Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

У Львові та Одесі пройде День зарубіжної освіти

04.11.2019
У Львові та Одесі пройде День зарубіжної освіти. Фото - 4

23 листопада у Львові та 24 листопада в Одесі для батьків старшокласників та нинішніх студентів відбудеться День зарубіжної освіти «Швейцарський диплом та практика в Європі». Захід присвячено трендовим і перспективним професіям, які українські студенти можуть опанувати в кращих швейцарських вишах Swiss Education Group (SEG).

На зустріч з гостями заходу завітає Горан Йорданов, Старший регіональний менеджер Swiss Education Group, щоб розповісти про напрямки навчання у вишах SEG та подальші перспективи працевлаштування для студентів. Мова йде про такі спеціальності як готельно-ресторанний бізнес, міжнародний менеджмент та маркетинг, міжнародний туризм, дизайн інтер’єру, PR, брендинг, кулінарна справа, дієтологія та інші.

Це спеціальності, за якими все більше українців вирушають саме до Швейцарії – країни, де зародилася міжнародна гостинність як великий освітній напрям, і де найкраще навчають професіоналів міжнародного рівня за переліченими напрямками.

До вишів SEG входить 5 університетів: César Ritz Colleges Switzerland, Culinary Arts Academy, Hotel Institute Montreux, School of Hotel Management IHTTI та Swiss Management Hotel School. Це престижні заклади, визнані в усьому світі, які пропонують навчання з акцентом на практику та новітні підходи до опанування професій. Кожен студент обов’язково проходить оплачуване стажування, яке забезпечує виш, у елітних закладах Швейцарії або інших країн. Щороку SEG організовує масштабний Міжнародний форум з працевлаштування для своїх студентів, де можна отримати пропозицію про працевлаштування від компаній зі світовими іменами. Тож жоден випускник SEG не лишається без роботи після отримання диплому.

Детально про це та інші аспекти навчання в швейцарських вишах ви дізнаєтесь на Днях міжнародної освіти. Крім представника SEG на зустріч з гостями завітають представники заявлених професій, щоб розповісти про особливості роботи у своїй галузі. Також гості поспілкуються з Вадимом Кучеруком експертом з питань вищої та середньої освіти за кордоном компанії DEC education, та дізнаються особливості вступу до Швейцарії та про програми DEC education.

Отже, якщо ви мрієте дати дитині перспективну престижну професію, або ви студент, який мріє про навчання за кордоном, не пропустіть День міжнародної освіти:

23 листопада, 13:00 – Львів

ДЕТАЛІ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

24 листопада, 14:00 – Одеса

ДЕТАЛІ ТА РЕЄСТРАЦІЯ

Назад