Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

University of St Andrews, партнер DEC, обігнав Oxford в рейтингу кращих британських вишів!

05.07.2019
University of St Andrews, партнер DEC, обігнав Oxford в рейтингу кращих британських вишів!. Фото - 4

University of St Andrews посів другу сходинку в рейтингу the Guardian Guide 2020. До показників, за якими визначають топові виші, входять кар’єрні перспективи для випускників, рівень задоволення студентів, вступні вимоги, співвідношення кількості викладачів до кількості студентів.

St Andrews – третій найстарший університет Великобританії та найстарший в Шотландії. Виш засновано ще в 1413 році, і з самого початку свого існування університет вважався одним із кращих в країні.

Автори рейтингу Guardian Guide 2020 відмічають, що трійка лідерів (University of Cambridge, University of St Andrews і University of Oxford) мають майже однаково високі показники співвідношення викладачі:студенти та вступних вимог. Але що вирізняє St Andrews – це показник рівня вдоволення студентів: 93% студентів відмітили, що вони «задоволені» або «дуже задоволені» рівнем навчання та студентської підтримки у виші.

University of St Andrews посідає в рейтингу першу сходинку за 6 освітніми напрямками: класичні предмети, міжнародні відносини, історія мистецтва, географія, економіка, фізика.

Вражає? У вас є можливість вступити до University of St Andrews разом з DEC! Приєднуйтесь до числа студентів кращого вишу Британії!

Крім University of St Andrews, до топ-10 лідерів the Guardian Guide 2020 входять такі партнери DEC як Durham University (5 місце) і University of Exeter (10 місце).

Консультант з питань вищої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання. Телефонуйте нам за номером: (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит

онлайн запит

Назад