Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Встигніть забронювати курс англійської в GV Malta English Centre зі знижкою!

24.05.2019
Встигніть забронювати курс англійської в GV Malta English Centre зі знижкою!. Фото - 4

Один з кращих мовних центрів на Мальті запрошує дорослих і дітей на курси англійської і дарує знижку 10% на програми до 30 червня. Якщо ви ще не забронювали яскравий курс англійської за кордоном на це літо, радимо поспішати!

Що пропонує GV Malta English Centre цього літа:

Young Learners

4 – 11 років – програма для наймолодших студентів. Складається з 20 уроків на тиждень, які проходять у веселій розважально-комунікативній формі, щоб діти не нудьгували за партами. Заняття включають розробку власних проектів, постерів, рольові ігри, вигадування історій. Всі ці активності базуються на цікавих для дітей темах, які змінюються щодня та допомагають здобути якомога більший словниковий запас. Також в програму входить читання і письмо в залежності від віку і навичок дітей.

10 – 17 років – програма включає 20 уроків англійської на тиждень. Основна мета курсу – допомогти кожному студенту розвинути впевненість у собі, подолати мовний бар’єр та вільно використовувати англійську в повсякденному житті. Курс допомагає здобути ключові мовні навички: письмо, читання, сприйняття мови на слух та розмовні навички. Кожен учень щодня приділяє певний час власному проекту на обрану тему, а в кінці курсу презентує проект аудиторії англійською мовою. Серед тем є «Створення ідеального міста», «Улюблена їжа», створення брошури або журналу, інтерв’ю зі шкільною знаменитістю та ін.

Adult courses від 18 років

Встигніть забронювати курс англійської в GV Malta English Centre зі знижкою!. Фото - 5BEGINNER’S MINI GROUP 20 – курс для початківців у міні-групах. Програма, спеціально розроблена для студентів з мінімальними знаннями з англійської мови або повною відсутністю знань та навичок. Складається з 4 уроків на день.

GENERAL ENGLISH 20 – загальна англійська, 20 уроків на тиждень. Курс, який допомагає здобути навички з англійської для повсякденного використання – на роботі, вдома, серед друзів, у побутових ситуаціях. Розвиває читання, розмовну англійську, письмо, сприйняття мови на слух.

GENERAL ENGLISH 30 – загальна англійська, 30 уроків на тиждень. Посилений курс загальної англійської, що передбачає додаткові 2 урока на день.

COMMUNICATIVE ENGLISH 10 – комунікативна англійська. Програма курсу зосереджена на розмовній англійській без особливого акценту на граматиці; ідеальний курс для тих, хто хоче швидко навчитися спілкуватися англійською.

Встигніть забронювати курс англійської в GV Malta English Centre зі знижкою!. Фото - 6BUSINESS ENGLISH 21 YEARS+ – бізнес англійська для студентів старше 21 року. Програма зосереджена на діловій англійській мові і може включати 20 або 30 уроків на тиждень в міні-групах.

ENGLISH FOR SPECIAL PURPOSES – курс англійської для спеціальних потреб: фінанси і страхування, менеджмент, продажі і маркетинг, право, авіація, медицина. Програма розвиває професійну лексику, яку студенти будуть використовувати в роботі.

PREPARATION FOR INTERNATIONAL EXAMS – курс підготовки до міжнародних мовних екзаменів: Cambridge, KET, PET, FCE, CAE, CPE, IELTS, TOEIC, TOEFL.

Крім ефективного та цікавого вивчення мови, ви проведете незабутній час на сонячній Мальті – це ідеальний спосіб поєднати приємне з корисним. Тож не зволікайте! Пропозиція на 10% знижку діє на програми до 30 червня. Дзвоніть нам або лишайте онлайн-заявку, щоб наш консультант зв’язався з вами та детальніше розповів про курси від GV Malta English Centre.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад