Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Istituto Europeo di Design

Istituto Europeo di Design. Фото - 4
Istituto Europeo di Design. Фото - 5
Istituto Europeo di Design. Фото - 6
Istituto Europeo di Design. Фото - 7
Istituto Europeo di Design. Фото - 8
Istituto Europeo di Design. Фото - 9
Istituto Europeo di Design. Фото - 10
Istituto Europeo di Design. Фото - 11
Istituto Europeo di Design. Фото - 12
Категорія Вища освіта
Розташування Італія
Рік заснування 1966
Мова навчання Англійська
Вік Від 17

Instituto Europeo di Design (IED) – міжнародний університет, заснований в Італії в 1966 році Франческо Мореллі. На сьогодні відкрито 7 кампусів в Італії (Мілан, Комо, Турин, Флоренція, Венеція, Рим і Кальярі), 2 в Іспанії (Мадрид і Барселона) і 2 в Бразилії (Ріо де Жанейро і Сан-Паулу).

Сьогодні IED – це єдина 100% італійська міжнародна мережа шкіл дизайну.

Протягом 50 років в IED навчають майбутніх фахівців у галузі дизайну та комунікацій, моди, візуальних мистецтв та управлінні креативними індустріями. Всі викладачі IED – фахівці, які працюють у світі дизайну, комунікацій чи бізнес-середовищі, а партнери – топ компанії та організації у світі моди та дизайну, серед яких Adidas, Armani, Apple, BMW, Nike, Ferrari, Lego тощо. Місія IED – надавати молодим талантам ретельну підготовку – як теоретичну, так і практичну, передавати їм «Design Knowledge and Mindset», які стануть ключовими факторами успіху в їх кар'єрах.

ОСОБЛИВОСТІ IED

Learning to learn. Мережа IED налічує більш ніж 1900 лекторів: успішних професіоналів, які забезпечують як теоретичні лекції, так і практичну роботу над проєктами, відповідно до їх бачення і досвіду роботи.

Learning by doing – філософія IED як необхідна частина навчання. Передбачає участь в численних лабораторних заходах та спеціальних проєктах з регулярним відвідуванням лекцій.

Learning with companies. Класні та позакласні заходи, що включають проєкти, що надаються державними установами, приватними компаніями, агентствами та виробниками.

МІСТА IED

Мілан

Istituto Europeo di Design. Фото - 13 Мілан – синонім мистецтва, дизайну та моди. Художники Леонардо та Браманте працювали в Мілані, а Марінетті та Боччоні заснували футуристичний рух. А знамениті архітектори Кастильоні, Магістретті, Занусі та відомі дизайнери Prada, Armani та Versace зробили Мілан світовим центром дизайну і моди. IED народився в Мілані не випадково, черпаючи натхнення для свого методу навчання з «ноу-хау», типу мислення та інновацій, які дуже характерні для історії Мілана. Дизайн товарів та послуг є покликанням IED Milano, де викладається і практикується дизайн у всіх його проявах.

Рим

Istituto Europeo di Design. Фото - 14 Сучасний Рим є найважливішим майданчиком для високої моди, комунікаційного дизайну, візуального мистецтва та всіх інших аспектів дизайну. Його мета – створення нематеріальних товарів і послуг. Графічний дизайн, образотворче мистецтво, кіновиробництво, телебачення, мультимедіа, веб-контент та відео мистецтво тісно пов'язано з навчальним контентом, а також з культурною спадщиною та дизайном послуг для туризму, і складають дійсно унікальну навчальну базу IED Roma.

Турин

Istituto Europeo di Design. Фото - 15 Це місто більше ніж просто індустріальний центр, з кінця дев'ятнадцятого століття воно було майданчиком для досліджень та інновацій у сферах кіно, моди, комунікацій та образотворчого мистецтва. Турин є частиною міжнародної мережі «Креативні міста UNESCO» в категорії дизайну. Також Турин – одне з найбільш важливих міст у світі в автомобільній промисловості, а IED Torino визнаний одним з найбільш важливих центрів у світі з навчання транспортному дизайну. Проте це не єдині особливості IED Torino, вивчають тут також дизайн інтер'єру і промисловий дизайн, дизайн одягу та ювелірних виробів, образотворче мистецтво та дизайн комунікацій.

Венеція

Istituto Europeo di Design. Фото - 16 Венеція – символ культури, мистецтва та комерції. Місто, підвішене між землею та водою, тут обмін між місцевими та міжнародними талантами дає можливість для інновацій. Венеція завжди була перехрестям різних культур, мов і ідей, які об'єдналися і знайшли себе в місці майстерності та оригінальному дизайні. Водночас місто є центром світового мистецтва, де активно проводяться світові виставки та презентації, пов'язані як з класичною, так і з сучасною культурою і мистецтвом.

IED Venezia розташований в Palazzo Franchetti – престижному палаці п'ятнадцятого століття з видом на Гранд-канал і знаменитий Понте дель Академія. Креативна школа, а також культурний центр, здатний об'єднати знання і «ноу-хау», пропонує курси, присвячені управлінським і виробничим аспектам дизайну, в тісному контакті з місцевими компаніями та установами, а також з міжнародною арт-сценою.

Флоренція

Istituto Europeo di Design. Фото - 17 Флоренція може похвалитися всесвітньо вагомою художньою і культурною спадщиною, багатою історією італійського дизайну і моди, з видатними прикладами – такими як Vespa і Gucci. Зв'язок між майстерністю високої якості та виробництвом є традиційною особливістю речей і предметів, вироблених у Флоренції та її околицях. IED Firenze приділяє велику увагу розвитку Тоскани та злиття різних культур, щоб створити зв'язок між тонкою майстерністю і промисловістю, змішуючи класичне і сучасне мистецтво, старі та сучасні знання.

Мадрид

Istituto Europeo di Design. Фото - 18 Мадрид – динамічне, зручне та екологічно стійке місто, засноване за сучасною культурною моделлю. Мадрид побудував свій імідж на обміні інноваційними ідеями та культурною спадщиною, створюючи сприятливе середовище, що поєднує в собі освіту, культуру і розваги. У Мадриді є найбільші державні та приватні установи культури, мистецтва й освіти: Національна бібліотека, La Casa Encendida, Музей мистецтв Рейну Софія, Музей Прадо, CaixaForum Madrid, MediaLab-Prado, La Fábrica, Matadero Madrid, CA2M, Музей Тіссена-Борнеміса та багато інших. IED Madrid активно бере участь в цьому динамічному середовищі в ролі культурного закладу з поширення дизайну і пов'язаних з ним дисциплін.

Барселона

Istituto Europeo di Design. Фото - 19 Барселона – місто нововведень і різних культур, тепле, різноманітне, сучасне і пристрасне. Місто для життя з чітким баченням майбутнього, яке зазнало важливих змін: промислова електростанція в XIX столітті, Олімпійське місто в XX столітті та «розумне» місто знань в XXI столітті. Місто зі всесвітньо визнаним культурною і мистецькою спадщиною, яке поєднує в собі архітектурну традицію Гауді й прекрасні сучасні музеї. Барселона також є сучасним містом, яке виграло премію European Capital of Innovation (iCapital) 2014 року, а також Global Smart City у 2015 році.

У кампусі IED Barcelona дизайн-мислення об'єднується з інструментами управління. Дизайнери вчаться розуміти, експериментувати й розробляти нові інструменти для управління перетвореннями, що відбуваються в суспільстві. Тут вони вчаться працювати в різних областях дизайну, а також розпізнавати та управляти тенденціями, та інноваціями.

ШКОЛИ IED

Design. Interior Design / Product Design / Transportation Design / Strategic Design / Sustainable Design / Space Design Methodology / Scenography And Exhibition Spaces Design

Дизайн є ключовою складовою в кожній області виробництва. Дизайнер IED за визначенням є новатором форм і функцій, інтерпретатором часу, провісником майбутніх тенденцій. IED навчає професіоналів, які є першопрохідцями, які вміють працювати в найрізноманітніших сферах: від інтер'єру дизайну до муніципальних конкурсів, від транспорту до освітлення, від іграшок до послуг і стратегій.

Fashion. Fashion Design / Jewelry Design / Fashion Marketing / Fashion Communication / Fashion Management / Fashion Stylist And Editor

Мати справу з модою означає інтерпретувати сучасні культурні, соціальні, економічні та смакові тенденції, виходити за рамки цього і дивитися в майбутнє. IED навчає творчих професіоналів, які можуть управляти різними етапами виробничого процесу: від стратегії до розробки, від виробництва до логістики, від продажів до маркетингу і бренд-комунікацій.

Visual Arts. Sound Design / Video Design / Photography / Graphic Design / Illustration / Brand Design / Art Direction

Наш світ наповнений образами та звуками, які є основними засобами, щоб передати цінність і вагомість наших ідей та виробів. Те, як представлені концепція або проєкт, більше не вважається просто доповненням – це найважливіша частина роботи. Підхід IED до візуального мистецтва робить акцент на різнопланове навчання, що об'єднує гуманістичний підхід, дослідження та експериментальні лабораторії.

IED навчає професіоналів, здатних працювати з кіно, мистецтвом, музикою, комунікаціями, анімаційною графікою, 3D анімацією, інтерактивним дизайном, цифровим мистецтвом, громадським мистецтвом, виконавським мистецтвом і інтерактивними інсталяціями.

Communication and Management. Brand Management And Communication / Business Design / Strategic Design Labs / Innovation Strategies And Entrepreneurship / Event Management / Digital Communication

IED навчає професіоналів, які можуть критично підходити до соціальних і культурних явищ, свідомо будувати ідеї та думки, розробляти інноваційні та нестандартні проєкти, створювати нові бренди, застосовувати “багатодисциплінарність” і креативність, а також орієнтуватися на потреби сучасних компаній.

Підхід IED до навчання заснований на філософії управління дизайном, яка поєднує в собі стиль мислення, сприйняття і методології дизайнерів з життєздатністю бізнесу, стратегіями управління та розумінням ринкової вартості проєкту.

Art. Business For Arts And Culture, Arts Management / Curatorial Practice / Museum Experience Design / Conservation And Restoration Of Cultural Heritage / Contemporary Art Conservation

Світ мистецтва і творчих індустрій поєднує в собі і художників, і дизайнерів, і професіоналів, які супроводжують та доповнюють креативну роботу. Сучасне мистецтво, управління культурою і збереження спадщини вимагають специфічних знань та навичок.

Istituto Europeo di Design. Фото - 20
Istituto Europeo di Design. Фото - 21
Istituto Europeo di Design. Фото - 22

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

БАКАЛАВРСЬКІ

 • Ba Bachelor Of Arts
 • IED Diploma
 • Bachelor Of Arts With Honors

МАГІСТЕРСЬКІ

 • IED Master
 • 1st Level Master's Degree
 • Master Rsp (Research Study Programme)
 • Masters Of Design And Innovation
 • Intensive: Postgrados, Blended Masters, Advanced Courses

ЛІТНІ ПРОГРАМИ

 • Professional Courses
 • Advanced Courses
 • Introductory Courses
 • Junior Courses (тільки в Іспанії)
 • Kids Courses (тільки в Мадриді)

STUDY ABROAD

INTERNATIONAL MOBILITY

PLACEMENT

 

Спеціальності

 • Accessories and Jewelry Design
 • Animation, 3D and Game Design
 • Arts and Restoration
 • Creative and Art Direction
 • Design Strategy and Management
 • Fashion Communication and Management
 • Fashion Design and Styling
 • Graphic Design and Visual Communication
 • Interaction Design and User Experience
 • Interior and Spatial Design
 • Marketing and Communication
 • Product and Service Design
 • Transportation Design and Mobility
 • Video, Cinema and Sound Design
 • Visual and Interactive Arts
Istituto Europeo di Design. Фото - 23
Istituto Europeo di Design. Фото - 24
Istituto Europeo di Design. Фото - 25

Матеріальна база

Усі кампуси IED відрізняються прекрасним технічним оснащенням, що забезпечує студентам кращі умови не тільки для освоєння навчальних програм, але й для проведення досліджень за всіма відомими сьогодні напрямками дизайну, менеджменту та маркетингу. 

Завдяки партнерству з Adobe і Microsoft, IED пропонує своїм студентам спеціальний пакет, що включає в себе найбільш використовувані програмні забезпечення для дизайну, такі як Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver і Office. Крім того, студенти IED можуть безкоштовно завантажувати програми Autocad, такі як 3ds Max, AutoCAD, Maya. 

Доступні інструменти включають 3D-принтери, лазерні фрези, фрезери з ЧПУ; традиційне і сучасне фрезерне обладнання; вінілові високошвидкісні плотери; друкарське обладнання; деревообробне, швейне і текстильне виробництво; лабораторії для створення прототипів. Також доступні фотостудії і обладнання для фотографії, а також лабораторія моделювання освітлення і «зелена кімната» для відео.

Попри суперсучасне обладнання, навчальні аудиторії мають цілком традиційний вид, який сприяє творчій самореалізації студентів. Пошуком житла зазвичай також займаються самі студенти, які в'їжджають на навчання з різних країн світу: лише для новоприбулих пропонується тимчасове проживання в резиденціях ВНЗ.

Проживання

У Istituto Europeo di Design немає власних резиденцій. Але у приймальній службі іноземних студентів допоможуть підібрати квартиру або кімнату в зручному районі, зареєструватися на тривале проживання та врегулювати інші формальності.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію