Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вигідні умови на вивчення англійської для підлітків у США та Великобританії

26.10.2018
Вигідні умови на вивчення англійської для підлітків у США та Великобританії. Фото - 4

Мовний концерн Kaplan International English та DEC education запрошують вивчати англійську мову в Сан-Дієго, Торки та Баті зі знижкою 10%. Діти віком від 12 до 14 років можуть відправитися на індивідуальне навчання в один з кращих мовних центрів світу за спеціальною ціною - не пропустіть таку можливість.

Сан-Дієго, США – місто, відоме прекрасними пляжами, зеленими парками і сонячними днями круглий рік. На дитину чекає чудовий відпочинок і навчання на березі моря.

Бат, Великобританія – відоме своїми купальнями місто, де є безліч об'єктів Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, з багатою історією, пов'язаною з римлянами, і істинно британською культурою.

Торки, Великобританія – відоме як «Англійська Рів'єра», є приголомшливим південним прибережним містом з мальовничими пляжами і колоритною сільською місцевістю.

Обирайте, що більше до смаку вашій дитині і відправляйте її вчити англійську в мовному середовищі в одному з центрів Kaplan International English!  Пропозиція діє до 29 грудня 2018 року. При цьому почати навчання ви можете вже в 2019 році. Щоб отримати знижку і дізнатися подробиці про програми звертайтеся до фахівця DEC education.

ОНЛАЙН-ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Назад