Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Зустріч "Освітня стратегія для дитини", Одеса, 25 лютого

16.02.2018
Зустріч "Освітня стратегія для дитини", Одеса, 25 лютого. Фото - 4

25 лютого об 11:00 засновник компанії DEC education і експерт у сфері альтернативної освіти Наталя Тарченко, разом із командою провідних фахівців із середньої та вищої освіти за кордоном поділяться своїм досвідом з гостями зустрічі, яка пройде в Одесі, готелі Брістоль, залі "Грінвіч".

На одеситів чекають чотири блоки обговорення:

  • Спілкування з власником і директором міжнародної освітньої компанії DEC education, Наталею Тарченко. Наталя працює у сфері освіти більше 15 років, є мамою трьох дітей. Її мета в житті - міняти освіту в Україні шляхом підбору індивідуальної освітньої стратегії для дітей. Наталя консультує сім'ї відомих політиків, бізнесменів, топ-менеджерів з питань якісної освіти, вибору найкращої приватної школи чи університету для їх дітей. 25 лютого ви зможете особисто поставити їй запитання про виховання щасливої та успішної дитини.
  • Поради від експертів з міжнародної освіти компанії DEC education. Разом з Наталею Тарченко до Одеси приїде наша команда експертів із середньої та вищої освіти, які допоможуть вам підібрати країну, приватну школу, коледж або ВНЗ за кордоном. Це ваш шанс дізнатися про групові поїздки та літні табори для дітей за кордоном і записати дитину прямо на зустрічі.
  • Спілкування з випускницею швейцарського університету, яка відкрила свій бізнес в Україні. Старшокласників та студентів чекає ще один сюрприз - спілкування з нашою студенткою, випускницею швейцарського університету IHTTI School Of Hotel Management, Євгенією Максименко, яка на сьогодні є співвласником ресторану "Le Comora" в Одесі. Дізнайтеся про те, які кар'єрні перспективи відкриваються перед випускниками зарубіжних вузів і як користуватися цими можливостями.
  • Індивідуальні консультації від експертів із середньої та вищої освіти.

Зустріч буде корисна для старшокласників, студентів, випускників та їх батьків, які хочуть дізнатися, як зробити дитину щасливою, як навчитися прислухатися до неї та її потреб, як підтримувати її в процесі підготовки, вступу та навчання і правильно побудувати освітню стратегію, яка дасть дитині можливість досягти кар'єрного успіху.

Вхід на захід безкоштовний за попередньою реєстрацією. Достатньо зареєструвати 1 члена сім'ї.

Детальніше про захід

Назад