Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Літо за кордоном

Літні освітні програми за кордоном

Для школярів, студентів, дорослих і всієї родини

Літні програми за кордоном від компанії DEC education виходять за рамки стандартного вивчення іноземної в мовному середовищі. Наші пропозиції по проведенню літніх канікул в Європі, США чи Канаді спрямовані на розвиток важливих сучасних навичок - як для школярів і студентів, так і для дорослих. Ми підберемо поїздку, націлену на забезпечення всебічного розвитку, незалежно від віку. Всі ваші потреби будуть задоволені - і в навчанні, і особистісному зростанні, в занятті улюбленими хобі, в розширенні кругозору і корисному пізнавальному відпочинку.

Індивідуальні освітні поїздки - це найефективніший спосіб вивчення іноземної мови. Вибравши індивідуальну поїздку, ви занурюєтеся в англомовне середовище, де майже немає україно- та російськомовних студентів. Таким чином, ви швидше досягнете тієї мети, яку перед собою поставили. А DEC education і освітній центр, який ви оберете, подбає про комфорт і безпеку перебування в іншій країні - від супроводу під час перельоту і зустрічі в аеропорту до поселення і організації дозвілля.

Звертаємо вашу увагу, що літній сезон в самому розпалі і місць в рейтингових таборах та мовних центрах з кожним днем ​​стає менше. Поспішайте забронювати кращі канікули за кордоном для вашої дитини або всієї родини!

Онлайн-запит

Ціни на дитячі та дорослі освітні програми за кордоном на літо 2019 року

Програми для дітей (Вартість навчання + проживання/тиждень):

 • США (від 3 тижнів) від $1 200
 • Канада (від 3 тижнів) від $1 400
 • Британія (від 2 тижнів) від £800
 • Ірландія (від 2 тижнів) від €800
 • Іспанія від €550
 • Кіпр від €550
 • Німеччина (німецька/англійська) від €500
 • Австрія (німецька/англійська) від €500

* Ціни вказано БЕЗ урахування вартості візи та авіаквитків.

Програми для дорослих (Вартість навчання/тиждень):

 • США (від 3 тижнів) від $550
 • Канада (від 3 тижнів) від $450
 • Британія (від 2 тижнів) від £400
 • Мальта від €250
 • Кіпр від €250
 • Німеччина (німецька/англійська) від €200
 • Австрія (німецька/англійська) від €200

* Ціни вказано БЕЗ урахування вартості візи, авіаквитків та проживання.

Зробіть запит онлайн або телефонуйте в компанію DEC education прямо зараз за номером 0 800 30 44 33 ми організуємо для вас кращі закордонні канікули!

онлайн запит

ПРОГРАМИ НА ЛІТО 2019 ВІД DEC EDUCATION

Підготовка до академічних предметів

Ви можете вибрати програму підготовки до академічних предметів, які ваша дитина буде вивчати в закордонній школі чи вузі: STEM (наука, технології, інженерія, математика), хімія, фізика, біологія, економіка, бізнес, журналістика, природничі науки, історія, політика, англійська література, філософія та інші дисципліни.

Літо за кордоном. Фото - 5
Літо за кордоном. Фото - 6

Обираємо майбутню професію

Якщо ваш школяр ще не знає, ким хоче стати в майбутньому, відправте його на програму з вивченням сучасних спеціальностей. Ми пропонуємо програми для юних медиків, інженерів, бізнесменів, фінансистів і юристів, програмістів, творців комп'ютерних ігор і мобільних додатків, любителів робототехніки, молоді, яка бачать себе у творчій професії - фешн і дизайн, акторська майстерність, режисура і т.д.

Готуємося до закордонного університету

Старшокласникам будуть дуже цікаві спеціальні програми для молоді на базі престижних вузів. Там можна пройти підготовку до вступу та/або навчання в конкретному вузі влітку на базі кампусу цього навчального закладу. Такі програми значно підвищують шанси на вступ і дають перевагу перед іншими абітурієнтами. Також можна пройти підготовку до здачі IELTS, TOEFL та інших міжнародних мовних тестів, вивчати кілька університетських предметів на вибір і т.п.

Літо за кордоном. Фото - 7
Літо за кордоном. Фото - 8

Прокачай себе!

Якщо ваша дитина проактивна та комунікабельна, - обирайте спеціальні програми з розвитку важливих навичок, де вона зможе освоїти мистецтво презентації та публічних виступів, брати участь у дебатах, дізнається, що таке критичне мислення і як його розвивати, освоїть навички вирішення завдань і написання есе, пройде курс з лідерства, менеджменту, волонтерські програмами і т.д. Це те, що потрібно сучасному підліткові!

Хобі та спорт

Поряд з академічними навичками можна вибрати програму, яка спрямована на фізичний розвиток або професійну підготовку в певному виді спорту або хобі. Серед спортивних програм, які обирають наші клієнти: футбол, баскетбол, теніс, гольф, сквош, регбі, плавання, серфінг, каякінг, танці, хокей, кінний спорт, велоспорт, фехтування, шахи, йога і т.д. А також творчі заняття: музика, фотографія, театр, кулінарія, догляд за тваринами, телемайстерності. Список програм дуже широкий - повірте, дитина буде в захваті!

Літо за кордоном. Фото - 9
Літо за кордоном. Фото - 10

А що для тата? Англійська для кар’єри!

Програми для дорослих, які користуються сьогодні найбільшим попитом, спрямовані на розвиток професійної лексики і вільне володіння англійською під час ділових переговорів і листування. Це спеціалізовані курси для юристів, вчителів, інженерів, авіаторів, медиків, бізнесменів, публічних особистостей, менеджерів з продажу, банкірів, HR, політиків і представників інших професій. Курси за кордоном допоможуть вам в найкоротші терміни підвищити рівень і впоратися з мовним бар'єром.

Відпустка: вивчаємо мову та подорожуємо усією родиною

А чому б вам не поїхати у відпустку в Європу або Америку і не поєднати це з вивченням англійської? Ми підберемо програму, яка буде включати в себе уроки іноземної та яскраві екскурсії для всієї родини. Це може бути денний мовний табір для дитини і курси для батьків. А вільний час ви будете проводити разом.

Літо за кордоном. Фото - 11

DEC EDUCATION РЕКОМЕНДУЄ:

Літо за кордоном. Фото - 12

Alpadia Language Schools

Вік: 8 – 17

Мовні центри для дорослих і дітей в Берліні, Фрайбурзі, Ліоні, Монтре; літні мовні табори для дітей в містах Швейцарії, Франції, Франції та Великобританії.

Літо за кордоном. Фото - 13 Літо за кордоном. Фото - 14 Літо за кордоном. Фото - 15 Літо за кордоном. Фото - 16

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 17
Літо за кордоном. Фото - 18

Ardmore Language Schools

Вік: 9 – 19

Мовний центр Ardmore вже більше 25 років спеціалізується на мовних курсах для підлітків, має центри в Великобританії та США. Всі центри акредитовані Britich Council.

Літо за кордоном. Фото - 19 Літо за кордоном. Фото - 20

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 21
Літо за кордоном. Фото - 22

Bell

Вік: 7 – 17, 16+

Один з топових освітніх провайдерів Великобританії. За більш ніж 60 років роботи програми Bell пройшли студенти з 90 країн світу.

Літо за кордоном. Фото - 23

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 24
Літо за кордоном. Фото - 25

FLS International

Вік: 12 – 20, 15 – 50+

Мовні центри американського провайдера FLS International знаходяться в Лос Анджелесі, Бостоні, Джерсі, Лас Вегасі, Філадельфії та інших цікавих мальовничих містах США.

Літо за кордоном. Фото - 26

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 27
Літо за кордоном. Фото - 28

International House World Organisation

Вік: 8 – 17

Одна з найстаріших і авторитетних міжнародних мереж мовних шкіл для дітей і дорослих. Мережа пропонує канікулярні програми для дітей в 4 містах Великобританії.

Літо за кордоном. Фото - 29
Літо за кордоном. Фото - 30
Літо за кордоном. Фото - 31

Kaplan International English

Вік: 12 – 17, 16+

Міжнародна освітня компанія. Більше 50 мовних шкіл Kaplan розташовані в 8 англомовних країнах: США, Великобританія, Канада, Австралія, Нова Зеландія, Ірландія, Мальта, Сінгапур.

Літо за кордоном. Фото - 32 Літо за кордоном. Фото - 33 Літо за кордоном. Фото - 34 Літо за кордоном. Фото - 35 Літо за кордоном. Фото - 36 Літо за кордоном. Фото - 37

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 38
Літо за кордоном. Фото - 39

Living Learning English (LLE)

Вік: 10 – 17, 18 – 70+

Провайдер, який організовує комфортне індивідуальне навчання англійській мові c проживанням в сім'ї викладача. Студенти можуть обирати, де жити і вчитися, з більш ніж 300 локацій по всій Великобританії.

Літо за кордоном. Фото - 40

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 41
Літо за кордоном. Фото - 42

Bucksmore Education (Oxford International Education Group)

Вік: 10 – 18

Літні табори на базі престижних приватних шкіл Великобританії, де є безліч програм - від інтенсивної англійської до програм з лідерства та підготовки до вступу в такі вузи як Oxford University і King's College London.

Літо за кордоном. Фото - 43
Літо за кордоном. Фото - 44
Літо за кордоном. Фото - 45

St Giles International

Вік: от 14 лет

Міжнародна мережа зі школами в Великобританії, США, Канаді та Бразилії. Завоювали бездоганну репутацію завдяки високій якості викладання, різноманітності навчальних програм і варіантів розміщення.

Літо за кордоном. Фото - 46 Літо за кордоном. Фото - 47 Літо за кордоном. Фото - 48

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 49
Літо за кордоном. Фото - 50

Swiss Education Academy (Swiss Education Group)

Вік: 12 – 20

Входить до складу SEG - лідера в галузі міжнародної гостинності з 5 школами в Швейцарії. На базі 4 з них проходять літні курси - мовні табори і програми гостинності та кулінарного мистецтва.

Літо за кордоном. Фото - 51

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 52
Літо за кордоном. Фото - 53

CERAN

Вік: 9 – 17, 18+

Міжнародна організація, яка пропонує курси по вивченню 11 мов в 3 країнах - Бельгії, Франції, Великобританії. Особливу увагу CERAN приділяє програма для ділових людей з інтенсивного вивчення англійської.

Літо за кордоном. Фото - 54

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 55
Літо за кордоном. Фото - 56

Academic Summer та Academic Camp Canada

Вік: 11 – 17, 18+

Academic Summer організовує мовні програми для дітей на базі приватних шкіл в Лондоні, Кембриджі, Брістолі; для дорослих - в Манчестері. Academic Camp Canada - табори в Канаді для дітей 11 - 17 років. Це активний відпочинок + англійська в Нью Брансвік і Ванкувері.

Літо за кордоном. Фото - 57 Літо за кордоном. Фото - 58
Літо за кордоном. Фото - 59
Літо за кордоном. Фото - 60

SUL Language Schools

Вік: 8 – 17

Британський мовний провайдер. Пропонує групові освітні поїздки, навчання з проживанням в сім'ї викладача, яскраві канікули з вивченням англійської на круїзному лайнері, англійська + робототехніка, англійська + баскетбольний табір в США.

Літо за кордоном. Фото - 61 Літо за кордоном. Фото - 62
Літо за кордоном. Фото - 63
Літо за кордоном. Фото - 64

British Study Centres

Вік: 8 – 17

Цілорічні школи для дорослих і дітей з програмами «англійська +» у Великобританії та Ірландії; літні дитячі мовні табори. British Study Centres також організовує курси підготовки вчителів.

Літо за кордоном. Фото - 65 Літо за кордоном. Фото - 66
Літо за кордоном. Фото - 67
Літо за кордоном. Фото - 68

International Language Academy of Canada (ILAC)

Вік: 14 – 18, 19 – 60

Одна з провідних мовних шкіл Північної Америки. Знаходиться в Канаді - у Ванкувері та Торонто. Пропонує програми для дорослих - загальна англійська, «англійська +», підготовка до тестів, університетські програми.

Літо за кордоном. Фото - 69

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 70
Літо за кордоном. Фото - 71

Les Elfes International

Вік: 6 – 18

Міжнародна мережа мовних таборів в Швейцарії. Тут діти вчать англійську, німецьку, французьку, іспанську, китайську мови; займаються різними видами спорту, захоплюючими хобі, знайомляться з різними культурами.

Літо за кордоном. Фото - 72

Відгук про поїздку

Літо за кордоном. Фото - 73
Літо за кордоном. Фото - 74

Summer Discovery

Вік: 12 – 18

Один з найкращих в світі провайдерів дитячих мовних програм на базі 14 топових університетів США. Компанія організовує програми підготовки до вузу, загальноосвітні програми, стажування, літні курси.

Літо за кордоном. Фото - 75
Літо за кордоном. Фото - 76
Літо за кордоном. Фото - 77

CATS College summer

Вік: 14 – 18

Один з підрозділів Cambridge Education Group. CATS пропонує програми для школярів на базі коледжів в Великобританії: Лондоні, Кембриджі, Кентербері; в академії CATS на базі приватної школи в Бостоні (США).

Літо за кордоном. Фото - 78 Літо за кордоном. Фото - 79
Літо за кордоном. Фото - 80
Літо за кордоном. Фото - 81

Cambridge School of Visual and Performing Arts (CSVPA)

Вік: 14 – 18

Одна з провідних художніх шкіл Великобританії, знаходиться в Кембриджі. Окрім програм вищої освіти пропонує літні курси: арт і дизайн, фешн, кіновиробництво, створення портфоліо, акторська майстерність, музичний театр, балет, хіп-хоп.

Літо за кордоном. Фото - 82
Літо за кордоном. Фото - 83
Літо за кордоном. Фото - 84

Bellerbys College

Вік: 14 – 17

Один з топових британських міжнародних коледжів. Пропонує літні програми Bellerbys Summer для підлітків. Є 3 базові програми: «англійська +»: академічна, креатив і школа крикету.

Літо за кордоном. Фото - 85
Літо за кордоном. Фото - 86

Зробіть запит, і менеджер DEC education підбере для вас індивідуальну програму. Поспішайте, адже літо зовсім близько, а місця в кращих мовних центрах і літніх таборах закінчуються вже на початку весни!

DEC education – освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади

Наша місія – допомогти вашій дитині отримати якісну освіту

 • Комплексний підхід і планування. Наша основна задача – сформувати чіткий покроковий план, який приведе вас до мети та яскравих вражень від поїздки.
 • Підтримка під час підготовки і вступу. Консультант DEC грає роль куратора: допомагає з підготовкою аплікаційних і візових документів, стежить за термінами, веде комунікацію з приймаючою стороною.
 • DEC входить до топ-5 номінантів премії ST Star Awards 2017 року за версією тематичного видання Study Travel Magazine. У 2018 році компанія увійшла до топ-5 фіналістів премії The PIEoneer Awards в номінації «Освітня агенція року», і стала єдиним фіналістом не тільки з України, але і зі всієї Східної Європи.