Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Stafford House дарує можливість пройти курси англійської в США, Канаді та Великобританії зі знижкою – бронюйте, доки є місця!

17.07.2019
Stafford House дарує можливість пройти курси англійської в США, Канаді та Великобританії зі знижкою – бронюйте, доки є місця! . Фото - 4

Stafford House International – міжнародна мережа шкіл англійської мови – дарує знижку до 25% на всі мовні курси для дорослих в 10 містах Великобританії, США й Канади.

Детальніше про знижки, які пропонує мережа:

  • 25% в Брайтоні, Кентербері, Кембриджі, Лондоні у Великобританії;
  • 20% в Бостоні, Чикаго, Сан-Дієго, Сан-Франциско в США;
  • 20% в Калгарі й Торонто в Канаді.

Пропозиція діє за умови бронювання курсу до 31 жовтня. При цьому навчання повинно розпочатися протягом півроку з дати бронювання.

Курси, які пропонує Stafford House

General English – Stafford House пропонує чудовий набір курсів загальної англійської для всіх рівнів, від початківців до впевнених знавців мови, а також для різних бюджетів. Ви можете обирати зручний графік навчання, який повністю вас задовільнить.

Professional – курси, що розвивають ділові навички володіння англійською мовою, такі як презентація, переговори, дискусії, розмовна англійська під час ділових зустрічей. Програма поєднує практичні навички з бізнесовою та галузевою лексикою, в залежності від ваших потреб, щоб ви могли справити правильне враження на клієнтів, партнерів і колег.

Stafford House дарує можливість пройти курси англійської в США, Канаді та Великобританії зі знижкою – бронюйте, доки є місця! . Фото - 5Academic – курси підготовки до міжнародних мовних іспитів Cambridge, IELTS і TOEFL. Кожен курс охоплює деталі потрібного вам іспиту. Ви опануєте навички та техніки проходження тестів, розробите власний підхід для досягнення потрібного результату. Крім того кожен курс розвиває ключові аспекти мови: читання, письмо, сприйняття на слух, розмовну англійську.

Крім навчання кожна школа пропонує мінімум по 3 безкоштовні активності на вибір, щоб вдосконалювати англійську поза стінами класу. Перелік активностей великий і задовільнить будь-які інтереси – від мовних клубів до йоги. Також кожна школа пропонує додаткові елективи (опціональні заняття) на різні смаки та для різних рівнів.

Обирайте курс, який підходить вам найбільше, вирішуйте, до якої країни та міста хотіли би вирушити, та мерщій бронюйте програму зі знижкою. Нагадуємо: пропозиція діє до 31 жовтня, але варто поквапитись, адже місця в навчальних групах розлітаються швидко.

Консультант DEC з мовних курсів за кордоном відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад