Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Студенти DEC school їдуть на олімпіаду до Лондону!

07.11.2017
Студенти DEC school їдуть на олімпіаду до Лондону!. Фото - 4

З 27 березня по 10 квітня 2018 року в Лондоні відбудеться міжнародна олімпіада з англійської мови British English Olympics. Для наших студентів це унікальний шанс взяти участь у змаганнях такого рівня.

У 2017 році на цю грандіозну подію приїхало 1500 учасників з 18 країн світу. У цьому навчальному році DEC school - єдина мережа шкіл англійської мови, яка буде готувати до участі у змаганнях команду з України!

На 2 тижні студенти поринуть в автентичну атмосферу Великобританії, візьмуть участь в 7 дуже різних відбіркових конкурсах. Наприклад, проявлять свої творчі здібності, презентуючи власну театральну постановку; продемонструють високий рівень знань в дебатах на актуальні політичні та соціальні теми (міжнародна глобалізація, кліматичні зміни в світі, шляхи збереження довкілля і нашої планети для майбутніх поколінь). А для тих студентів, які в майбутньому планують продовжити освіту за кордоном, участь в олімпіаді такого рівня стане великою перевагою при вступі до закордонного університету.

Олімпіада British English Olympics - це суворі правила і суддівська колегія, і саме тому ми віримо в те, що перемога нашої команди стане справжнім успіхом. Ми всі вболіваємо за DEC school і бажаємо творчого натхнення і стійкої цілеспрямованості нашим студентам та вчителям!

Підготовка до олімпіади буде проходити до 20 березня 2018 року. Приєднуйтесь до наших учасників!

Подробиці дізнавайтеся в Адміністрації шкіл DEC school або за телефоном 0 800 304 400

Назад