Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Знижки на мовні програми від Oxford International

15.11.2018
Знижки на мовні програми від Oxford International. Фото - 4

Тільки для клієнтів DEC education діє спеціальна пропозиція на мовні курси і програми підготовки до навчання у вищих навчальних закладах США і Канади від Oxford International

Центри з вивчення англійської мови Oxford International у Канаді, США, Великобританії працюють цілий рік. Щопонеділка в них починаються нові мовні курси, на які можуть потрапити студенти віком 16+ з будь-якої країни світу.

До кінця 2018 року тільки для клієнтів DEC education на мовні курси, а також на програми підготовки до навчання у вищих навчальних закладах США і Канади, діє спеціальна пропозиція. Так, при покупці мовного курсу, який буде проходити у 2019 році у Канаді, знижка складе 30% при реєстрації участі до 31 грудня 2018 року. При цьому вартість курсу у 2019 залишається такою ж, як і в 2018 році.

При покупці мовного курсу на 2019 рік у США знижка також складе 30% при реєстрації до 31 грудня 2018 року.

При покупці курсів у Великобританії знижка складе 10% при реєстрації до 31 грудня 2018 року. При цьому вартість навчання, проживання, трансферу в 2019 році залишається такою ж, якою була в 2018 році.

Oxford International Education Group (OIEG) - один з кращих світових провайдерів програм з вивчення англійської мови. У мережу освітніх закладів OIEG входить більше 20 центрів у Великобританії, США і Канаді, де дорослі та юні студенти з усього світу вчать англійську мову або готуються до навчання у вищих навчальних закладах Великої Британії, США та Канади. Ця найбільша компанія в сфері міжнародної освіти була заснована в 1991 році.

Серед найпопулярніших програм OIEG - мовні курси, програми підготовки до навчання в зарубіжних університетах, а також літні програми вивчення англійської для студентів у Ванкувері (Канада) і Сан Дієго (США).

Зв'яжіться з експертом DEC education щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Онлайн запит

Назад