Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Три незвичайні програми «англійська+» на липень 2018 року. Подаруйте дитині незабутні канікули!

11.05.2018
Три незвичайні програми «англійська+» на липень 2018 року. Подаруйте дитині незабутні канікули!. Фото - 4

Літні канікулярні програми «англійська+» стають все більш популярними, адже це не просто вивчення мови за кордоном, але і можливість займатися улюбленим хобі або спортом із професійними інструкторами на кращих майданчиках зарубіжних шкіл і коледжів.

Сьогодні є багато програм, що пропонують дітям, наприклад, заняття танцями, догляд за тваринами, уроки верхової їзди, воркшопи з маркетингу, економіки або програмування. Деякі школи дають можливість спробувати свої сили в декількох різних видах спорту в рамках одного курсу.

Експерти DEC education пропонують ознайомитися з трьома цікавими програмами на липень цього року. Обирайте, що підійде саме вашій дитині - музика, фехтування чи, можливо, англійська на круїзному лайнері!

 

 

Програма English Plus Music від Emerald Cultural Institute

Тривалість: 2 тижні (починаючи з 2 липня)

Вік: 11 - 17 років

Заняття: 15 годин англійської і 10 годин музики на тиждень

Розважальна програма (на тиждень): 1 екскурсія на цілий день; 7 вечірніх активностей у школі; 2 вечірні активності з приймаючою сім'єю.

Місце: Alexandra College (Дублін, Ірландія)

Три незвичайні програми «англійська+» на липень 2018 року. Подаруйте дитині незабутні канікули!. Фото - 5

Програма для дітей, які люблять музику і яким цікаво експериментувати і розвивати свої навички. Музичні заняття будуть проходити у невеликих групах разом із англомовними студентами. Після закінчення курсу учасники програми презентують загальне музичне дійство. Групові уроки і робота над колективним творчим проектом допоможуть дітям розвинути комунікативні навички, навчитися розуміти людей з різних куточків світу, різних культур, розвинути розмовну англійську. Такі якості дуже важливі для подальшого навчання за кордоном та успішної кар'єри.

Програма English Plus Music - спільний проект Emerald Cultural Institute і музичної школи Tutti Music. Заняття з викладачами Tutti Music проходять у невимушеній та веселій атмосфері, щоб мотивувати дітей розвивати не тільки музичні, а й соціальні навички.

Програма Intensive Course + Fencing від Emerald Cultural Institute

Тривалість: 2 тижні (починаючи з 9 липня)

Вік: 11 - 17 років

Заняття: 15 годин англійської та 6 годин фехтування на тиждень

Розважальна програма (на тиждень): 2 ранкових культурних візити; 1 екскурсія на цілий день; 7 вечірніх активностей у школі.

Місце: Worth School (Суссекс, Великобританія)

Три незвичайні програми «англійська+» на липень 2018 року. Подаруйте дитині незабутні канікули!. Фото - 6

Програма для активних дітей, які хочуть більше часу приділяти вивченню мови і розбавити уроки спортивними заняттями, в цьому випадку - фехтуванням. Цей вид спорту дає багато переваг. Фехтування розвиває витривалість, терпіння, стійкість до стресів, змушує мислити стратегічно, швидко приймати рішення. Це абсолютно безпечний вид спорту, що покращує фізичну форму. Досвідчені інструктори Worth School навчать учасників програми технікам фехтування на сучасній спортивній базі школи - Fencing Salle. Крім того, дітей чекають захоплюючі екскурсії, культурні походи і активності на території кампуса.

Програма English Afloat від SUL Language School

Тривалість: 12 днів (29 липня - 9 серпня)

Вік: 10 - 17 років

Заняття: 20 уроків англійської на тиждень

Місце: круїзний лайнер Meraviglia

Три незвичайні програми «англійська+» на липень 2018 року. Подаруйте дитині незабутні канікули!. Фото - 7

English Afloat - унікальна та неповторна подорож круїзним лайнером із вивченням англійської мови. Це перша програма навчання під час морського круїзу! Діти почнуть подорож у Гамбурзі, перетнуть Північне море, відвідають найпівнічніше місто Шотландії - Леруик. Потім, через Норвезьке море, обійдуть всю Ісландію і відвідають міста Рейк'явік, Ісафьордюр і Акурейри. На зворотньому шляху на них чекає британське місто-порт Інвергордон.

Круїзний лайнер Meraviglia компанії MSC Cruises - це ціле місто на воді з магазинами, ресторанами, розважальними комплексами, спортзалами і навіть аквапарками. Тут на учасників програми чекає дійсно незабутній відпочинок і активності, які виховують в дітях командний дух, лідерські якості, соціальну свідомість і відповідальне ставлення до навколишнього середовища.

Детальніше про канікулярних програмах на літо 2018 можна дізнатися у консультантів DEC education за тел .: 0 800 30 44 33 або залишивши онлайн запит

онлайн запит

Назад