Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Школа Frances King пропонує вивчення англійської в Лондоні у різдвяний період зі знижкою 20%

04.10.2018
Школа Frances King пропонує вивчення англійської в Лондоні у різдвяний період зі знижкою 20%. Фото - 4

Школа англійської мови Frances King запрошує на мовну програму Christmas Course in London. Школа пропонує знижку 20% на різдвяну програму, а також інші програми, які стартують у 2018 або 2019 році. Пропозиція діє до 31 грудня 2018 року.

Різдво у Лондоні - це особливий час, коли місто, немов, перетворюється на казку. У вас є приголомшлива можливість поєднати приємне з корисним і відправитися вивчати англійську в серці Англії у новорічно-різдвяний період.

Frances King пропонує курс Christmas Course in London - вивчення мови та захоплюючу культурну програму в столиці Великобританії. На вас чекають найвідоміші англійські пам'ятки, атмосфера свята, лондонські різдвяні ярмарки та розпродажі. Таких зимових канікул у вас ще, напевно, не було!

Крім програми Christmas Course in London, знижка 20% діє на програми General English, English for Professionals, IELTS та Cambridge у Лондоні та Дубліні.

Frances King - це одна з кращий мовних шкіл Великобританії, акредитована Британською Радою. Навчальні центри школи розташовані в Лондоні та у Дубліні. Основний акцент у методиці викладання Frances King робить на курси розмовної англійської мови.

Щоб отримати знижку на навчання, звертайтесь до експерта компанії DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад