03.07.2019
Запрошуємо на безкоштовну лекцію про дизайн одягу від креативного директора Istituto Europeo di Design. Фото - 4

6 липня у Києві відбудеться відкрита лекція, присвячена дизайну одягу та образотворчому мистецтву Shape of colour («Форма кольору»), яку проведе креативний директор Istituto Europeo di Design професор Джованні Оттонелло. Лекція пройде в рамках International Young Designers Contest (IYDC) – однієї з найбільш значущих фешн-подій Центральної та Східної Європи.

International Young Designers Contest – це Міжнародний конкурс молодих дизайнерів, в якому беруть участь представники 11 країн. Мета події – показати, що Україна і Київ зокрема – перспективні центри розвитку моди і креативу. Організатори конкурсу – Ukrainian Fashion Council та Istituto Europeo di Design (IED).

В рамках конкурсу Istituto Europeo di Design проведе відкриту лекцію від креативного директора і члена журі:

 

 

Shape of colour

Дата: 6 липня

Час: 16:00 – 18:00

Місце: Aloft Kyiv, Київ, вул. Еспланадна, 17

Відвідування лекції безкоштовне. Для участі необхідно зареєструватися

Istituto Europeo di Design – один з провідних європейських вищих навчальних закладів у сфері моди, мистецтва і дизайну. Кампуси вишу розташовані в 7 містах Італії, 2 містах Іспанії та 2 містах Бразилії. Тут ідеально поєднується теоретична база і практика. Виш тісно співпрацює з агентствами, модними будинками, студіями моди і дизайну; є членом міжнародних організацій у сфері моди і мистецтва, таких як European League of the Institutes of the Arts.

Якщо ви хочете пов'язати свою долю з мистецтвом, модою і дизайном, приходьте на лекцію 6 липня – познайомтеся ближче з одним із провідних представників світової фешн-індустрії!

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад