Знижки на літні програми 2019 року від Summer Discovery. Фото - 3
Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Знижки на літні програми 2019 року від Summer Discovery

08.11.2018
Знижки на літні програми 2019 року від Summer Discovery. Фото - 4

Заплануйте захоплююче і продуктивне літо для своїх дітей і скористайтеся приємними знижками на літні програми у США від Summer Discovery.

Summer Discovery — один з кращих у світі провайдерів літніх програм для дітей 12-18 років у США. Мета програм - підготовка до вступу до кращих університетів США і світу, підготовка до навчання у старшій школі, інтенсивне вивчення англійської мови, а також стажування для школярів з можливістю отримати досвід роботи за обраною спеціалізацією.

Реєстрація участі у трьох програмах провайдера Summer Discovery, Discovery Internships і Jr. Discovery вже почалася. При реєстрації участі в програмах до 15 листопада 2018 року для всіх студентів діє знижка $300.

Якщо ваша дитина вже брала участь у програмах Summer Discovery, знижка для неї, її брата чи сестри складе $300 і буде дійсна до березня 2018 року.

Якщо випускник однієї з програм Summer Discovery попередніх років зареєструється для участі в програмі 2019 року до 15 листопада 2018 року, то знижка на навчання складе $600.

Літні програми від Summer Discovery проходять в різних містах США, таких як Нью-Йорк, Бостон, Лос-Анджелес та ін., а також у Лондоні і Сінгапурі. Ці програми допомагають підготуватися до навчання у коледжах США, відчути атмосферу студентського життя у кампусах, навчитися грамотно розподіляти свій час для навчання і відпочинку. Учасники програм можуть обрати дисципліни, які їх найбільше цікавлять з великого списку пропонованих, а також отримати досвід роботи в тій сфері, в якій вони планують розвиватися в майбутньому.

Крім навчання всіх учасників програм очікує насичена розважальна програма, знайомство з новими друзями з усього світу.

Літо на програмі від Summer Discovery стане знаковим для освіти майбутнього студента.

Зв'яжіться з експертом DEC education щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Зв'язатися з експертом

Назад