Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Студенти CATS Colleges - у 24 кращих вишах Британії

26.06.2018
Студенти CATS Colleges - у 24 кращих вишах Британії. Фото - 4

2018 рік став дуже успішним для CATS Colleges - мережі британських підготовчих шкіл і офіційного партнера міжнародної освітньої компанії DEC education. Студенти, яких готували школи CATS у Лондоні, Кембриджі і Кентербері, вступили до престижних університетів об'єднання Russell Group - аналога американської Ліги Плюща - у тому числі, до Кембриджу і Оксфорду, виші - мрії будь-кого, хто вступає за кордон, які проводять суворий відбір абітурієнтів!

Ми вітаємо наших партнерів і ділимося успіхами студентів CATS Colleges із вами. Ви або ваша дитина можете пройти підготовчу програму в одному з центрів мережі, щоб реалізувати свою мрію про вищу освіту - для цього зв'яжіться з фахівцем DEC education, щоб уточнити нюанси вступу.


Зв'язатися з менеджером

Таблиця результатів надходження зарубіжних студентів, що проходили підготовку в   CATS Colleges

Місце університету в британському топ-100 рейтингу Назва університету Кількість надійшли в 2018 році за допомогою CATS & nbsp; Colleges
1 University of Cambridge 1
2 University of Oxford 1
4 Imperial College London 6
5 Durham University 30
7 University College London 24
9 University of Warwick 32
10 University of Leeds 17
11 London School of Economics and Political Science 4
14 University of Exeter 25
15 University of Birmingham 29
16 University of Bristol 23
16 University of York 11
18 University of Nottingham 20
20 University of Glasgow 6
21 University of Sheffield 13
24 University of Edinburgh 19
25 University of Manchester 65
26 Newcastle University 34
28 King's College London 47
30 University of Southampton 12
35 Cardiff University 12
38 Queen’s University Belfast 1
42 University of Liverpool 30
43 Queen Mary University of London 55

Про Russell Group

Russell Group – це об'єднання провідних дослідницьких університетів Великобританії, яке можна назвати еквівалентом американської Ліги Плюща (Ivy League). Незважаючи на те, що історія університетів Russel Group сягає своїм корінням в далеке минуле, сама ідея організації університетів з'явилася порівняно недавно.

У 1994 році представники 17 провідних дослідницьких університетів вирішили створити об'єднання з метою представляти і відстоювати інтереси членів-учасників перед урядом і парламентом Великобританії. Свою назву об'єднання отримало від назви готелю Russel на площі Russell Square у Лондоні, де проходили перші засідання представників провідних університетів Великобританії.

На сьогодні Russell Group налічує 24 університети, на які припадає понад 2/3 всього фінансування і грантів Великобританії на науково-дослідницьку діяльність. Russell Group представляє 70% інтелектуального потенціалу Великобританії, привертає найкращих професорів і найталановитіших студентів з усього світу. Читати докладніше >>

Спеціальності університетів Russell Group, на які найчастіше вступають студенти після підготовчої програми CATS Colleges:

  • Бізнес: 224 студента
  • Інжиніринг: 118 студентів
  • Науки: 112 студентів
  • Право і політологія: 35 студентів
  • Гуманітарні науки: 25 студентів
  • Мистецтво: 8 студентів

О CATS Colleges

CATS Colleges – мережа мовних і підготовчих шкіл у Лондоні, Кембриджі та Кентербері. Навчальні заклади розраховані, здебільшого, на іноземних студентів, для яких організовуються мовні та підготовчі курси, програми англійської старшої школи A-level, IB, Cambridge Pre-U і програма підготовки до університету Foundation. Школу відрізняє детальна увага до кожного студента. Тут навчається досить велика кількість студентів із країн Східної Європи.

Студенти CATS Colleges - у 24 кращих вишах Британії. Фото - 5

CATS Colleges, в свою чергу, входить до об'єднання Cambridge Education Group (CEG) - міжнародної мережі коледжів, шкіл та підготовчих центрів. А також, на сьогодні, входить до п'ятірки найбільших підготовчих операторів Великобританії. Особливу популярність коледжі групи CEG мають серед студентів, які хочуть вивчати мистецтво, дизайн та інформаційні технології. Розвинена підготовка у сфері мистецтв дозволяє коледжам CEG черговий рік співпрацювати, в рамках ексклюзивного партнерства, із всесвітньо відомими вищими навчальними закладами та установами культури. З 1952 року Cambridge Education Group навчає студентів на програмах найвищого класу з академічних предметів, англійської мови та креативним навичкам, завдяки чому тисячі студентів отримують пропозиції від провідних університетів. Читати докладніше >>

Для вступу на підготовчу програму до одного з центрів CATS Colleges, зв'яжіться з фахівцем DEC education, щоб уточнити нюанси.

Зв'язатися з менеджером

Назад