Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Стипендії в Німеччині: встигніть стати студентом однієї з провідних європейських країн у 2019 році!

20.05.2019
Стипендії в Німеччині: встигніть стати студентом однієї з провідних європейських країн у 2019 році! . Фото - 4

IUBH, Міжнародний університет прикладних наук у Німеччині, запрошує на бакалаврські та магістерські програми та пропонує знижки на навчання до 50% на осінній та зимовий набір 2019 року. Якщо ви мрієте навчатися в одному з кращих прикладних вишів Німеччини в галузі ділового адміністрування – це ваш реальний шанс!

IUBH – сучасний виш, котрий поєднує теоретичне навчання та практику, тим самим забезпечуючи своїм студентам чудові кар’єрні можливості. До програм вишу входять обов’язкові стажування, візити до міжнародних корпорацій, лекції та майстер-класи відомих підприємців, власні тематичні дослідження та проекті роботи студентів.

Навчання у IUBH повністю проходить англійською мовою в міжнародному колективі, тож його випускники готові до роботи у будь-якій країні світу в міжнародних компаніях та організаціях.

На додачу до практичних занять та стажувань IUBH пропонує унікальну програму підготовки до успішної кар'єри Career Preparation Programme. Виш має мережу корпоративних партнерів та спонсорів в усьому світі, які відкривають для студентів відмінні можливості для кар'єрного росту.

Стипендії, які пропонує IUBH

20, 30 або 50% на перший рік бакалаврських програм:

  • B.A. Aviation Management
  • B.A. International Event Management
  • B.A. Hospitality Management
  • B.A. Hotel & Restaurant Management
  • B.A. International Management
  • B.A. International Marketing Management
  • B.A. Tourism Management

Умови: крім пакету документів для отримання стипендії необхідно надіслати до приймальної комісії особисту історію на тему «Germany, Land of Opportunities» або «Ireland, Land of Opportunities» у креативному форматі (відео, влог, презентація) тривалістю 2 – 3 хв.

20, 30 або 50% на перший рік магістерських програм:

  • M.A. International Management: Aviation; Finance & Accounting; Health Care; Hospitality; Human Resources; IT Management; Marketing; Engineering Management; Transport & Logistics; Big Data Management
  • MBA; M.A. Leadership & Management

Умови: крім пакету документів для отримання стипендії необхідно надіслати до приймальної комісії особисту історію на тему «Germany, Land of Opportunities» у креативному форматі (відео) тривалістю 2 – 3 хв.

Детальніше про умови отримання стипендії у IUBH та кінцеві терміни подачі на осінній та зимовий набір 2019 року дізнавайтеся у консультантів DEC education. Ми допоможемо зібрати весь пакет документів і надамо підтримку у виконанні креативного завдання, щоб підвищити ваші шанси на отримання стипендії та вступу до IUBH на вигідних умовах.

Дзвоніть нам за номером 0 800 30 44 33, 044 390 7624 або лишайте заявку на онлайн-консультацію. Не пропустіть унікальну можливість стати студентом провідного університету Німеччини вже цього року!

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад