Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Greenwich Experience

Greenwich Experience. Фото - 4
Greenwich Experience. Фото - 5
Greenwich Experience. Фото - 6
Greenwich Experience. Фото - 7
Greenwich Experience. Фото - 8
Категорія Групові поїздки
Розташування Велика Британія
Мова навчання Англійська
Вік Від 0
Дати 2 - 16 липня, 2 тижні
Розміщення Резиденція, 1-місні номери
Меню Повний пансіон
Екскурсії Щоденні екскурсії Лондоном, круїз по Темзі, Королівська Обсерваторія, Кембридж, Брайтон та інше
Вартість $3449

Greenwich University – один із найпрестижніших вишів Великобританії, розташований в самому серці Лондона. Університет має 3 кампуси. Кампус в Гринвічі – Old Royal Naval College – знаходиться в архітектурному центрі Морського Ґрінвічу, і є об'єкта всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Учасники програми будуть проживати і навчатися на території цього величного закладу, де за стінами історичних будівель знаходяться комфортабельні аудиторії та сучасна інфраструктура. 

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Навчальна програма передбачає 20 уроків англійської на тиждень. У перший день учні проходять тест, за результатами якого їх розподіляють у групи відповідно до рівня знань мови. Увагу курсу акцентовано на розвитку всіх мовних навичок: мовленні, читанні, аудіюванні, письмі. Заняття проходять у інтерактивній формі. Діти розвиватимуть навички розмовної англійської завдяки урокам в інтернаціональних групах та щоденному спілкуванню з носіями мови під час екскурсій та активностей.

Розважальні заходи

Після занять та екскурсій дітей чекають такі розваги як дискотеки, караоке, тематичні кіновечори, театральні постановки шекспірівських п’єс, заняття спортом, командні ігри. Усе це сприятиме спілкуванню студентів, їхній спільній роботі та відпочинку.

Екскурсії

ЛОНДОН. Учасники програми відкриють для себе найцікавіші куточки британської столиці та її культуру. На дітей чекають музеї, мистецькі галереї, найвизначніші пам’ятки архітектури серед яких Біг Бен, Вестмінстер, London Eye, Будинок парламенту та дивовижна Королівська обсерваторія. Також дітей чекає круїз Темзою.

БРАЙТОН. Це одне з найвідоміших курортних міст Великобританії, що розташоване на березі затоки Ла-Манш. Тут учасників програми чекають екскурсії до Брайтонського пірсу з його атракціонами, Королівського павільйону і не тільки. Діти гулятимуть затишними вуличками з цікавою архітектурою та безліччю сувенірних лавок і затишних кафе.

КЕМБРИДЖ. Діти відправляться до одного з найстаріших університетських міст з атмосферними вуличками та класичною англійською архітектурою. Вони побачать відомий University of Cambridge, де, можливо, мріють навчатися у майбутньому.

Звертаємо вашу увагу: екскурсійна програма може змінюватися у зв’язку з погодними умовами, розкладом роботи закладів та іншими обставинами.

Greenwich Experience. Фото - 9
Greenwich Experience. Фото - 10
Greenwich Experience. Фото - 11
Greenwich Experience. Фото - 12

Груп-лідер

Протягом усієї поїздки дітей цілодобово супроводжує досвідчений сертифікований керівник групи, який лишається на зв’язку з батьками 24/7. Керівник групи знає, як знайти підхід до кожної дитини та долучити її до спілкування з дітьми з інших країн, а також допомагає вирішити різноманітні питання, які можуть виникнути під час поїздки. Керівники ведуть онлайн-щоденники поїздок, і батьки завжди в курсі, як їхні діти проводять час за кордоном.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Вартість

У вартість входить

  • 20 уроків англійської мови на тиждень
  • Навчальні матеріали і сертифікат про закінчення програми
  • Проживання і харчування
  • Розважальна програма та екскурсії
  • Авіапереліт
  • Трансфер з/в аеропорт
  • Супровід керівником групи
  • Консульський збір
  • Медичне страхування
  • Послуги DEC holidays з організації поїздки

Кишенькові витрати дитини у вартість поїздки не входять

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію