Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Розкриваємо секрети вступу до канадських університетів. Відео

14.12.2017
Розкриваємо секрети вступу до канадських університетів. Відео. Фото - 4

7 грудня у ресторані «Прага» пройшов освітній сніданок «Шлях до престижних коледжів та ВНЗ Канади». В його рамках гості послухали про вимоги канадських вищих навчальних закладів до абітурієнтів та різні системи зарахування студентів: конкурсну систему і прийом в міру надходження заявок (rolling admission), коли пріоритет отримують ті, хто раніше подав документи.

Ці та інші секрети вступу від спікерів ви можете дізнатися, переглянувши запис сніданку, або подивитися 2-х хвилинне резюме всієї зустрічі.

Спікерами на сніданку виступили експерт з вищої та середньої освіти за кордоном DEC Education Ірина Михаль та регіональний менеджер канадського коледжу Humber College Кирило Мурахтанов.

Окремо спікери звернули увагу на процес підготовки до вступу. Головною темою стала програма University Pathway від канадського мовного провайдера ILAC. Вона вважається однією з найсильніших програм підготовки до вступу, яка дає можливість адаптуватися до освітньої системи Канади, підвищити рівень володіння англійською мовою і здобути навички презентації.

Play
Розкриваємо секрети вступу до канадських університетів. Відео. Фото - 5
Play
Розкриваємо секрети вступу до канадських університетів. Відео. Фото - 6
Назад