Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вперше в Києві: воркшоп від швейцарського вишу Hotel Institute Montreux «Створення і просування бренду в преміум сегменті»

22.10.2019
Вперше в Києві: воркшоп від швейцарського вишу Hotel Institute Montreux «Створення і просування бренду в преміум сегменті». Фото - 4

8 – 10 листопада у DEC Hub пройде воркшоп для старшокласників з міжнародного бізнесу, готельно-ресторанної справи та бренд-менеджменту. Триденний міні-курс відбудеться за партнерства DEC і Hotel Institute Montreux – вишу, що готує професіоналів індустрії гостинності світового рівня.  

Ваша дитина мріє заснувати власний бізнес, відкрити готель чи ресторан? Розробити крутий бренд, аналога якому немає на ринку? Можливо вона мріє працювати з такими світовими іменами, як наприклад Hublot, Chanel чи Porsche?

Спеціально для майбутніх підприємців та менеджерів міжнародного рівня Hotel Institute Montreux (HIM) за партнерства з DEC education проведе триденний воркшоп, який познайомить юних учасників зі сферою міжнародного бізнесу, менеджменту та маркетингу в luxury-сегменті.

Що в результаті отримають учасники

Кожен учасник тренінгу, ще будучи школярем, отримає професійні навички, додатковий проект до власного портфоліо та сертифікат, які стануть бонусами при подальшому вступі до вишу будь-якої країни.

Всі учасники воркшопу отримують стипендію в розмірі 30% від вартості навчання в HIM і Cesar Ritz Colleges при вступі в липні 2020 року.

За три дні учасники створять власний бренд та отримають:

  • навички бізнес-менеджменту, брейншторму ідей та реалізації їх на практиці
  • навички менеджменту в сегменті бізнесу люкс-класу
  • навички роботи в команді та прийняття важливих стратегічних рішень
  • стратегії діджитал-маркетингу для послуг класу люкс
  • навички справжнього лідера в еру діджиталізації
  • навички презентації проектів як майбутні підприємці

Отже, якщо ви бажаєте дати дитині перспективну освіту міжнародного рівня, реєструйтеся на воркшоп прямо зараз – кількість місць обмежена!

Деталі, програма та реєстрація на курс – за посиланням.

Назад