Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Програма 2:1 в родині викладача

11.07.2018
Програма 2:1 в родині викладача. Фото - 4

Провайдер Living Learning English (LLE) пропонує вашій дитині вирушити до Великобританії вивчати англійську мову в родині викладача. При цьому, дитина і проживає, і займається в родині свого вчителя, ходить з ним на цікаві екскурсії, підібрані спеціально під її інтереси, знайомиться з побутом і культурою англійців зсередини - стає повноправною частиною англійської спільноти. Але найцікавіша частина - програма "2:1", коли в сім'ї може проживати дитина з іншої країни, з якою можна потоваришуватися, поспілкуватися, знайти спільні інтереси. Удвох веселіше вчитися!

Ми рекомендуємо вам забронювати міце до кінця липня 2018 року, щоб у серпні вирушити в подорож, поки у провайдера залишилися вільні місця на програму. Звертайтеся до консультантів DEC education, щоб дізнатися подробиці поїздки і бронювання.

Зв'язатися з консультантом

Програма 2:1

Програма розрахована на дітей і підлітків віком від 12 до 21 року. Обираючи програму "2:1", ви погоджуєтеся, що провайдер підбере для вашої дитини її однолітка, але іншої національності, який теж хоче вивчати англійську. Партнер для дитини підбирається ретельно: враховується вік, знання мови, інтереси і захоплення. Така програма - чудовий шанс знайти нового друга з іншої частини світу. У тому випадку, якщо партнера не буде знайдено, вас автоматично буде переведено на курс "1:1", де заняття і проживання залишаються в будинку викладача, але дитина живе там одна.

Програма розрахована на отримання загальних знань з англійської мови. У разі, якщо у вас специфічний запит - наприклад, мовний інтенсив, підготовка до іспиту, просунутий рівень англійської або окремі спортивні заняття, рекомендуємо вам обирати програму "1:1".

Програма 2:1 в родині викладача. Фото - 5

Екскурсії

Викладач може запропонувати дитині завітати до прилеглих міст, де дитина зможе купити сувеніри і подивитися околиці. Залежно від локації, це можуть бути пляжі, музеї, замки.

Якщо дитина любить заняття спортом, вона зможе ходити до місцевого спортклубу, де їй запропонують плавання, теніс, скелелазіння. Всім цим вона може зайнятися разом зі своїм другом по програмі. Є можливість оренди велосипедів. Спортивні розваги можна обговорити окремо з приймаючою сім'єю. Екскурсії та спортивні розваги включено до вартості. Важливо розуміти, що дорогі розваги, накшталт верхової їзди, до вартості не включено.

Крім того, денні та вечірні заходи можуть доповнитись місцевими розвагами – це відвідування зоопарків, кінотеатрів, квестів або боулінгу.

Детальніше про Living Learning English

Мовний провайдер Living Learning English (LLE) пропонує послуги викладачів у більш ніж 300 населених пунктах Великобританії. Студенти можуть обрати навчання у великих містах, таких як Лондон, Брістоль, Манчестер, Ліверпуль; у таких популярних курортних містах, як Брайтон і Борнмут, або ж у невеликих тихих містечках і селах Великобританії.

Програма 2:1 в родині викладача. Фото - 6

LLE - провайдер, який вже понад 20 років допомагає організувати комфортне індивідуальне навчання англійській мові і проживання в сім'ї викладачів для студентів з десятків країн світу. Такий формат навчання дозволяє за дуже короткий термін досягти відмінних результатів, адже навчання не закінчується після уроку - воно триває під час спілкування викладача і студента під час обіду, під час відвідин музею або кінотеатру, під час обговорення вечірніх новин або ж просто за чашкою чаю. Серед переваг програми не тільки її ефективність, але і можливість особисто познайомитися з життям і побутом типової британської сім'ї.

Найбільш важливий елемент програми - правильний підбір викладача для кожного студента. Оформлюючись на програму, студент вказує свій рівень володіння англійською мовою, краще місто (або регіон) навчання, свої інтереси. На підставі цієї інформації підбирається викладач.

Інформація про викладача представлена в профайлі з фотографіями самого викладача, членів його сім'ї (якщо вони проживають разом), кімнати студента і самого будинку або апартаментів; а також представлена інформація про освіту та професійні сертифікати викладача, захоплення та хобі, відгуки інших студентів.

Дізнавайтеся докладніше про британському мовному провайдера Living Learning English і бронюйте путівку на серпень з офіційним представником в Україні, компанією DEC education.

Детальніше

Назад