Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Знижка до 40% на вивчення англійської в Торонто та Ванкувері. Не пропустіть таку можливість!

16.05.2019
Знижка до 40% на вивчення англійської в Торонто та Ванкувері. Не пропустіть таку можливість!. Фото - 4

Спеціально для клієнтів DEC education міжнародна мережа мовних шкіл Eurocentres пропонує програми англійської мови для різних цілей за спеціальною вартістю. Це унікальна можливість вивчити англійську, підготуватися до мовних тестів і познайомитися з «великим Торонто» або різноманітним і приголомшливим Ванкувером! Вибирайте, куди хочете поїхати, і бронюйте програму зі знижкою.

Мережа шкіл Eurocentres заснована ще в 1948 році у Великобританії. Сьогодні це школи в 16 країнах світу, які пропонують різноманітні освітні програми в поєднанні з захоплюючими активностями за інтересами – спорт, культура, хобі, екскурсії, найпопулярніші розваги в місті, в якому ви навчаєтеся.

Школи в Торонто та Ванкувері пропонують мовні програми:

 

General English Course (Загальна англійська) – програма, яка враховує стартовий рівень студента, і допомагає розвинути всі основні мовні навички: письмо, читання, розмовну мову, сприйняття мови на слух. Є групи для студентів з різним рівнем володіння мовою.

Знижка до 40% на вивчення англійської в Торонто та Ванкувері. Не пропустіть таку можливість!. Фото - 5Business English (Бізнес англійська) – програма складається з уроків загальної англійської та ділової. Загальна англійська допомагає підвищити рівень чотирьох основних навичок, а уроки з бізнес англійської розвивають ділову лексику, вчать вести переговори, проводити презентації, спілкуватися з іноземними бізнес-партнерами англійською. Це те, що потрібно сучасним діловим людям.

Програми підготовки до TOEFL, IELTS, TOEIC, Cambridge ESOL (FCE і CAE) – програми підготовки до мовних тестів, які не просто підтягують рівень мови, а й розвивають ключові навички, необхідні для успішного складання певного тесту. Адже кожен міжнародний мовний тест має свої особливості, і щоб отримати високий результат недостатньо просто добре знати англійську. Потрібно розуміти особливості кожного розділу тесту, мати стратегію виконання завдань, виходячи зі своїх персональних особливостей. Всі ці аспекти допомагають розвинути спеціалізовані програми підготовки до тестів у школах Eurocentres.

Спеціальна пропозиція від Eurocentres в Торонто та Ванкувері для клієнтів DEC education:

  • 30% за курс 20 уроків на тиждень
  • 35% за курс 25 уроків на тиждень
  • 40% за курс 30 уроків на тиждень

Пропозиція діє до 30 червня. При цьому ви можете обрати курс, який стартує в будь-який час протягом 2019 року.

Зацікавила пропозиція? Телефонуйте нам прямо зараз за номером 0 800 30 44 33, 044 390 7624 або лишайте онлайн-запит на консультацію, і наш менеджер зв'яжеться з вами, щоб докладно розповісти про школи Eurocentres, підібрати програму і забронювати курс зі знижкою.

ОНЛАЙН-ЗАПИТ НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад