Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Bucksmore and Oxford International

Bucksmore and Oxford International. Фото - 4
Bucksmore and Oxford International. Фото - 5
Bucksmore and Oxford International. Фото - 6
Bucksmore and Oxford International. Фото - 7
Bucksmore and Oxford International. Фото - 8
Bucksmore and Oxford International. Фото - 9
Категорія Мовні курси для дітей
Розташування Велика Британія
Рік заснування 1979
Кількість студентів 1500
Мова навчання Англійська
Вік Від 10 до 18

Програми Bucksmore Education проходять на базі престижних навчальних закладів у Великій Британії та США, серед них:

 

 • Léman Manhattan (Нью-Йорк) 
 • King’s College London (Лондон)
 • d'Overbroeck's (Оксфорд)
 • Wadham College, St. Edmund Hall, Brasenose College, St. Hilda's College (Оксфордський університет)
 • Fitzwilliam College, Magdalene College (Кембриджський університет)
 • Plumpton College, Tonbridge School, King Edward's School (Південь Великої Британії)

Bucksmore Education пропонує якісні літні навчальні програми для іноземних студентів віком 10-18 років. Їх завдання - поліпшити володіння англійською, дати ґрунтовні академічні знання англійською мовою, ознайомити з професіями, які цікаві учням і підготувати їх для подальшого вступу та навчання в університеті.

Щороку навчальна програма повністю оновлюється, щоб враховувати найновіші тренди. На всіх курсах, крім категорії Advanced Studies Program, студенти працюють в групах до 6 чоловік. Програми розраховані на 20-28 годин навчання щотижня.

Щорічно Bucksmore Education збирає дітей з більш, ніж 75 країн - це відмінна можливість провести час в мультикультурному та англомовному середовищі, завести нові знайомства і дружбу на все життя.

Крім навчальної програми студентів чекає цікаве дозвілля, яке включає по 2 екскурсії щотижня, розваги та вечірні заходи на території школи.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Програми Bucksmore Education діляться на три типи:

 • English Foundation Courses - базові курси для поглибленого вивчення англійської.
 • Academic Enrichment Courses - спрямовані на вивчення академічних дисциплін, професійних навичок і лідерства.
 • University Experience Courses - підготовка до навчання у вузі, програма ідентична першому курсу в університеті і розроблена відповідно до Оксбріджської навчальної програми

 

Bucksmore Education надає наступні програми:

Інтенсивні і суперінтенсивні курси англійської мови  - проводяться в різних локаціях і поєднують інтенсивну програму занять з англійської мови зі спортивними, культурними та розважальними заходами для студентів. Курс включає в себе вивчення граматики і нових слів, а також відточування їх застосування на практиці з фокусом на розвиток розмовних навичок.

"Шкільне життя в британському пансіонаті" - підготовка до досвіду проживання в боардінговой школі. Програма проходить на базі King Edward's School, в годині їзди від Лондона, і розрахована на дітей віком 10-13 років. Школа знаходиться в невеличкому тихому селищі Уїтлі, неподалік від міста Гілфорд. Навчальна програма включає 20 годин англійської літератури, природничих наук і математики в тиждень. Крім цього студентів чекають 5 годин підготовки до вступних іспитів для школи-пансіонату, з упором на основні вступні тести і профорієнтацію. Час після занять діти проводять на екскурсіях, займаючись спортом або беручи участь в заходах школи.

"Advanced Studies Programmes" - призначені для носіїв мови і студентів з високим рівнем англійської та націлені на підготовку до подальшого навчання на A-level, International Baccalaureate і в університеті. Студенти обирають два предмета для вивчення, на кожен з яких відводиться по 1,5 години щоранку. Заняття з предметів проводять експерти в обраній галузі знань. Серед предметів: вища математика, біохімія, бізнес, англійська література, економіка, історія, підготовка до IELTS, філософія, фізика, психологія, робототехніка.

"Англійська +" - академічна програма складається з основного курсу англійської мови (20 годин на тиждень), проектів, академічної англійської, розмовної англійської та тематичних уроків. Крім навчання, акцент робиться на те, щоб усі студенти отримали незабутні враження, чому сприяють безліч заходів та екскурсійна програма.

На додаток до основної програми можна взяти один з курсів на вибір:

 • STEM - студенти знайомляться з предметами з області STEM (S-Природничі науки, T-Технологія, E-інженерія, M-Математика) за допомогою веселих і пізнавальних практичних майстер-класів, розроблених спеціально для того, щоб розвинути у них довгостроковий інтерес до наук;
 • Art Experience - ця комплексна програма дозволяє студентам вивчити культуру країни, набути нових навичок і впевненості в своїх силах;
 • Coding - уроки, де студенти розглядають програмування в контексті гейм-дизайну і функціональності.

"Юні професіонали" - допомагає студентам вибрати майбутню спеціалізацію для навчання в університеті і професію. Програма розрахована на підлітків 13-16 і 16-18 років. Заняття включають в себе теоретичні уроки, практичні заняття та групову роботу над проектом. Щотижня проводяться дві екскурсії, одна з яких присвячена обраній студентом області.

"Юні лідери" - унікальний курс, який допомагає мотивованим студентам розвинути навички, необхідні для того, щоб стати лідерами свого покоління. Основний курс складається з теоретичних уроків, інтерактивних лекцій, досліджень по проєкту і вивчення кейсів. В основі курсу лежить тижневий тематичний проєкт. Студенти проживають на абсолютно новому кампусі Dorothy Wadham Annexe коледжу Wadham College в сучасних одномісних кімнатах зі зручностями.

"Предмети університетського рівня в форматі літньої школи" - програми поглибленого вивчення предметів на рівні університету, для студентів віком 16-18 років. Серед предметів: архітектура, бізнес, економіка, інженерна справа, англійська література, кінематографія, фінансові технології, історія, історія мистецтва, міжнародне право, маркетинг і реклама, медицина, філософія, політика і міжнародні відносини, психологія, екологічно раціональний розвиток. Заняття проводять експерти в кожній обраній галузі знань. На додаток до занять з обраних предметів, студенти беруть участь в воркшопах і майстер-класах.

"Тур по Великобританії" - двотижнева програма знайомства з країною, для підлітків 13-16 років. В ході туру студенти відвідують безліч визначних пам'яток Великобританії, включаючи такі великі міста такі, як Лондон, Йорк, Единбург і Манчестер, а також Озерний Край, Стретфорд-на-Ейвоні і Стоунхендж. Під час поїздок студенти проживають в одно- або двомісних кімнатах, хлопчики і дівчатка окремо. Окрім насиченої культурної програми студентів чекають 15 годин занять англійської на тиждень, побудованих на комунікативній методиці, що дозволяє відточити навички усного мовлення та грамотність. Протягом усієї програми студенти працюють в невеликих групах над проєктом, визначаючи і досліджуючи культурні стереотипи Великої Британії. Результати роботи вони демонструють в кінці курсу на вечорі презентацій.

"Підготовка до вступу в університет" - двотижневий курс спеціально розроблений таким чином, щоб допомогти студентам підвищити свої шанси на вступ в топові університети Великобританії. Програма фокусується на двох університетах Оксбриджа, а також висвітлює аспекти, що стосуються вступу до 30 топових закладів Великобританії.

Студенти проживають на базі одного з коледжів Оксфордського університету - St. Edmund Hall.

Матеріальна база

На кожній локації Bucksmore Education є команда персоналу, яка забезпечує комфортне перебування і навчання студентів. Мінімальна співвідношення стафа і учнів 1: 7.

Bucksmore надає проживання в безпечних і добре оснащених резиденціях. Дівчатка і хлопчики проживають окремо.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Відео

Переваги:

Більше 40 предметів на вибір і різні програми для академічної підготовки і вступу до кращих ВНЗ світу

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію