Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Зимові мовні курси за кордоном

Навчання + Відпочинок = Ідеальні канікули

Програми для дітей, дорослих, усієї родини

Диван, пляж чи успішне майбутнє, – що обираєте ви?

«Почати вчити / підтягнути рівень іноземної мови» - одна з найпопулярніших цілей на рік. Якщо ви теж регулярно ставите її перед собою, DEC education допоможе з реалізацією. Ми знаємо секрет, як не відкладати навчання на потім. Це яскраві новорічні канікули в мовному середовищі замість декількох нічим не примітних днів лежання на пляжі або на дивані. Готові? Залишайте заявку на сайті, обирайте мовну школу в Великобританії, США, Канаді, Швейцарії, Німеччині, і вважайте, що один з планів на 2020 рік у вас вже практично виконаний.

Чому варто їхати на зимові мовні курси за кордон

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 4

Дітям

Можна переконати дитину в необхідності навчання і запланувати на канікули багатогодинні заняття з репетитором. А можна подарувати активний відпочинок з новими друзями і яскраві враження від відвідування цікавих місць. У кращих мовних школах уміють вчити без рутини.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 5

Дорослим

Відпочити за кордоном - не проблема. Після мовних курсів ви повернетеся додому не тільки з новими враженнями, а й знаннями: підтягнете англійську, навчитеся вільно спілкуватися із зарубіжними колегами, підготуєтеся до тестів.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 6

Для всієї родини

Канікули з близькими - це вже ідеально. Але немає межі досконалості! Додати до цього спільне вивчення мови і знайомство з іншою культурою - такі речі об'єднують.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 7

Для ділових людей

Ваш вибір - smart підхід, навіть якщо справа стосується відпустки? Зимові мовні курси -це вивчення мови для бізнесменів, нетворкінг, спорт, шопінг, екскурсії. Юлій Цезар позаздрив би.

Проведіть зимові канікули з користю і новими враженнями – вирушайте на мовні курси за кордон!

ОБРАТИ ЗИМОВІ КУРСИ ЗА КОРДОНОМ

DEC рекомендує: мовні центри з кращими зимовими програмами

Bell

Один з топових освітніх провайдерів Великобританії. За більш ніж 60 років роботи програми Bell пройшли студенти з 90 країн світу. Один із секретів успіху школи - програма викладання, розроблена в Кембриджі. Тут навчають не тільки дітей з 7 років, а й дорослих. Студентів готують до IELTS і Cambridge Exam. Але найцікавіше, що тут не просто вчать мови, а допомагають побороти страх і невпевненість при її використанні. Школи Bell знаходяться в Лондоні, Оксфорді, Кембриджі, Сент Албанс, графствах Беркшир і Кент.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 9

Відгук про курси

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 10

St Giles International

Міжнародна мережа St Giles – це школи у Великій Британії, США, Канаді та Бразилії. Завоювали бездоганну репутацію завдяки високій якості викладання, різноманітності навчальних програм і варіантів розміщення. Кожен тут знайде оптимальну програму для себе: і новачок, і досвідчений викладач англійської. Щорічно послугами великої міжнародної мережі користуються близько 12 тисяч чоловік.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 12 Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 13 Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 14

Відгук про курси

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 15

Les Elfes International

St Giles – міжнародна мережа мовних таборів в Швейцарії. Тут діти вчать англійську, німецьку, французьку, іспанську, китайську мови. Інтенсивність занять можна обрати - від 8 до 15 годин на тиждень. Є можливість займатися з викладачами індивідуально. У таборі займаються гірськолижним спортом і сноубордингом. Оскільки сюди приїжджають діти з 50 країн, культурна програма включає знайомство з традиціями різних країн. У всіляких студіях можна отримати масу цікавих навичок, у тому числі навіть створення швейцарських годинників.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 17

Відгук про курси

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 18

Humboldt-Institut

Humboldt-Institut – найбільша і найпопулярніша мережа шкіл німецької мови в Німеччині з навчальними центрами в 20 містах. Це єдина мережа, яка з нуля готує до здачі TestDaF і Zertificat Deutsch B1 для вступу до вузу усього за кілька місяців. Тут є курси для дітей та дорослих. А також є можливість обрати індивідуальне навчання та інтенсивну програму. Дитячі школи розташовані в мальовничих куточках Німеччини, тому навчання поєднується з відпочинком і оздоровленням. Взимку можна додатково відвідувати лижні уроки.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 20

Відгук про курси

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 21

Village Camps

Компанія, яка організовує зимові курси для дітей та підлітків в Швейцарії з 1977 року. Програми проходять в самому серці Швейцарських Альп - Лейзані, на базі престижного навчального закладу IMT Tutorial College. IMT Tutorial College - це сучасна резиденція, де навчають у відповідності зі стандартами США, Великобританії і Швейцарії. Сюди приїжджають школярі, студенти коледжів і університетів з усього світу.

Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 23
Зимові мовні курси за кордоном. Фото - 24

Чому варто звернутися до DEC education

У кожній з наведених вище шкіл ефективно навчають іноземної мови. Це підтверджено міжнародними і місцевими рейтингами, а також гарними відгуками випускників. Але кожен навчальний центр - це окрема історія зі своїм підходом до викладання, дозвілля, особливостями локації, розміщення і т.д. Наші фахівці досконало вивчили всі ці тонкощі, тому підберуть для вас або вашої дитини зимові мовні курси, що ідеально підходять за всіма критеріями. Чекаємо Вас!

DEC education – освітня агенція з вибору та вступу в закордонні навчальні заклади

Наша місія – допомогти вашій дитині отримати якісну освіту

  • Комплексний підхід і планування. Наша основна задача – сформувати чіткий покроковий план, який приведе вас до мети та яскравих вражень від поїздки.
  • Підтримка під час підготовки і вступу. Консультант DEC грає роль куратора: допомагає з підготовкою аплікаційних і візових документів, стежить за термінами, веде комунікацію з приймаючою стороною.
  • DEC входить до топ-5 номінантів премії ST Star Awards 2017 року за версією тематичного видання Study Travel Magazine. У 2018 році компанія увійшла до топ-5 фіналістів премії The PIEoneer Awards в номінації «Освітня агенція року», і стала єдиним фіналістом не тільки з України, але і зі всієї Східної Європи.