Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Осінні канікули за кордоном

ПРОДОВЖ СВОЄ ЛІТО РАЗОМ З DEC

Мовні курси для дорослих, дітей та всієї родини

За вікном вже осіння пора, але кожному з нас так хочеться ще трохи літа, тепла та нових сонячних вражень. І це можна організувати! Об’єднайте вивчення мови та відпочинок за кордоном – Мальта, Кіпр, Іспанія пропонують освітні програми восени для дітей дорослих та всієї родини. Ідеальний варіант щоб поєднати корисне з приємним та продовжити своє літо ще на кілька тижнів.

5 переваг, які ви отримуєте від осінніх курсів за кордоном

Осінні канікули за кордоном. Фото - 4

1. Знижки на навчання

Осінь вважається низьким сезоном. Тому ціни на навчання і проживання в більшості мовних шкіл та освітніх центрів нижчі, ніж влітку чи на зимових канікулах. Ви можете зекономити €20-40 на тиждень – непоганий «бонус», який можна витрати, скажімо, на цікаві екскурсії чи шопінг.

Осінні канікули за кордоном. Фото - 5

2. Менші навчальні групи

Осінь – це старт навчального року у студентів та школярів, початок нових проектів у багатьох компаніях. Саме тому це період, коли на курси за кордон їде менше людей, і школи зменшують групи з 15 до 8 – 10 чоловік. Тож ви або ваша дитина отримує більше уваги та навчається в комфортніших умовах.

Осінні канікули за кордоном. Фото - 6

3. Менше україно-/російськомовних студентів

Особливість курсів за кордоном – повне занурення в мовне середовище. Восени набагато менша ймовірність того, що у вашій групі опиниться україно- чи російськомовний студент. Тож ви будете просто змушені заговорити іноземною та значно підвищите свій мовний рівень.

Осінні канікули за кордоном. Фото - 7

4. Більше варіантів проживання

У низький сезон, коли за кордоном значно менше іноземців, набагато легше знайти житло на вигідних фінансових умовах та з хорошим розташуванням. Якщо ви обираєте програму з проживанням у приймаючій родині чи в резиденції школи, восени варіантів також буде значно більше.

Осінні канікули за кордоном. Фото - 8

5. Комфортні умови відпочинку та дозвілля

Осінь – пора, коли вже не дуже спекотно, але ще досить тепло, щоб у своє задоволення відвідувати екскурсії, гуляти містами, ніжитися на пляжі. Восени навіть у містах-курортах значно менше іноземців. Ви з комфортом будете досліджувати вулички міста, уникнете натовпу у музеях, парках розваг, торгівельних центрах, будете насолоджуватися напівпорожніми пляжами.

Зробіть собі та своїй дитині справжній подарунок перед стартом нового навчального та трудового року

DEC рекомендує: мовні центри та програми в теплих країнах

Осінні канікули за кордоном. Фото - 9

Cavendish School of English, Malta

Британська школа англійської мови, яка працює і на Мальті. Школа має акредитацію British Council, RALSA, English UK. Розташована в історичній частині мальтійської столиці Валлетти, що входить до всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Програми: загальна англійська, інтенсив, суперінтенсив, підготовка до іспитів Cambridge та IELTS, бізнес-англійська, індивідуальні уроки

Осінні канікули за кордоном. Фото - 10

EC, Malta

Міжнародна школа англійської мови, яка працює в США, Канаді, Великобританії, Південній Африці та на Мальті. Одна з небагатьох на Мальті шкіл з акредитацією згідно з міжнародним стандартом ISO 9001.

Програми: загальна та інтенсивна англійська, англійська для роботи/для міста, індивідуальні уроки, «Клуб 50+», підготовка до IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Exam, сімейна програма

Осінні канікули за кордоном. Фото - 11

GV Malta

Мальтійська школа англійської мови для студентів всіх вікових категорій. Входить до таких міжнародних освітніх організацій як FELTOM, CSN, EFL monitoring board, Quality English. Школа розташована на Середземноморському узбережжі в місті Сент-Полс-Бей.

Програми: англійська для початківців, розмовна/загальна/бізнес англійська, комбінований курс (можливість поєднувати різні програми), підготовка до IELTS/TOEFL/TOEIC/Cambridge Exam

Осінні канікули за кордоном. Фото - 12

Inlingua, Malta

Частина крупної асоціації мовних шкіл Inlingua International, яка працює в 44 країнах. Одна з перших та кращих шкіл англійської мови на Мальті. Школа має акредитацію FELTOM та офіційним центром здачі Cambridge ESOL на Мальті.

Програми: загальна англійська, бізнес-англійська, інтенсивні курси, програма повного мовного занурення з проживанням в родині викладача, підготовка до IELTS/TOEFL/ Cambridge ESOL

Осінні канікули за кордоном. Фото - 13

English in Cyprus

Школа, яку спільно відкрили європейська мережа Malvern House та найбільш популярна кіпріотська школа English Learning Centre. Тобто English in Cyprus – це школа англійської мови європейського рівня, що знаходиться в сонячному місті Лімасол.

Програми: загальна та інтенсивна англійська, індивідуальні уроки, ділова англійська, розмовна англійська, підготовка до IELTS

Осінні канікули за кордоном. Фото - 14

Living Learning Spanish/Living Learning English

Родзинка LLS і LLE – повне занурення в мовне середовище, адже програми передбачає проживання і навчання в родині викладача. Ви можете вивчати англійську або іспанську мову в сонячній Іспанії. Рівень інтенсивності курсу обираєте ви самі – 15, 20, 25 або 30 годин на тиждень. У вільний час вас чекає цікаве дозвілля із мовною практикою.

Програми: загальна, ділова або професійна мова, експрес-інтенсив, парні курси для молоді, курси «батьки та дитина» (мову можна вивчати як разом, так і окремо), іспанська/англійська для вчителів, «мова+» з насиченою культурною програмою та заняттями улюбленим хобі

DEC education – освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади

Наша місія – допомогти вашій дитині отримати якісну освіту

  • Комплексний підхід і планування. Наша основна задача – сформувати чіткий покроковий план, який приведе вас до мети та яскравих вражень від поїздки.
  • Підтримка під час підготовки і вступу. Консультант DEC грає роль куратора: допомагає з підготовкою аплікаційних і візових документів, стежить за термінами, веде комунікацію з приймаючою стороною.
  • DEC входить до топ-5 номінантів премії ST Star Awards 2017 року за версією тематичного видання Study Travel Magazine. У 2018 році компанія увійшла до топ-5 фіналістів премії The PIEoneer Awards в номінації «Освітня агенція року», і стала єдиним фіналістом не тільки з України, але і зі всієї Східної Європи.