Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Exupery International School

Exupery International School. Фото - 4
Exupery International School. Фото - 5
Exupery International School. Фото - 6
Exupery International School. Фото - 7
Exupery International School. Фото - 8
Exupery International School. Фото - 9
Exupery International School. Фото - 10
Exupery International School. Фото - 11
Exupery International School. Фото - 12
Категорія Середня освіта
Розташування Латвія
Рік заснування 2016
Кількість студентів 234
Мова навчання Англійська
Вік Від 2 до 18

Exupery International School в Латвії – перша і єдина в країнах Балтії міжнародна бордінг-школа. Школа розташована поблизу мальовничих котеджних селищ в крокової доступності від Юрмали й за 20 хвилин їзди до центру Риги.

Заснована у 2016 році школа швидко зарекомендувала себе як першокласний навчальний заклад, входить в топ 10 малих шкіл Латвії.

Викладання ведеться англійською мовою з можливістю вивчати французьку, російську та латиську мови.

Exupery International School є членом IB World School, а також є членом Ради міжнародних шкіл (CIS) і пропонує програми навчання для дітей 2,5-19 років. Для тих, хто буде вчитися в 10, 11 і 12 класах, у школи є авторизація Кембриджських міжнародних іспитів (CIE), що дозволяє проводити іспити IGCSE, а також реалізовувати програму Advanced Levels.

Процес навчання побудований таким чином, що гарантує учням високий рівень знань, який дозволить з легкістю вступити до кращих університетів світу як після програми IB, так і після складання іспитів A Levels.

Факти про школу в цифрах:
 

 • Територія школи – понад 2.5 га
 • Загальна площа трьох будівель кампуса – 12 000 кв. м
 • 4 іноземні мови
 • 234 учні
 • 76 вчителів і помічників з Великобританії, США, Нідерландів, Франції, Австралії, Канади, Латвії та інших країн
 • У класі максимум 20 осіб
 • 4-разове харчування
 • 14 національностей
 • 40 гуртків і секцій (в залежності від віку)
 • 3 зміни літніх освітніх програм за напрямами art, science and IT.
 • 90 місць в корпусі бордінгу для учнів з 14 років.
   

Учні школи Екзюпері можуть обрати форму навчання – денну або навчання з пансіоном. Пансіон пропонується як для постійного проживання на весь час навчального семестру, так і на тижневе (5-денне) перебування, а також, за наявності місць, і на обмежений час, наприклад, на кілька днів. Пансіон приймає вихованців з 14 років.

Exupery International School. Фото - 13
Exupery International School. Фото - 14
Exupery International School. Фото - 15
Exupery International School. Фото - 16

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Дитячий садок

Вихованці дитячого садка набувають важливу основу для інтелектуального, емоційного, фізичного й соціального зростання. Бажання отримувати знання протягом усього життя діти набувають через нестандартну й мотивувальну програму навчання мовам і навколишнього світу, а також через гру, що є підготовчим щаблем до програми

Primary Years Program (PYP) – початкового етапу International Baccalaureate.

Початкова школа

Програма початкових класів пропонує кожній дитині отримати цінний освітній досвід, заснований на пізнавальній діяльності (enquiry-based method), відповідний до вимог XXI століття. Це проєктний метод навчання, який використовує компетентнісний підхід, де особливий акцент робиться на розвитку самостійності, розумінні себе й бажанні вчитися скрізь і завжди. Вчителі школи використовують індивідуальний підхід в навчанні для того, щоб допомогти кожному учневі розкрити його здібності.

Основна та старша школи

Програма основної школи (6-9 класів) амбітна й сповнена викликів, вона дає можливість кожному учневі проявити свої знання шляхом самостійного та усвідомленого навчання, отримати нові навички. На цьому етапі навчання школа прагне закласти й закріпити соціальні навички: лідерство, вміння працювати в колективі, відповідальність, творчість і впевненість в собі. Підлітки вчаться цікавитися новим, мислити критично, ставити питання собі та іншим. У шкільній програмі багато академічних предметів і напрямів, але всі вони гармонійно поєднуються з позакласними творчими гуртками та спортивними секціями.

Для тих, хто буде вчитися в 10, 11 і 12 класах, у школи є авторизація Кембриджських міжнародних іспитів (CIE), що дозволяє проводити іспити IGCSE, а також реалізовувати програму Advanced Levels.

Напрями старшої школи

У 2021/2021 навчальному році школа пропонує наступні напрями та академічні дисципліни для старшої школи:

Для напряму A Levels (3 на вибір):

Математика, англійська мова, фізика, біологія, хімія, географія, інформаційні технології, образотворче мистецтво та дизайн, дизайн і технології.

Для напряму IB DP (6 на вибір):

Англійська мова та література / або як друга мова / або як рідна мова, російська мова та література / або як друга мова / або як рідна мова, французька як друга додаткова, латиська як друга додаткова, глобальна політологія, фізика, біологія, екологія, інформаційні технології в глобальному суспільстві, математика, драма.

* школа залишає за собою право вносити зміни до навчальних планів курсів

Матеріальна база

Комплекс будівель школи є багаторазовим переможцем конкурсів міжнародних архітектурних проєктів і створює унікальне по комфортності та ергономічності освітнє середовище.

Кампус складається з трьох будівель, в яких є корпус дошкільного навчання, приміщення початкової школи, корпус зі спеціалізованими класами й комп'ютерними кабінетами, і нова, нещодавно прийнята в експлуатацію будівля старшої школи з навчальними та житловими приміщеннями.

При проєктуванні будівлі пріоритетами були екологічність та ергономіка. У всіх класах створено оптимальне освітлення завдяки поєднанню штучного й природного світла, система вентиляції забезпечує оновлення повітря 8 разів на годину, акустичні панелі допомагають контролювати рівень шуму.

На території кампусу школи є бібліотека, в якій зібрано 10 тисяч книг чотирма мовами: англійській, французькій, російській та латиській, спортзал з виходом на відкриті волейбольні та баскетбольні майданчики, а також театральна студія. Сучасні класи та лабораторії оснащені 3D-принтерами, Apple TV, інтерактивними дошками та іншими інструментами для здійснення навчального процесу, а iMac і PC-класи обладнані для проведення занять з робототехніки та програмування.

Кампус бордінгу

Учні пансіону зможуть отримати всі переваги проживання в ультрасучасному кампусі. Серед плюсів можна відзначити: комфортне розміщення, теплу сімейну атмосферу, гармонійне поєднання навчання з розвагами в школі та постійну підтримку. Вихованці отримують доступ до всіх позакласних занять, гуртків, розваг і поїздок.

Учні бордінгу будуть проживати в комфортних кімнатах з усіма зручностями по 2-3 людини. На кожному з трьох поверхів пансіону також розташовані вітальні з комфортними зонами для відпочинку й спілкування.

Харчування в пансіоні здійснюється за системою повного пансіону, смачні та збалансовані страви готують кухарі відомого юрмальського ресторану «36 лінія».

Exupery International School. Фото - 17
Exupery International School. Фото - 18
Exupery International School. Фото - 19
Exupery International School. Фото - 20

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Відео

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію