Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education

Підготовчий курс для майбутніх учнів сша, Канади та Європи

Для учнів 8 - 11 класів

Для учнів 8-11 класів, які хочуть вступити до топ-шкіл світу

Компанія DEC education уже більше 19 років відправляє дітей за кордон отримувати якісну середню освіту. Якщо ви, як батько/мати, не задоволені школою дитини в Україні і хочете дати дитині набагато більше – ваш вибір правильний! А наші експерти допоможуть з вибором країни та школи.

На шляху вступу до зарубіжної школи дуже важлива підготовка, яка надасть дитині знання, необхідні для вступу та навчання. Перед тим як вступати до середньої школи США, Канади, Великобританії або Європи, дитина повина бути готова до вивчення предметів англійською мовою, розуміти складні терміни різних дисциплін, мати той багаж знань, який уже є в його майбутніх одноклассників.

Консультант з середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання за тел .: (044) 390 76 24 або зробіть онлайн запит

онлайн запит

Чому важлива підготовка до навчання в зарубіжній школі

Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education. Фото - 4

Дуже часто відсутність цих знань є причиною зниження успішності, втрати мотивації та інтересу до навчання в новій школі в перші ж місяці. Саме перше півріччя – дуже важливий період, коли дитина адаптується, знаходить спільну мову з вчителями і однокласниками, вливається в новий для себе навчальний процесс. Тому навіть якщо ваша дитина відмінно навчається в українській школі і володіє англійською мовою, їй обов’язково потрібно готуватися до вступу і навчання за кордоном.

Наші спеціалісти спостерігають всі складності, які виникають в українських учнів в процесі вступу і на початку навчання в нових школах. Ми бачимо відсутні навики та знання, розуміємо, що саме потрібно нашим учням для успішного вступу і старту навчання.

На основі цього досвіду була розроблена спеціальна програма «Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education», мета якої — підготувати українських школярів до навчання в топ- школах Британії, США, Канади, Європи.

DEC education – єдина в Україні освітня компанія, яка є сертифікованим центром здачі екзамену UKiset

Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education. Фото - 5

UKiset – це екзамен, який здають школярі при вступі до рейтингових шкіл Великобританії, таких як Eton College, Concord College, Cardiff Sixth Form College, де навчаються діти президентів, представники королівських сімей та правителів.

Будучи сертифікованим центром, ми гарантуємо якісну підготовку до цього екзамену. Всі наші клієнти, які проходять підготовку в DEC education, вступають до рейтингових шкіл Британії. Ці школи є прямим шляхом в топові ВУЗи світу. Якщо ви хочете, щоб ваша дитина отримала найкращу на світі, запишіть її на підготовчу програму від DEC education.

Якщо ви хочете, щоб і ваша дитина отримав найкраще на сьогодні освіту, запишіть його на підготовчу програму від DEC education.

Онлайн-запит

Детальніше про програму


Кому необхідно прийти:

Учням українських шкіл, які планують вступати до середьої школи США, Канади, Великобританії або Європи до 9-12 класу

Викладачі програми:

Носії англійської та української мов, викладачі з успішним досвідом підготовки дітей до зарубіжної школи

Місце проведення програми:

 • Київ, локація уточнюється
 • через Skype для дітей із других міст

Вартість програми:

Вартість формується індувідуально після аналізу знань дитини і залежить від вибраного курсу, кількості годин, кількості предметів.

Початок та тривалість навчання

Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education. Фото - 6

Інтенсивність та тривалість програми формується індувідуально, під ваші потреби. Перш ніж розпочинати академічну підготовку, експерт DEC education проведе аналіз знань та навиків дитини. За результатами аналізу ви отримаєте рекомендації і детальної підготовки курса.

Важливо врахувати! Прийом документів до зарубіжної школи проводиться в 3 этапи. Основий прийом документів закінчується в листопаді. Учнів можуть набиратидодатково в січні-квітні, але тільки якщо в школах залишаються місця, тому на цей період розраховувати не потрібно. Є варіант подачі документів в липні, у випадку за 2 роки до початку навчання.

Консультант з середньої освіти за кордоном компанії DEC education відповість на всі ваші запитання за тел .: (044) 390 76 24 або зробіть онлайн запит

онлайн запит

Програма складається з 2-х блоків:

«Підготовка до шкільних предметів»

«Підготовка до екзамену UKiset»

Ви можете обрати 1 або 2 блоки, виходячи із ваших потреб. Але, якщо ваша дитина вступає до школи Великобританії, рекомендуємо обрати обидва блоки – до шкільних предметів і до UKiset, щоб ваша дитина отримала повну підготовку.

У будь-якому випадку, наші спеціалісти допоможуть з вибором програми і порекомендують предмети, які потрібні дитині для навчання в обраній школі.

Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education. Фото - 7

Блок 1: Підготовка до шкільних предметів

Блок готує до одної із програм середньої освіти за кордоном:

 • GCSE (Великобританія, 14-16 років)
 • A-level (Великобританія, 16-17 років)
 • International Baccalaureate (Європа та інші країни 16-17 років)
 • US/Canada-High School (США/Канада, 15-17 років)

В рамках курсу діти вивчать програму, яку проходять їх однолітки за рік до навчання GCSE, A-level, IB або US/Canada-High School, щоб бути з ними на одному рівні і володіти профільною лексикою усіх дисиплін англійською мовою.

В програму входят такі предмети:

 • Академічна англійська
 • Історія
 • Географія
 • Природні науки: біологія, хімія, фізика
 • Бізнес
Академічна підготовка до зарубіжної школи від DEC education. Фото - 8

БлБлок 2: Підготовка до екзамену UKiset

UK Independent Schools Entry Test (UKiset) – онлайн тест, який проходят діти із різних країн, щоб вступити в топові британські школи.

Тест перевіряє академічні здібності і рівень англійської мови дитини.

UKiset складається з 2 частин:

 • Невербальне мислення
 • Вербальне мислення
 • Математека
 • Англійська мова

Результати тесту прирівнюються до результатів учнів Британії і відправляються в ті школи, які обрала вступаюча сім’я.

DEC education готує українських школярів до UKiset вже другий рік. Наші студенти успішно здають тест з балами вище, ніж в однолітків з Великобританії, і вступають в найпрестижніші британські школи.

Телефонуйте нам або робіть запит онлайн, і ми допоможемо реалізувати найамбіціозніші цілі в навчанні за кордоном!

Зв'язатися з консультантом