Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Новини

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання

15.07.2019
Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 4

Осінь – вдалий сезон для навчання за кордоном як для дорослих, так і для дітей. Якщо влітку ви відклали курси на користь відпустки, або бажаєте ще раз поїхати на курси щоб закріпити отримані знання та додати незабутніх вражень, восени у вас є чудова можливість. Крім того, осінь – дуже вигідна пора для освітніх програм в іншій країні. І ми розкажемо вам, чому.

Коли літо добігає кінця, школярів та дорослих огортає смуток, адже попереду цілий навчальний/робочий рік, нові важливі задачі та цілі. А так хочеться ще на тиждень-два продовжити теплі дні, ковтнути ще трохи нових яскравих емоцій. Що ж, ми допоможемо це влаштувати, ще й з користю для вас та вашої дитини!

Закордонні курси на осінніх канікулах для школярів та під час осінньої відпустки для дорослих – чудовий варіант з багатьох причин. Це підтверджують експерти DEC, та діляться аргументами на користь саме осінніх поїздок до США, Канади, Великобританії та країн Європи.

Переваги осінніх курсів для дітей

 1. Більше варіантів приймаючих родин. Проживання в родині викладача – ідеальний варіант, щоб на 100% зануритися в мовне середовище. Саме восени є величезний вибір приймаючих родин, як у великих містах, так і в маленьких затишних передмістях.
 2. Знижки. Осінь – це низький сезон, тож більшість мовних центрів і таборів пропонують вигідні ціни на програми (дешевше на 20-40€/тиждень).
 3. Знайомство зі школою. Плануєте дати дитині середню освіту за кордоном? Тоді осінні канікули – чудова нагода, щоб познайомитися зі школою та країною. Дитина підтягне мову та дізнається, як це – навчатися в престижній школі-пансіоні.
 1. Канікули з користю. Влітку – на море або у табір, взимку – відпочинок з родиною. А чим зайняти дитину на осінніх канікулах? Освітня програма за кордоном – прекрасний варіант влаштувати захоплюючі та корисні канікули.
 2. Менші навчальні групи. Оскільки осінь вважається низьким сезоном, багато шкіл і таборів зменшують кількість учнів у групах (наприклад з 15 до 10-8 чоловік). Таким чином, кожна дитина отримує більше уваги.
 3. Комфортні умови для навчання і дозвілля. Осінь, коли вже не так спекотно, але ще досить тепло, – чудовий період, коли можна комфортно вчитися і насолоджуватися не такими переповненими як влітку туристичними містами.

Підібрати осінні курси для дитини

Переваги осінніх курсів для дорослих (20+)

 1. Менші групи. Більшість дорослих людей їдуть на курси за кордон під час літньої відпустки. Тож восени вас чекають приблизно вдвічі менші навчальні групи та індивідуальний підхід до кожного студента.
 2. Більше варіантів проживання. Влітку місця в апартаментах, готелях та резиденціях розлітаються дуже швидко. Восени на курси приїздить значно менше людей, і вибір житла набагато кращий.
 3. Менше студентів. Восени, коли починається навчальний рік у вишах, значно менше студентів їде на курси за кордон. Для дорослих ділових людей, які цінують комфорт і спокій – це однозначний плюс.
 1. Знижки. Восени починається низький сезон, тож більшість навчальних центрів і провайдерів пропонуються знижені ціни як на навчання, так і на проживання – від 20 до 40 €/тиждень.
 2. Комфортна культурна програма. Восени завжди менше туристів. Тож якщо ви зібралися на курси, скажімо до Лондону, Нью-Йорку чи Торонто, то гуляти вулицями міста й вивчати його пам’ятки буде значно комфортніше.
 3. Менші черги в посольствах. Оскільки осінь – низький сезон, посольства трохи менше завантажені роботою, тож вам вдасться зекономити час на візові питання.

