Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

The Future Novelist - нова програма OISE для майбутніх письменників

25.03.2019
The Future Novelist - нова програма OISE для майбутніх письменників. Фото - 4

Мовний центр OISE запрошує молодих людей 15-17 років, які мають пристрасть до англійської літератури та творчого письма, на свою програму The Future Novelist в Доуліше, Великобританія. Учасники програми поринуть у світ Агати Крісті, вивчаючи її літературні шедеври; детально ознайомляться з іншими сучасними письменниками і класиками; напишуть власний короткий роман, який може стати першою сходинкою у письменницькій кар'єрі.

Заняття проходять у групах максимум по 8 чоловік. Учні читають тексти англомовних авторів різних періодів, аналізують історії, персонажів, вчаться розуміти і розпізнавати прихований сенс, який вкладає автор твору.

Учні програми дізнаються, як писати в різних жанрах, вивчать такі техніки, як створення оточення, опис атмосфери, написання реалістичного діалогу та ін.

Крім навчання студентів програми чекають захоплюючі екскурсії місцями, пов'язаними з життям і творчістю досліджуваних письменників (наприклад, відвідування міста Торкі, місця народження Агати Крісті). Перед екскурсією учні проводять дослідницьку роботу, пов'язану з автором і місцем, виконують завдання під час екскурсії, а після - пишуть розповідь.

Програма проходить в одному з мовних центрів OISE в Доуліше, приморському мальовничому місті графства Девон, Англія.

Курс триває 2 тижні: з 30 червня по 13 липня або з 14 липня по 27 липня.

За детальною інформацією про програму звертайтеся до консультантів DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЇ

Назад