Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Виграйте стипендію на навчання у Швейцарії розміром до 10 000 франків!

22.11.2016
Виграйте стипендію на навчання у Швейцарії розміром до 10 000 франків!. Фото - 4

Швейцарський освітній концерн Swiss Education Group, що готує фахівців у галузі міжнародної гостинності, запрошує до участі в конкурсі та побудови успішної кар'єри в одній з найбільш перспективних на сьогодні галузей світу.

Що потрібно? Учасникам конкурсу потрібно зняти унікальне 2-х-хвилинне відео про те, як вони бачать готельний бізнес у рідній країні і що, на їхню думку, варто в ньому поліпшити. Також вони повинні вказати, що надихнуло їх на подачу заявки і бажання навчатися в одній з передових шкіл Swiss Education Group. Детальніше про умови конкурсу

DEC education рекомендує прослухати вебінар тим, хто хоче виграти! Вебінар відбудеться 12 грудня о 18:30. Крім рекомендацій щодо зйомки відео для конкурсу, що допоможуть вам створити виграшний сюжет, ви дізнаєтеся також більше про сам конкурс, академічні програми провідного швейцарського концерну, кар'єрні перспективи, процедуру подачі документів, стипендії та багато іншого.

Зареєструватися на вебінар  »

Взяти участь в конкурсі можуть всі студенти Східної Європи, які планують почати навчання за програмами бакалаврату або магістратури в школах Swiss Education Group у 2017 році (не пізніше жовтня 2017 року) і володіють досить високим рівнем англійської мови.

Всі формати відео для участі в конкурсі прийнятні і будуть обов'язково переглянуті журі.

Відео має бути завантажено на ресурс www.wetransfer.com (мобільний додаток доступно для завантаження) і відправлено на пошту scholarship@swisseducation.com не пізніше 1 травня (для бажаючих почати навчання у липні, вересні або жовтні-2017) - переможців буде визначено 8 травня 2017 року.

Увага! Стипендія буде присуджена переможцям у вигляді оплати навчання на програми бакалаврату або магістратури в школах Swiss Education Group (тобто сума НЕ буде видана переможцям на руки).

Хочете зняти успішне відео, що переможе? Дивіться на вебінарі!

Зареєструватися на вебінар  »

Назад