Підібрати осінні курси для дорослого

DEC рекомендує

Пропонуємо вам список закордонних мовних шкіл, які користуються популярністю серед наших клієнтів та сотень бажаючих вивчити мову з різних куточків світу. Обирайте свій мовний центр та звертайтеся в DEC за подробицями.

 

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 5

Kaplan International English – одна з кращих у світі мереж мовних шкіл для дорослих і дітей, створена ще у 1938 році. Це понад 50 шкіл у США, Канаді, Великобританії, Ірландії, Австралії, Новій Зеландії, Мальті й Сінгапурі. Kaplan розробила власну методику «К+», яка робить навчання максимально комфортним і ефективним, що підтверджують сотні студентів з різних країн.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 6

Living Learning English (LLE) – британський провайдер, який пропонує максимальне занурення в англомовне середовище та культуру – проживання і навчання в родині викладача. У вас є можливість обирати з-поміж близько 300 міст та містечок Великобританії, де б ви або ваша дитина хотіла вивчати мову.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 7

St Giles International – одна з найпопулярніших мереж мовних шкіл в США, Канаді, Великобританії, яка пропонує цілорічні курси англійської для дорослих, і влітку – для дітей. Крім англійської можна пройти курс підготовки до мовних тестів та програми для бізнесменів, лідерів, викладачів.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 8

Ardmore Language Schools – мовні курси на базі престижних навчальних закладів Великобританії та США для студентів 9 – 19 років. Також провайдер пропонує осінні мовні табори для дітей та програми School Integration і Academic Year. Крім мови програми включають по 12 годин спеціалізованих занять спортом або хобі.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 9

Bell – мережа шкіл англійської мови у Великобританії. Для дорослих Bell пропонує курси загальної англійської з ухилом на бізнес-навики або підготовку до мовних тестів. Для дітей провайдер пропонує програми на базі кращих англійських шкіл та вишів. Зокрема восени є програма Autumn Explorer, яка допомагає вивчити англійську, працюючи над захоплюючими проектами.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 10

Clubclass – курси для дорослих в Лондоні та на Мальті. Є програми загальної англійської, підготовки до іспитів та ділової англійської. Якщо ви бажаєте зануритися в істино-англійську атмосферу – тоді бронюйте курс в Лондоні. Якщо ж хочеться ще на 2-3 тижні продовжити літо – тоді програми на сонячній Мальті саме для вас!

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 11

EC – міжнародна мережа шкіл для студентів всіх вікових категорій від 7 років. Школи знаходяться у Великобританії, Ірландії, США, Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Мальті. Для дорослих є програми підготовки до іспитів, інтенсивна, загальна та ділова англійська, англійська для роботи. Для молодших студентів є програми на кампусі шкіл або денні з проживанням в родині.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 12

Humboldt-Institut – всесвітньо відомі курси німецької мови для дорослих і дітей, є програми для керівників і бізнесменів. Мережа шкіл діє цілий рік і розкидана по всій Німеччині. Курси включають крім вивчення мови, проживання, культурну й розважальну програму, екскурсії, занурення в німецьку культуру.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 13

CERAN – бельгійська мовна школа для дорослих і дітей, яка пропонує вивчення англійську, французьку, німецьку, італійську, китайську, голландську, іспанську. Особливість методики CERAN – повне занурення в мовне середовище з обов’язковим проживанням у школі. Курси дуже популярні серед бізнесменів і топ-менеджерів.

Мовні курси за кордоном восени: саме час розпочати навчання. Фото - 14

International Language Schools of Canada (ILSC) – пропонує вивчення англійської та французької мови в Канаді, США, Австралії та Індії. Дорослі студенти мають змогу обрати програму підготовки до тестів, англійську для різних професій, бізнес англійську з акцентом на спеціальних навиках (презентації, письмо, виступи і т.д.). Для дітей восени є курси підготовки до канадської школи.

Телефонуйте нам за номером (044) 390 76 24 або залишайте онлайн запит, і з вами зв'яжеться експерт з мовних курсів за кордоном
          

ОНЛАЙН-ЗАПИТ

Назад