Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Advanced Placement

Програма Advanced Placement від DEC education

Пройдіть предмети бакалавріату вишів США і Канади ще в Україні – зекономте кошти, час, та отримайте перевагу перед іноземними абітурієнтами

Для учнів 10-11 класів, котрі планують вступати в 2020 і 2021 рр. до університетів США, Канади та американських вишів у будь-якій країні світу

З 07 жовтня 2019 року компанія DEC education відкриває набір на програму Advanced Placement (АР). Ця програма врівноважує ваші шанси з академічно сильними випускниками Західних шкіл на вступ до кращих університетів США і Канади.

Програма Advanced Placement є аналогом навчання в провідних американських і канадських старших школах, при цьому, дитина залишається в Україні, і сім'я економить на перельотах, проживанні та супутніх витратах.

Старт програми – 7 жовтня

Advanced Placement (AP) – програма старшої школи, яка готує до навчання у вишах США і Канади. В рамках програми старшокласник обирає для поглибленого вивчення предмети, які повинен пройти впродовж перших 2 курсів в університеті. Advanced Placement дає ряд вагомих переваг при вступі, дозволяє заощадити кошти на навчання і навіть раніше закінчити зарубіжний виш.

Програма розроблена американською організацією College Board, в яку входить більше 6 000 навчальних закладів Північної Америки. Advanced Placement проходять учні по всьому світу, які націлені отримати освіту в кращих американських і канадських вишах і серйозно ставляться до майбутньої професії.

Інформація про програму

Вік

10-11 клас (9 клас за умови високого рівня знань учня)

Тривалість

1 предмет – 1 академічний семестр або 1 рік (в залежності від складності предмету)

Місце

Офіс DEC education, Київ б-р Лесі Українки, 23б або онлайн – для жителів інших міст

Вартість*

Формується індивідуально, залежно від кількості предметів

*У вартість входить: консультація з підбору університетів, спеціальності та необхідних предметів з AP; навчання на програмі АР (онлайн + оффлайн); реєстраційний збір школи США і екзаменаційного центру; академічний супровід усього процесу навчання викладачем компанії DEC education

Обов’язкові вимоги до студентів програми

  • Рівень англійської мови – від Upper Intermediate
  • Висока успішність в школі (середній бал не нижче 9-ти)

Що вам дає Advanced Placement (AP)

Advanced Placement. Фото - 4

Переваги при вступі до університету

Сертифікат Advanced Placement дає українському абітурієнту перевагу навіть перед однолітками з США і Канади, які не пройшли AP. Це показник того, що майбутній студент відповідально ставитися до освіти і спеціальності, яку він обрав, не боїться труднощів у навчанні і серйозно готується до вступу.

Advanced Placement. Фото - 5

Зарахування університетських кредитів

У США і Канаді діє система накопичення балів, які називаються кредитами. Студенти вишів повинні набрати близько 120 кредитів за період навчання щоб отримати диплом бакалавра. Кожен предмет – це певна кількість кредитів. Предмети, які пройдуть учні Advanced Placement, зараховуються їм в якості кредитів в університеті, тож їх вже не потрібно буде проходити повторно.

Advanced Placement. Фото - 6

Економія часу та коштів

Оскільки предмети АР зараховуються як кредити, у студента є можливість отримати диплом раніше, скоротивши термін навчання з 4 до 3,5 або навіть 3 років. Якщо період навчання скорочується, відповідно, платити за нього потрібно буде менше.

Advanced Placement. Фото - 7

Друга спеціальність або можливість підробітку під час навчання

Закривши предмети АР, студент може взяти інші дисципліни, які не стосуються його основного фаху. Це дає підставу отримати другий диплом. Якщо друга спеціальність його не цікавить, цей період можна використовувати для роботи або стажування.

Advanced Placement. Фото - 8

Поглиблена підготовка з профільних предметів

Програма Advanced Placement – це інтенсивна підготовка із загальних предметів, які потрібні для вступу до університетів США і Канади, і які викладаються на перших курсах бакалавріату.

Advanced Placement. Фото - 9

Адаптація в зарубіжному виші

Advanced Placement дає знання та навички, які необхідні під час навчання в університеті, і допомагає швидше влитися в навчальний процес після вступу. Студенти, які пройшли AP, демонструють більш високий рівень успішності, ніж їх одногрупники. Вони легше проходять період адаптації в іншій країні і в новому навчальному закладі.

Як проходить навчання

Advanced Placement. Фото - 10

Програма Advanced Placement включає більше 30 дисциплін. Для підготовки рекомендується взяти 3 предмети, які знадобляться в подальшому навчанні.

Advanced Placement. Фото - 11

Підготовка триває семестр / рік і проходить за єдиною для всіх учнів програмою, розробленою комітетом College Board.

Advanced Placement. Фото - 12

Навчання проводить викладач американської школи за матеріалами школи, а допомагає нашим студентам закріпити отримані знання викладач DEC education.

Advanced Placement. Фото - 13

Після закінчення програми учень здає іспити з обраних дисциплін в єдиному акредитованому центрі АР на базі Liko-School в Києві. Іспити Advanced Placement проходять у травні. За результатами іспитів учню видається сертифікат.

Advanced Placement. Фото - 14

Результати іспитів оцінюються за 5-бальною шкалою, де 1 – «не рекомендується», 5 – «дуже хороші знання», тобто учень знає предмет на рівні студента університету. Оцінка 3 – «кваліфікований» – вважається добрим результатом, з яким можна подаватися в топові виші.

Чому програму Advanced Placement варто проходити з DEC education

Advanced Placement. Фото - 15

Індивідуальний підбір спеціальності, вишу, країни

Фахівці DEC education допоможуть визначитися зі спеціальністю, якщо ви ще не зробили вибір, проведуть для цього профорієнтаційний тест, визначать сильні сторони дитини. Потім підберуть країну і виші під ваші потреби і запити.

Advanced Placement. Фото - 16

Індивідуальний підбір предметів для обраного вишу

Експерти підберуть для вас ті предмети Advanced Placement, які потрібні для вступу та навчання в університеті за вашою спеціальністю.

Advanced Placement. Фото - 17

Підготовка від престижної американської школи

Програма Advanced Placement проходить при партнерстві DEC education і однієї з кращих американських шкіл, яка акредитована Радою південній асоціації коледжів і шкіл з питань акредитації та поліпшення умов навчання в школах (AdvancED, SACS CASI) і Західною асоціацією коледжів і шкіл (WASC).

Advanced Placement. Фото - 18

Підготовка з кваліфікованим викладачем

Крім викладача американської школи, з учнем буде працювати кваліфікований викладач DEC education, який допоможе розібратися з матеріалом і надасть необхідну підтримку. Наші викладачі – носії мови з профільними знаннями і українські викладачі з дипломами закордонних університетів

Advanced Placement. Фото - 19

Онлайн-навчання у будь-якому куточку України

Якщо студент не має можливості відвідувати заняття в офісі DEC education в Києві, він може проходити підготовку онлайн у будь-якому куточку України.

Advanced Placement. Фото - 20

Допомога зі вступом і додаткова підготовка

DEC education уже 20 років допомагає українським абітурієнтам вступати до найкращих закордонних вишів. Ми візьмемо на себе всі організаційні питання, допоможемо підготувати і вчасно подати документи, отримати візу. Якщо потрібно, підберемо канікулярну або ознайомчу поїздку, щоб ви ближче познайомилися з навчальними закладами і зробили правильний вибір.