Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Вивчити англійську у 2019 разом з Kaplan International English

10.01.2019
Вивчити англійську у 2019 разом з Kaplan International English. Фото - 4

Якщо у вашому списку справ і завдань на 2019 рік є вивчення англійської мови у Великобританії, США або Канаді, саме час втілювати в життя заплановане.

Для цього є чудова вигідна можливість від Kaplan International English - міжнародної освітньої компанії з 75-річним досвідом викладання англійської мови.

Kaplan International English пропонує приємні знижки студентам, які прагнуть взяти участь у мовних курсах, тривалістю від двох до дев'ятнадцяти тижнів, або ж в довгострокових програмах, тривалістю від семестру до декількох років, у Великобританії, США або Канаді.

При покупці участі в курсах або програмах до 30 березня 2019 року студенти отримають знижки від 10% до 20%.

Так, наприклад, вартість мовних курсів у США, тривалістю від 2 до 19 тижнів, може коштувати на 20% дешевше, а вартість курсів і програм у Великобританії, Канаді та Ірландії - на 15%.

За більш детальною інформацією про знижки на мовні курси і довгострокові програми звертайтеся до експертів DEC education. Вони допоможуть вам знайти кращий спосіб виконати дану собі новорічну обіцянку і вивчити, або ж поліпшити, знання англійської мови, пройшовши навчання в США, Великобританії або Канаді.

Зв'яжіться з експертом DEC education щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Онлайн запит

Інформація про Kaplan International English

Kaplan International English - це мережа, що об'єднала більше 50 мовних шкіл, розташованих у 8 англомовних країнах: США, Великобританії, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Ірландії, Мальті, Сінгапурі.

Завдяки багаторічному досвіду викладання англійської мови Kaplan International English розробила власну унікальну методику навчання «К+», що робить навчання максимально ефективним із використанням нових технологій і інновацій. Викладачі шкіл - висококласні професіонали своєї справи.

Компанія пропонує широкий вибір курсів, що відповідають цілям студентів. Тут можна вдосконалити знання англійської мови протягом двох тижнів, удосконалити ділову англійську, підготуватися до міжнародних іспитів.

Kaplan International English організовує цікаве дозвілля для студентів: розважальна програма на території центрів, концерти, театри, шоу, екскурсії визначними пам'ятками країни.

Kaplan International English визнана світовою спільнотою і отримала акредитацію від таких організацій: British Council (UK), ACCED (USA), NEAS (Australia), ACELS (Ireland), Languages ​​Canada (Canada), NZQA (New Zeland).

Назад