Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Swiss Education Group запрошує майбутніх студентів на безкоштовні літні програми

22.02.2019
Swiss Education Group запрошує майбутніх студентів на безкоштовні літні програми. Фото - 4

SEG SEG запрошує на літні програми у Швейцарії в рамках Swiss Education Academy. Всім студентам літніх програм, які вступлять на бакалаврат до університетів SEG, оплата за річний курс зараховується як частина оплати за бакалаврат.

Таким чином, ви робите внесок у майбутнє навчання в університеті і, фактично, отримуєте безкоштовне річне навчання на базі рейтингового європейського навчального закладу у сфері гостинності і міжнародного бізнесу.

Swiss Education Academy - це 4-х літні програми у Швейцарії для студентів віком від 12 до 20 років.

Swiss Language Club Leysin

Клуби англійської, французької та німецької мов у місті Лейсін. Це відмінна можливість познайомитися з новими людьми, весело провести час улітку і дослідити Швейцарію! Ідеально підходить для учасників від 12 до 18 років.

Swiss Language Club Neuchâtel

Курс англійської мови для учасників від 16 до 20 років. Проходить на кампусі Невшатель. Це ідеальний літній табір посеред швейцарських озер, але поблизу жвавого міста, що робить його популярним місцем для молоді з усього світу.

Swiss Hospitality Club

Гостинність – індустрія, що зараз набуває найбільшого розвитку у світі! Програма для учасників від 16 до 20 років. Ви проведете два тижні, досліджуючи Швейцарію, дізнаєтеся, що означає навчатися міжнародній гостинності, і відкрийте для себе великі освітні та кар'єрні можливості!

Swiss Culinary Club

Кулінарне мистецтво - відмінний спосіб втілити у життя вашу любов до їжі і почуття прекрасного! Курс для учасників від 16 до 20 років. Протягом тижневого курсу ви зрозумієте, що передбачає освіта у сфері кулінарії і які у вас є перспективи в цій галузі, отримаєте важливі навички в улюбленій справі.

За детальною інформацією щодо літніх програм і освіти в SEG звертайтеся до менеджерів DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад