Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році

01.06.2018
Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 4

Освітня компанія DEC education проводить набір на навчання в університети Швейцарії, які входять до групи Swiss Education Group. Це найбільше у світі об'єднання вишів сфери міжнародної гостинності, яка включає в себе готельно-ресторанний, туристичний бізнеси, івент-менеджмент, управління спа-центрами та курортами.

Для того щоб розпочати навчання восени 2018 року в університетах Swiss Education Group вам потрібно звернутися до 30 червня у міжнародну освітню компанію DEC education (офіційне представництво Swiss Education Group в Україні) для підбору спеціальності та університету. Звертаємо вашу увагу на те, що при вступі у швейцарські університети немає вступних іспитів. Вам необхідно мати результати здачі тесту IELTS або регіонального внутрішнього тесту на знання англійської мови. Після цього потрібно пройти співбесіду з представником обраного вишу по скайпу.


ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Чому варто вибрати Swiss Education Group для навчання?

В складі Swiss Education Group — пять престижних університетів:

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 5

CÉSAR RITZ COLLEGES

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 6

CULINARY ARTS ACADEMY

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 7

HOTEL INSTITUTE MONTREUX

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 8

IHTTI SCHOOL OF HOTEL MANAGEMENT

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 9

SWISS HOTEL MANAGEMENT SCHOOL

Чому варто обрати Швейцарію для навчання?

  • Затребуваність сфери послуг

Ця країна по праву вважається законодавцем стандартів гостинності. 69% ВВП Швейцарії – це послуги. Більш ¾ усіх підприємств та організацій в країні зайняті послугами, в цій же сфері працює і половина населення.

Швейцарські виші прививають навички адміністрування та бізнес-навички, необхідні як для роботи на престижні корпорації, так і для відкриття власної справи або продовження сімейного бізнесу.

  • Комфорт і безпека країни

Цюріх щорічно входить у топ-10 найбільш безпечних міст світу за версією Global Safe Index журналу The Economist. У цей же список потрапляють Женева і Берн. Тут все створено для комфорту і блага жителів, а університети пропонують приємну і майже сімейну обстановку.

У Швейцарії неймовірна природа: гори, долини, озера, льодовики, водоспади, печери, національні парки... Серед такої краси хочеться навчатися, а у вільний від навчання час можна відправитися вивчати місцеву культуру або поїхати до сусідів. Адже тут рукою подати до Німеччини, Австрії, Франції, Італії та інших європейських країн.

  • Перспективи для активних студентів

Стажування та практику на підприємствах активні студенти можуть проходити вже після 1 курсу. Найпопулярніші країни для стажувань – Португалія, Іспанія, Сінгапур. Якщо студент зарекомендує себе на високому рівні, він може розраховувати на майбутнє місце роботи.

Важливо, що швейцарські виші гарантовано прививають студенту бізнес-навички, які допомагають йому в майбутньому як при влаштуванні на роботу, так і у відкритті власного бізнесу. Це можливість управляти або входити в топ-менеджмент готелів, ресторанів, івент-агентств, спа-курортів тощо.

Ви почнете навчання у виші вже у вересні-листопаді 2018 року, якщо подасте документи до кінця червня поточного року. Радимо не відкладати процес вступу, щоб без поспіху оцінити потенціал і таланти майбутнього студента.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Вступна кампанія до університетів Швейцарії у 2018 році. Фото - 10

Відгуки українських студентів про Swiss Education Group

  • «Все, що не робиться в SEG, робиться для студентів, для нашого майбутнього».

Валерія Михайлович, студентка IHTTI School of Hotel Management

  • «У 21 рік я повинен був підготувати першу кошторис для мого відділу в готелі Grand Hyatt Hotel, загальні щорічні витрати якої були близько одного мільйона доларів! .. Головне, що дало мені навчання, - це вміння домовлятися з людьми, вибудовувати бізнес-комунікації і відчувати себе своїм у будь-якому середовищі. Це безцінний досвід!».

Горан Йорданов, регіональний менеджер SEG в Україні, і випускник Cesar Ritz College

  • «Моя порада всім з особистого досвіду – не бійтеся, пробуйте нове, абсолютно для вас незвичне, експериментуйте. А раптом це і виявиться покликанням всього вашого життя?».

Євгенія Максименко, Master of International Business in Hotel and Design Management, випускниця IHTTI School of Hotel Management, засновниця ресторану Le Komora в Одесі

Валерія Михайлович, студентка IHTTI School of Hotel Management

Горан Йорданов, старший регіональний менеджер Swiss Education Group

Вибирайте комфорт, безпеку, практичний підхід – вибирайте престижну навчання в швейцарській Swiss Education Group. Подавайте документи до кінця червня, якщо хочете почати навчання ще в 2018 році.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад