Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Bosworth Independent College

Bosworth Independent College. Фото - 4
Bosworth Independent College. Фото - 5
Bosworth Independent College. Фото - 6
Bosworth Independent College. Фото - 7
Bosworth Independent College. Фото - 8
Bosworth Independent College. Фото - 9
Bosworth Independent College. Фото - 10
Bosworth Independent College. Фото - 11
Категорія Середня освіта
Розташування Велика Британія
Рік заснування 1977
Кількість студентів 320
Мова навчання Англійська
Вік Від 14 до 19

Bosworth Independent College - незалежний коледж у Великобританії, розташований в місті Нортгемптон, що в 2-х годинах їзди від Лондона.

Коледж відомий хорошою репутацією і надає навчальні програми, необхідні для вступу до рейтингових університетів.

У Bosworth 44% учнів - британці, 56% - міжнародні та європейські студенти.

70% випускників вступають в топ-30 університетів Великої Британії. Щорічно випускники Bosworth Independent College отримують місця в кращих британських ВНЗ, включаючи всесвітньо відомі університети Оксфорда і Кембриджа.

Підготовка до вступу в Oxford і Cambridge і на медичні програми - за останні кілька років було зараховано понад 105 студентів на програми з медицини, стоматології, фармацевтики, медико-біологічних наук і на інші медичні спеціальності.

Високі академічні результати - Bosworth не є неселективною школою, тому високі результати A-level демонструють найвищу якість викладання, а також залученість і старанність студентів.

У коледжі Bosworth Independent роблять акцент на особистісному підході до кожного студента. Тому в учнів можуть бути індивідуальні навчальні плани, графік занять і факультативів.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

  • GCSE

Серед предметів: інформаційні технології, бізнес, математика, хімія, біологія, фізика, англійська література, англійська мова, географія, французька мова, німецька мова, іспанська мова, мистецтво.

  • A-Level

Серед предметів: бухгалтерія, мистецтво і дизайн, інформаційні технології, право, математика, сучасні мови, біологія, бізнес, хімія, економіка, англійська мова, географія, історія, музичні технології, фотографія, фізика, психологія, соціологія, театральне мистецтво.

  • BTEC
  • iGCSE
  • Foundation

Також в коледжі можна взяти окремі предмети для підготовки на програмах A-Level і GCSE, або записатися на курс підготовки до вступу в університети Оксбриджа. Для іноземних студентів пропонується інтенсивний курс з англійської мови.

Учні Bosworth беруть участь у волонтерських та благодійних проєктах, отримуючи при цьому неоціненний досвід, а також переваги при вступі до університету.

Матеріальна база

Навчальна частина коледжу займає 2 будівлі. Проживання організовано в 6 гуртожитках, які розташовані в кроковій доступності від навчальних кампусів. Студенти проживають у світлих затишних кімнатах в основному по 2 людини. Для тих, кому виповнилося 18 років допускається розміщення в одномісних апартаментах.

На території коледжу є все необхідне для якісного процесу навчання: бібліотека, кімнати відпочинку, спортивні майданчики, басейн, студії для занять мистецтвом.

Навчання проходить в добре обладнаних просторих аудиторіях.

Bosworth Independent College. Фото - 12
Bosworth Independent College. Фото - 13
Bosworth Independent College. Фото - 14
Bosworth Independent College. Фото - 15

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Відео

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію