Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Виставка «Освіта за кордоном» у Києві та Одесі

09.01.2018
Виставка «Освіта за кордоном» у Києві та Одесі. Фото - 4

Для тих, хто хоче обрати навчання за кордоном з 2000 варіантів для себе або дитини, ласкаво просимо на виставку "Освіта за кордоном" у Києві та Одесі!

DEC education традиційно запросив до України представників найвідоміших приватних шкіл, коледжів та університетів світу, з якими можна буде поспілкуватися безпосередньо, розпитати докладніше про навчальну програму, перспективи після отримання диплома, дізнатися будь-який нюанс від поселення до допомоги студентського ментора. Більше того: в Києві також будуть доступні семінари для батьків і дітей про тренди освіти у світі і можливості працевлаштування після закінчення університету.

На будь-якій з виставок, ви зможете обрати навчальний заклад за своїми потребами: до 2000 освітніх програм бакалаврату, магістратури та підготовчих курсів будуть представлені 27 січня в готелі Hilton Kyiv (Київ) і 28 січня в готелі "Брістоль" (Одеса). Ця подія, яку не можна пропустити: саме тут ви зможете особисто поспілкуватися з представниками навчальних закладів Великобританії, США, Канади, Німеччини, Швейцарії, Австрії, Іспанії, Нідерландів, Ірландії, Китаю, Австралії, Франції, Швеції.

У програмі виставки

  • Індивідуальні консультації
  • Ексклюзивні семінари (тільки Київ)
  • Семінар від представників посольства Канади в Україні
  • Спілкування з представниками навчальних закладів
  • Розважальна програма для молодших відвідувачів виставки

Звертаємо вашу увагу, що відвідування виставок безкоштовне за умови попередньої реєстрації. Зареєструватися можна за такими адресами:

 

Назад