Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Створіть майбутнє своєї дитини разом з DEC

18.01.2022
Створіть майбутнє своєї дитини разом з DEC. Фото - 4

Запрошуємо студентів, старшокласників, їхніх батьків та всіх, кого цікавить якісна освіта на найочікуванішу подію цієї зими: DEC weekend. Все про освіту за кордоном.

Ви маєте змогу особисто поспілкуватись із представниками рейтингових навчальних закладів США, Канади, Великої Британії, Австрії, Бельгії, Німеччини, Іспанії, Швейцарії, Нідерландів, Швеції, Італії, Кіпру та отримати відповіді на найактуальніші питання стосовно освіти за кордоном.

Київ. 19 лютого з 11:00 по 16:00

INVERIA flow space, вул. Володимирська, 49А

Одеса. 20 лютого з 12:00 по 16:00

GAGARINN PLAZA, вул. Генуезька вулиця, 5/2

Вхід на подію безкоштовний. Попередня реєстрація хоча б одного члена родини обов’язкова.

Подробиці

На вас чекає:

  • Більше 40 освітніх закладів із США, Канади, Великої Британії, країн Західної Європи та України, представники яких дадуть вам повну, достовірну інформацію про навчання за кордоном та в Україні. Все по суті і нічого зайвого.
  • Виступи експертів напрямку, які розкажуть про тренди, можливості, дадуть корисні поради та лайфхаки, у результаті чого, ви отримаєте покроковий план дій щодо вступу та навчання за кордоном.
  • Лише один день, який відповість на важливі питання про навчання та розвиток дітей, надасть правильний вектор для подальшої освіти, позбавить будь-яких сумнівів. Майбутні студенти одразу на місці матимуть шанс на умовне зарахування у навчальний заклад.
  • Подарунки, спеціальні пропозиції, знижки, інтерактиви та майстер-класи для всієї родини.

Приєднатися до події

Назад