Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вебінар "Освіта в Канаді" 30 березня о 19:00

23.03.2021
Вебінар "Освіта в Канаді" 30 березня о 19:00 . Фото - 4

Запрошуємо учнів 10-11 класів, студентів і абітурієнтів, їхніх батьків та усіх, хто мріє та хоче навчатися в країні кленового сиропу, Канаді, на безкоштовний вебінар від DEC education та провідного канадського коледжу Humber College.

Освіта в Канаді – це безсумнівно щасливий квиток в успішне майбутнє!

Висока якість освіти, доступна вартість навчання, надійні соціальні зв'язки, швидка культурна адаптація, безпека проживання та перебування в країні, привабливий міграційний клімат, практичний досвід та стажування в провідних компаніях світу…

І цей перелік переваг можна продовжувати й продовжувати. Але навіщо, коли все це та багато іншого ви зможете дізнатися ОСОБИСТО та, як кажуть, з перших вуст?!


Коли: 30 березня о 19:00

Де: онлайн

Участь безкоштовна за умови реєстрації: https://forms.gle/5ifC5bsdfabeTus66

На вебінарі ви дізнаєтесь:

 • Чому і кому варто вибрати освіту в Канаді
 • У чому особливість і переваги системи освіти в Канаді
 • Які навчальні програми пропонує Humber College в Торонто
 • Як отримати професію, що буде мати попит найближчі 20 років
 • Як влаштований побут студентів у Humber College
 • Які можливості працевлаштування і кар’єрні перспективи отримують студенти
 • Яка вартість, терміни й умови вступу для навчання
 • Чим Канада приваблює міжнародних студентів
 • У чому комфорт навчання та перебування студента в Канаді
 • Як агентство DEC education може допомогти зі вступом до Humber College

Про навчання в Канаді та всі тонкощі вступної кампанії розкажуть:

 • Кіріл Мурахтанов - представник приймальної комісії та куратор міжнародних студентів Humber College
 • Вадим Кучерук - експерт з освіти за кордоном DEC education

Humber College – це провідний та престижний державний вищий навчальний заклад Канади. З 1967 р. коледж є одним із найуспішніших лідерів з надання політехнічної освіти в країні. Маючи 33 000 студентів денної форми навчання, включаючи понад 6500 міжнародних студентів із понад 130 країн світу, Humber College підтверджує свій статус найбільшого коледжу Канади

Навчальний заклад пропонує близько 180 навчальних програм різного рівня в 40 професійних сферах. Завдяки співпраці Humber College з канадським бізнесом, студенти програм мають можливість пройти стажування в одній з компаній-партнерів коледжу і, таким чином, отримати досвід роботи ще до випуску з коледжу.

Відповідно до статистики рівня задоволеності співпраці партнерів-роботодавців, 97% вважають, що випускники коледжу добре підготовлені, і тому 85% випускників Humber College знаходять роботу за фахом протягом 6 місяців після завершення навчання.

DEC education - провідне освітнє агентство України та Східної Європи, що працює з 1999 року. За цей час нашими послугами скористалося понад 10 000 студентів, які поїхали на коротко- чи довгострокові програми у 30 країн світу.

Компанія DEC допомагає отримати якісну освіту за кордоном в найкращих приватних школах, університетах та мовних центрах.

Ми будуємо персональну освітню стратегію для дитини – від аналізу цілей і рівня знань до організаційних питань, пов'язаних з процесом навчання.

Реєструйтесь та дізнавайтесь як отримати затребувану у всьому світі професію та кардинально змінити своє життя: https://forms.gle/5ifC5bsdfabeTus66

Приємним бонусом для всіх учасників вебінару стане БЕЗКОШТОВНА реєстрація на навчальні програми коледжу, яка буде дійсною до кінця ТРАВНЯ!

Назад