Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Вступ до закордонних вишів на 2019 рік

Ви ще встигаєте стати студентом зарубіжного вишу восени'19/взимку'20

Для учнів 11 класів

Завершується вступна кампанія до вищих навчальних закладів Європи, Великобританії, Канади та США на осінь 2019 року. Але ви ще встигаєте вступити до закордонного університету, якщо оперативно подасте документи.

Куди ви ще встигаєте вступити

Початок навчання у січні 2020 року

 • Канада
 • Нідерланди
 • Німеччина
 • Швейцарія
 • Іспанія

Дедлайн для звернення в DEC – кінець серпня

Початок навчання у лютому2019 року

 • Нідерланди

Дедлайн для звернення в DEC – кінець серпня

Годі зволікати! Використайте свій шанс, а експерти DEC education подбають про всі організаційні та документальні моменти.

Звертайтеся до нас прямо зараз – ми допоможемо здійснити вашу мрію!

Як підготуватися до вступу правильно?

 • Крок 1: Англійська мова
  • Спершу ми запропонуємо  протестувати знання англійської мови. За результатами тестів, наші експерти підкажуть, як підвищити рівень володіння аглійською мовою щоб успішно здати мовні екзамени IELTS або TOEFL. Ми допоможемо підібрати курс підготовки на базі одної із мовних шкіл в Києві або підберемо інтенсивний мовний курс навчання за кордоном.
 • Крок 2: Співбесіда з приймальною комісією
  • Експерти DEC education дадуть рекомендації з написання мотиваційного листа, допоможуть з портфоліо, підкажуть, як пройти скайп-бесіду з представником приймальної комісії відповідно до вимог обраног вузу
 • Крок 3: Атестат
  • Перед вступом, за останній навчальний рік, в старшокласника є високі шанси підтягнути академічну успішність. Ми порадимо на яких предметах зробити акцент щоб підвищити знання і отримати перевагу для вступу.

Чому ми рекомендуємо звертатися до нас уже зараз?

Вступ до закордонних вишів на 2019 рік. Фото - 4

 1. Профорієнтація
  • Якщо старшокласник не визначився з майбутньою професією, у нас є час провести провести профорієнтаційне тестування і підібрати варіанти, а також проконсультувати вас з вибору спеціальностей.
 2. Подача документів
  • Зарубіжні вузи зараховують за правилом «хто першим подав документи». Чим швидше ви подасте заявку на вступ, тим вищими будуть ваші шанси на вступ до бажаного навчального закладу.
 3. Оформлення візи та поселення
  • Розпочинайте процес вступу вчасно, щоб після зарахування ви мали необхідний час для вирішення візових питань і бронювання місця в студентській резиденції.

Які особливості вступу до престижних країн?

Канада

Вступ до закордонних вишів на 2019 рік. Фото - 5

Для українців Канада є дуже популярним напрямком, враховуючи велику українську діаспору, привабливу ціну на навчання, великий вибір навчальних закладів та напрямків. Окрім українців, вступити до Канади прагнуть студенти всього світу, тому місця на програмах заповнюються дуже швидко.

! Зараз канадскі партнери DEC education приймають документи на зимовий семестр. Прийом – до кінця серпня.

США

Вступ до закордонних вишів на 2019 рік. Фото - 6

Штати – вибір №1 для тих, хто хоче вивчати направлення STEM (науки, технології, інжиніринг, математику). США передбачає найбільшу кількість напрямків з цих предметів. Також країна пропонує стипендії на навчання.

! Прийом документів до вишів США завершується в кінці липня.

Великобританія

Вступ до закордонних вишів на 2019 рік. Фото - 7

Строгий традиційний підхід до навчання потребує сильної мовної підготовки від українських студентів. Вивчати академічну англійську потрібно, принаймні, за рік до подачі документів, щоб на навчанні не відставати.

! Рекомендуємо поїздки з можливістю вивчення мови в школах-пансіонах та на базі університетів.

Топ-3 спеціальностей, які прямо зараз обирають наші клієнти:

Вступ до закордонних вишів на 2019 рік. Фото - 8

Не зволікайте! Якщо ви хочете почати навчання в престижному зарубіжному виші цьому або на початку наступного року, часу на подачу документів залишилося зовсім мало. Ми допоможемо правильно спланувати кожен крок і стати студентом університету вашої мрії!

Онлайн-запис на консультацію

DEC education – освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади

Наша місія – допомогти вашій дитині отримати якісну освіту

 • Комплексний підхід і планування. Наша основна задача – сформувати чіткий покроковий план, який приведе вас до мети та яскравих вражень від поїздки.
 • Підтримка під час підготовки і вступу. Консультант DEC грає роль куратора: допомагає з підготовкою аплікаційних і візових документів, стежить за термінами, веде комунікацію з приймаючою стороною.
 • DEC входить до топ-5 номінантів премії ST Star Awards 2017 року за версією тематичного видання Study Travel Magazine. У 2018 році компанія увійшла до топ-5 фіналістів премії The PIEoneer Awards в номінації «Освітня агенція року», і стала єдиним фіналістом не тільки з України, але і зі всієї Східної Європи.