Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Успішний вступ в університет – коли та з чого почати?

14.09.2023
Успішний вступ в університет – коли та з чого почати?. Фото - 4

Плануєте, щоб ваша дитина навчалася за кордоном? Хочете, щоб вона легко вступила до ВНЗ та мала найкращі результати? Готуйтеся до вступу заздалегідь з нашою допомогою!

19 вересня о 19:00 запрошуємо всіх, хто планує вступати у 2024 році до закордонного університету на безоплатний вебінар від DEC education та підліткового акселератора Ampli: «Успішний вступ в університет – коли та з чого почати?»

На вебінарі експертка з освітньої агенції DEC education — Валерія Мельникова та СEO підліткового акселератора AMPLI — Нана Коренєва розкриють такі теми:

  • з чого складається підготовка до вищої освіти за кордоном;
  • коли треба розпочинати готуватися до вступу;
  • на що звертає увагу приймальна комісія;
  • поради та лайфхаки щодо вступу;
  • що треба зробити вже зараз, аби підсилити своє портфоліо та шанси до вступу в міжнародні навчальні заклади;
  • чи можливо спробувати себе у ролі майбутньої професії ще до вступу.

Зареєструватись

Спікери:

  • Валерія Мельникова — експертка з міжнародної освіти DEC education. Має 13 річний досвід у сфері освіти за кордоном, навчалась в США у Severna Park High school. Зараз її студенти вступають до таких навчальних закладів, як Кембридж, Оксфорд та інші рейтингові університети. А один із її студентів зараз працює програмним розробником у NASA!
  • Нана Коренєва — CEO/Співзасновниця підліткового акселератора Ampli, CEO/Засновниця robotics.GE – центру робототехніки на базі Lego Education для дітей та підлітків у Тбілісі, ex-авторка/CEO/Співзасновниця GoITeens.

19 вересня (вівторок) о 19:00 за Києвом, ZOOM

Кількість місць обмежена

Тривалість вебінару: 90 хвилин

Ми поділимося з вами досвідом та розкажемо, що потрібно робити, щоб збільшити свої шанси на вступ до університетів Європи, США або Канади.

Приєднатись до заходу

Назад