Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Як допомогти дитині зрозуміти, у чому вона талановита, яке заняття приносить їй задоволення? Пропонуємо літні спеціалізовані курси для майбутньої професії.

Вони будуть корисні декільком категоріям. По-перше, учням британських шкіл в Україні, які вже володіють мовою на високому рівні. Такі діти хочуть вчитися новому, автоматично удосконалюючи англійську мову.

Курси знадобляться і майбутнім учням зарубіжних приватних шкіл, які вже зараховані, але потребують додаткової підготовки перед початком семестру.

Варто спробувати заняття також тим, хто хоче практикувати цікаву спеціальність, окрім занять в школі.

Перед вступом на курс рекомендуємо пройти попереднє онлайн-тестування. Рівень знання англійської мови у дитини повинен бути не нижче B2 / B1.

Творчі напрямки підходять дітям з 14 років. На більш складні курси краще вступати з 16 років. Навчальні програми тривають 2-8 тижнів. Наголос робиться на практику, хоча теоретичного матеріалу вистачає. Заняття часто ведуть викладачі університетів, що дає хороший досвід, але і вимагає відповідального ставлення.

Кожен випускник отримує сертифікат, який надає абітурієнтам перевагу при вступі в школу або вуз. Наприклад, на курсах з медицини в Oxford Royal Academy.

Рекомендуємо звернути увагу на популярні напрямки курсів: IT, кінорежисура, акторське, сценічне мистецтво, вокал, промисловий дизайн, готельно-ресторанний бізнес та розробка відеоігор.

Фахівці DEC education допоможуть обрати програму, яка краще розкриє здібності дитини.