Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

У 2019 університети SEG увійшли в топ-25 університетів світу в сфері міжнародної гостинності

18.03.2019
У 2019 університети SEG увійшли в топ-25 університетів світу в сфері міжнародної гостинності. Фото - 4

У цьому році в рейтингу QS World University Rankings в напрямку Hospitality & Leisure Management (менеджмент готельного бізнесу та дозвілля) продовжують домінувати швейцарські навчальні заклади, і 5 позицій в топ-25 займають ВНЗ Swiss Education Group (SEG).

QS World University Rankings складає рейтинги університетів світу за різними показниками, у тому числі за 48 напрямами підготовки фахівців. Рейтинг засновано, спираючись на ряд показників, основні з яких - академічна репутація і репутація серед роботодавців. Таким чином майбутній студент може обрати навчальний заклад, виходячи з рейтингу саме в тій сфері, яка його цікавить.

Відгук клієнта DEC education

Катерина Стоян, випускниця César Ritz Colleges Switzerland: «Нас вчили абсолютно всьому: починаючи з сервірування столу і прибирання номерів, закінчуючи маркетингом і правом. Та й просто досвід спілкування з людьми з різних країн дає дуже багато. Ти дізнаєшся те, чого в університеті не вчать» Читати весь відгук >>>

Університети SEG рік в рік займають лідируючі позиції в рейтингах QS World University Rankings, і, якщо ви бачите своє майбутнє у сфері готельно-ресторанного бізнесу, кулінарії, міжнародного туризму - вам однозначно варто ближче познайомитися з цими навчальними закладами. Тут готують фахівців, які одразу після випуску або, навіть, ще будучи студентами починають будувати свою кар'єру в елітних готелях і ресторанах, або відкривають власний бізнес як в Україні, так і в Європі.

Щоб докладніше дізнатися про SEG, звертайтеся до наших консультантів з питань вищої освіти за кордоном за номером: 0 800 30 44 33 або надсилайте онлайн-запит на консультацію.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад