Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Англійська на курорті британських аристократів

Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 4
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 5
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 6
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 7
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 8
Категорія Групові поїздки
Розташування Велика Британія
Мова навчання Англійська
Вік Від 8 до 17
Дати 2 – 16 липня, 2 тижні (залишилось 1 місце)
Розміщення Резиденція, 1-місні номери
Меню Повний пансіон
Екскурсії Лондон, Брайтон, Портсмут, Істборн
Вартість $3299

Brighton University заснований у 1858 році, це один із найбільш креативних та мультикультурних вишів Великої Британії. Кампус університету, розташований у містечку Істборн, знаходиться на відстані кілометру від узбережжя біля Національного парку South Downs, звідки відкривається захоплюючий краєвид на скелі, оточені морем.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Навчальна програма передбачає 15 годин англійської на тиждень. У перший день учні проходять тест, за результатами якого їх розподіляють у групи відповідно до рівня знань мови. Заняття проходять у інтерактивній формі: з творчими завданнями, квестами, іграми, розробкою командних проектів. Діти розвиватимуть навички розмовної англійської завдяки урокам в інтернаціональних групах (до 10 учнів) та щоденному спілкуванню з носіями мови під час екскурсій та активностей.

Розважальні заходи

На території резиденції Brighton University дітей чекає різноманітна програма активносей: ігри, дискотеки, вечори талантів, покази мод, кіновечори, клуб шахів та комп’ютерний клуб, воркшопи з театральної майстерності, образотворчого мистецтва, моди, танців, йоги, фотографії і т.п. Спортивні заняття: плавання, баскетбол, теніс, пляжний футбол і волейбол, бадмінтон.

Екскурсії

ЛОНДОН. Екскурсія визначними пам’ятками: Вестмінстерське абатство, Даунінг-стріт, Трафальгарська площа, Діти зможуть погуляти містом у своє задоволення, відвідавши ті місця та пам’ятки, які їх найбільше цікавлять.

БРАЙТОН. Це одне з найвідоміших курортних міст Великобританії, що розташоване на березі затоки Ла-Манш. Тут учасників програми чекає відпочинок на розкішних пляжах, екскурсії до Брайтонського пірсу з його атракціонами, Королівського павільйону, контактного океанаріуму Sea Life. Діти гулятимуть затишними вуличками з цікавою архітектурою та безліччю сувенірних лавок і затишних кафе.

ПОРТСМУТ. Це портове місто з цікавими історичними пам’ятками. Більша частина Портсмута розміщена на острові. Дітям проведуть екскурсію містом та однією з головних військово-морських баз британського флоту з найвідомішим вітрильним кораблем HMS Victory 1765 року.

ІСТБОРН. Діти відвідають істборнський пірс, прогуляються вздовж мальовничих скель «Сім Сестер», що розкинулися на узбережжі Ла-Маншу. Тут учасників програми чекають пляжні турніри, спортивні змагання, Instagram Challenge та ще багато цікавого.

Звертаємо вашу увагу: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами.

Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 9
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 10
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 11
Англійська на курорті британських аристократів. Фото - 12

Груп-лідер

Протягом усієї поїздки дітей цілодобово супроводжує досвідчений сертифікований керівник групи, який лишається на зв’язку з батьками 24/7. Керівник групи знає, як знайти підхід до кожної дитини та долучити її до спілкування з дітьми з інших країн, а також допомагає вирішити різноманітні питання, які можуть виникнути під час поїздки. Керівники ведуть онлайн-щоденники поїздок, і батьки завжди в курсі, як їхні діти проводять час за кордоном.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Вартість

У вартість входить

  • 15 годин англійської на тиждень
  • Навчальні матеріали і сертифікат про закінчення програми
  • Проживання і харчування
  • Розважальна програма та екскурсії
  • Авіапереліт
  • Трансфер з/в аеропорт
  • Супровід керівником групи
  • Консульський збір
  • Медичне страхування
  • Послуги DEC holidays з організації поїздки

Кишенькові витрати дитини у вартість поїздки не входять

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію