Istituto Europeo di Design. Фото - 3
Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Istituto Europeo di Design

Istituto Europeo di Design. Фото - 4
Категорія Вища освіта
Розташування Італія
Рік заснування 1966
Мова навчання Англійська
Вік Від 17

Instituto Europeo di Design (IED) – це міжнародна мережа навчальних закладів, заснована в Італії в 1966 році Франческо Мореллі, який створив школу, натхненну Майстернями Ренесансу. Формат виправдав себе і було відкрито 7 філій в Італії (Мілан, Комо, Турин, Флоренція, Венеція, Рим і Кальярі), 2 в Іспанії (Мадрид і Барселона) і 2 в Бразилії (Ріо де Жанейро і Сан-Паулу).

Сьогодні IED – це єдина 100% італійська міжнародна мережа шкіл дизайну.

Протягом 50 років IED веде діяльність в сфері навчання і досліджень в областях дизайну, моди, візуальних мистецтв, комунікаціях і управлінні креативними індустріями. Місія IED – надавати молодим талантам ретельну підготовку – як теоретичну, так і практичну, передавати їм «Design Knowledge and Mindset», які стануть ключовими факторами успіху в їх кар'єрах.

ОСОБЛИВОСТІ IED – МЕТОДОЛОГІЯ

Learning to learn

Мережа IED налічує більш ніж 1900 лекторів: успішних професіоналів, які забезпечують як теоретичні лекції, так і практичну роботу над проектами, відповідно до їх бачення і досвіду роботи.

Learning by doing

Філософія "Learning by doing" – це абсолютно необхідна частина навчання. Участь в численних лабораторних заходах і спеціальних проектах поряд з регулярним відвідуванням лекцій.

Learning with companies

Класні та позакласні заходи, що включають проекти, що надаються державними установами, приватними компаніями, агентствами та виробниками.

МІСТА IED

Мілан

Istituto Europeo di Design. Фото - 5

Мілан є синонімом мистецтва, промисловості, фінансів, дизайну і моди. Такі художники, як Леонардо і Браманте, працювали в Мілані, а чотири століття тому Марінетті і Боччоні заснували футуристичний рух. Пізніше, знамениті архітектори, такі як брати Кастильоні, Магістретті і Занусі, і модні дизайнери, такі як Prada, Armani і Versace, зробили Мілан світовим центром дизайну і моди. IED народився в Мілані не випадково, черпаючи натхнення для свого методу навчання з «ноу-хау», типу мислення і інновацій, що такі характерні для історії Мілана. Дизайн товарів і послуг для промисловості є покликанням IED Milano, де викладається і практикується дизайн у всіх його проявах.

Рим

Istituto Europeo di Design. Фото - 6

Сучасний Рим є найважливішим майданчиком для високої моди, комунікаційного дизайну, візуального мистецтва та всіх інших аспектів дизайну, метою якого є створення нематеріальних товарів і послуг. Графічний дизайн, образотворче мистецтво, кіновиробництво, телебачення, мультимедіа, веб-контент і відео мистецтво спільно з навчальним контентом, пов'язаним з культурною спадщиною та дизайном послуг для туризму, складають воістину унікальну навчальну базу IED Roma.

Турин

Istituto Europeo di Design. Фото - 7

Більше ніж просто індустріальний центр, Турин з кінця дев'ятнадцятого століття був майданчиком для досліджень та інновацій в областях кіно та моди, комунікацій, образотворчого мистецтва та індустрії машинобудування. Схильність міста до еклектики і експериментування зробило його одним з найбільш важливих міст в світі в автомобільній промисловості. В останні десятиліття він став еталоном світового рівня для нової культури продуктів харчування і досліджень в області екологічної стійкості. З 2014 року Турин є частиною міжнародної мережі «Креативні міста UNESCO» в категорії дизайну.

Розташований в центрі міста з 1989 року, IED Torino визнаний одним з найбільш важливих центрів в світі з навчання транспортному дизайну. Проте, транспорт і мобільність – це не єдині особливості IED Torino, включаючи в тому числі дизайн інтер'єру і промисловий дизайн, дизайн одягу та ювелірних виробів, образотворче мистецтво і дизайн комунікацій.

Венеція

Istituto Europeo di Design. Фото - 8

Символ культури, мистецтва і комерції, Венеція – це місто, підвішене між землею і водою, де обмін між місцевими та міжнародними талантами дає можливість для інновацій. Венеція завжди була перехрестям різних культур, мов і ідей, які об'єдналися і знайшли себе в місцевів майстерності і оригінальному дизайні. У той же час, місто є центром світового мистецтва, де активно проводяться світові виставки і презентації, пов'язані як з класичною, так і з сучасною культурою і мистецтвом.

Розташований в венеціанській лагуні з 2007 року, IED Venezia влаштувався в Palazzo Franchetti, престижному палаці п'ятнадцятого століття з видом на Гранд-канал і знаменитий Понте дель Академія. Креативна школа, а також культурний центр, здатний об'єднати знання і «ноу-хау», IED Venezia пропонує курси, присвячені управлінським і виробничим аспектам дизайну, в тісному контакті з місцевими компаніями і установами, а також з міжнародною арт-сценою.

Флоренція

Istituto Europeo di Design. Фото - 9

Флоренція може похвалитися всесвітньо значимою художньою і культурною спадщиною, але також це місто з багатою історією італійського дизайну і моди, з видатними прикладами – такими як Vespa і Gucci. Зв'язок між майстерністю високої якості і виробництвом є традиційною особливістю речей і предметів, вироблених у Флоренції та її околицях. IED Firenze приділяє велику увагу розвитку Тоскани і злиття різних культур, щоб створити зв'язок між тонкою майстерністю і промисловістю, змішуючи класичне і сучасне мистецтво, старі і сучасні знання.

Мадрид

Мадрид – динамічне, зручне і екологічно стійке місто, засноване за сучасною культурною моделлю. Мадрид побудував свій імідж на обміні інноваційними ідеями та культурною спадщиною, створюючи сприятливе середовище, що поєднує в собі освіту, культуру і розваги. У Мадриді є найбільші державні і приватні установи культури, мистецтва і освіти: Національна бібліотека, La Casa Encendida, Музей мистецтв Рейну Софія, Музей Прадо, CaixaForum Madrid, MediaLab-Prado, La Fábrica, Matadero Madrid, CA2M, Музей Тіссена-Борнеміса і багато інших. IED Madrid активно бере участь в цьому динамічному середовищі в ролі культурного закладу з поширення дизайну і пов'язаних з ним дисциплін.

Istituto Europeo di Design. Фото - 10

Барселона

Барселона – це місто, відкрите для нововведень і різних культур, тепле, різноманітне, сучасне і пристрасне. Місто для життя з чітким баченням майбутнього, яке зазнало важливих змін: промислова електростанція в XIX столітті, Олімпійське місто в XX столітті і «розумне» місто знань в XXI столітті. Місто зі всесвітньо визнаним культурною і мистецькою спадщиною, яке поєднує в собі архітектурну традицію Гауді і прекрасні сучасні музеї. Барселона також є сучасним містом, яке виграло премію European Capital of Innovation (iCapital) 2014 року, а також Global Smart City в 2015 році.

Istituto Europeo di Design. Фото - 11

У кампусі IED Barcelona дизайн-мислення об'єднується з інструментами управління. Дизайнери вчаться розуміти, експериментувати і розробляти нові інструменти для управління перетвореннями, що відбуваються в суспільстві. Тут вони вчаться працювати в різних областях дизайну, а також розпізнавати і управляти тенденціями та інноваціями.

ШКОЛИ IED

Design

Interior Design / Product Design / Transportation Design / Strategic Design / Sustainable Design / Space Design Methodology / Scenography And Exhibition Spaces Design

Дизайн є ключовою складовою в кожній області виробництва. Дизайнер IED за визначенням є новатором форм і функцій, інтерпретатором часу, провісником майбутніх тенденцій. IED навчає професіоналів, які є першопрохідцями, які вміють працювати в найрізноманітніших сферах: від інтер'єру дизайну до муніципальних конкурсів, від транспорту до освітлення, від іграшок до послуг і стратегій.

Fashion

Fashion Design / Jewelry Design / Fashion Marketing / Fashion Communication / Fashion Management / Fashion Stylist And Editor

Мати справу з модою означає інтерпретувати сучасні культурні, соціальні, економічні та смакові тенденції, виходити за рамки цього і дивитися в майбутнє. IED навчає творчих професіоналів, які можуть управляти різними етапами виробничого процесу: від стратегії до розробки, від виробництва до логістики, від продажів до маркетингу і бренд-комунікацій.

Visual Arts

Sound Design / Video Design / Photography / Graphic Design / Illustration / Brand Design / Art Direction

Наш світ наповнений образами і звуками, які є основними засобами, щоб передати цінність і значимість наших ідей і виробів. Те, як представлені концепція або проект, більше не вважається просто доповненням, це найважливіша частина роботи. Підхід IED до візуального мистецтва робить акцент на різнопланове навчання, що об'єднує гуманістичний підхід до досліджень і експериментальні лабораторії.

IED навчає професіоналів, здатних працювати з кіно, мистецтвом, музикою, комунікаціями, анімаційною графікою, 3D анімацією, інтерактивним дизайном, цифровим мистецтвом, громадським мистецтвом, виконавським мистецтвом і інтерактивними інсталяціями.

Communication and Management

Brand Management And Communication / Business Design / Strategic Design Labs / Innovation Strategies And Entrepreneurship / Event Management / Digital Communication

IED навчає професіоналів, які можуть критично підходити до соціальних і культурних явищ, свідомо будувати ідеї і думки, розробляти інноваційні та нестандартні проекти, створювати нові бренди, застосовувати багатодисциплінарність і креативність і орієнтуватися на потреби сучасних компаній.

Підхід IED до навчання заснований на філософії управління дизайном, яка поєднує в собі стиль мислення, сприйняття і методології дизайнерів з життєздатністю бізнесу, стратегіями управління та розумінням ринкової вартості проекту.

Art

Business For Arts And Culture, Arts Management / Curatorial Practice / Museum Experience Design / Conservation And Restoration Of Cultural Heritage / Contemporary Art Conservation

Світ мистецтва і творчих індустрій поєднує в собі і художників і дизайнерів, і професіоналів, які супроводжують і доповнюють креативну роботу. Сучасне мистецтво, управління культурою і збереження спадщини вимагають специфічних знань і навичок. IED включає в себе курси різної тривалості і рівнів, присвячені всім, хто хоче почати або перенаправити свою кар'єру в ці дисципліни.

Istituto Europeo di Design. Фото - 12
Istituto Europeo di Design. Фото - 13
Istituto Europeo di Design. Фото - 14

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

БАКАЛАВРСЬКІ

IED пропонує програми в області дизайну, моди, образотворчого мистецтва, комунікацій і управління, реставрації. Всі напрямки об'єднані спільною філософією і методологією, всі професори є професіоналами в своїх сферах, інститут також служить лабораторією для студентів, де застосовується міждисциплінарний підхід і глобальне ставлення, що поєднує місцевий досвід і міжнародний ракурс.

Ba Bachelor Of Arts

3-річні курси в Італії (180 CFU), в кінці яких студенти отримують академічний диплом 1-го рівня. 4-річні курси в Іспанії (240 CFU), в кінці яких студенти отримують офіційну ступінь бакалавра. 3-річні курси в Бразилії (180 CFU), в кінці яких студенти отримують ступінь технологічного факультету. Всі вони юридично визнані на державному та міжнародному рівні, забезпечуючи студентів культурою і навичками, необхідними для виходу на ринок праці.

IED Diploma

3-річні курси (180 CF), в кінці яких студенти отримують приватний диплом IED. Вони готують студентів для виходу на ринок праці в культурному і технічному плані.

Bachelor Of Arts With Honors

Спеціалізована трирічна програма (360 British CF) англійською мовою, в кінці якої студенти отримують як диплом IED, так і офіційну ступінь бакалавра BAH, акредитовану Університетом Вестмінстера.

МАГІСТЕРСЬКІ

Магістерські курси IED проводяться з п'яти дисциплін: дизайн, мода, образотворча мистецтво, комунікації і менеджмент, реставрація. Студенти працюють над реальними проектами, здійснюваними у співпраці з компаніями-партнерами, при цьому студенти розвивають навички роботи в команді, обміну ресурсами, ідеями та контактами, формують згуртоване співтовариство випускників. Багато студентів отримують пропозиції про стажування або про роботу ще в ході виконання дипломного проекту.

IED Master

Професійне навчання за спеціалізованими напрямками. Студенти отримують знання і навички, необхідні для роботи і прийняття рішень на все більш глобалізованому, постійно мінливому ринку. Програми пропонуються в Італії, Іспанії та Бразилії англійською або локальною мовою.

1st Level Master's Degree

Це багатодисциплінарні програми, на які приймаються студенти з різним професійним досвідом. Така ж структура, як і у IED Master, з різницею в наявності акредитації Міністерства освіти Італії (MIUR). По закінченню присуджується 60 CFU. Програма пропонується в Італії англійською або італійською мовами.

Master Rsp (Research Study Programme)

На додаток до професійних навичок, програма надає необхідні знання для здійснення процесу управління інноваціями з орієнтацією на користувача. Пропонується в Барселоні англійською мовою.

Masters Of Design And Innovation

Програма, заснована на експериментальному методі навчання, спеціалізується в розробці дизайну процесів, продуктів, комунікацій і бізнес-стратегій. Пропонується в Мадриді, англійською мовою.

Intensive: Postgrados, Blended Masters, Advanced Courses

Програма створена для тих студентів, хто хоче поглибити та доповнити свої навички в області дизайну і креативних методологій за допомогою якісного навчання в короткі терміни (онлайн і очне).

Istituto Europeo di Design. Фото - 15
Istituto Europeo di Design. Фото - 16
Istituto Europeo di Design. Фото - 17

ЛІТНІ ПРОГРАМИ

Літня школа IED проводить заняття в Римі, Мілані, Флоренції, Венеції, Турині, Барселоні та Мадриді, і пропонує унікальну можливість комбінувати навчання дизайн-методології IED із зануренням в яскраву культуру і спосіб життя одного з міст Італії або Іспанії.

Літні курси IED надають можливість вчитися у кращих професіоналів через практичне навчання, яке триває від одного до чотирьох тижнів. Цей досвід збагачує ваше портфоліо, дозволяючи розвивати нові професійні навички і заробляти академічні кредити.

Professional Courses

Короткі модульні курси з дуже вузьких напрямків, призначені для молодих професіоналів, які хочуть розвиватися у своїй сфері.

Advanced Courses

Призначені для студентів, що володіють базовими навичками або професійним досвідом в області дизайну, зацікавлених в розвитку своїх професійних портфоліо за допомогою реальних креативних проектів.

Introductory Courses

Підготовчі курси, спеціально призначені для студентів без будь-яких попередніх знань або галузевого досвіду. Хороший спосіб переходу на бакалаврську або річну програму IED.

Junior Courses (тільки в Іспанії)

Відмінне введення в світ дизайну для наймолодших (14-18 років) студентів.

Kids Courses (тільки в Мадриді)

Мета IED Junior Academy в тому, щоб світ дизайну був доступний кожному, включаючи наймолодших (9-13 років) студентів. З цієї причини були засновані літні курси для дітей.

STUDY ABROAD

Програми IED Study Abroad включають стратегічне поєднання теоретичних занять, культурних екскурсій, семінарів і пропонують широкий і оновлений синтез методології дизайну, досліджень тенденцій і галузевих ідей в області дизайну, моди, образотворчого мистецтва, комунікацій і маркетингу.

Програми черпають натхнення з ресурсів і можливостей унікального місця розташування кожної школи: різні напрямки пропонуються в Мілані, Флоренції, Мадриді та Барселоні. Вони пропонують учасникам стимулюючий, корисний і захоплюючий досвід.

Ці програми призначені для студентів, у яких відсутній специфічний професійний досвід, а також є хорошим вибором для тих студентів креативних галузей, які хочуть отримати досвід навчання за кордоном або зацікавлені в зміні кар'єри.

INTERNATIONAL MOBILITY

IED пропонує своїм учням можливість приєднатися до міжнародних програм обміну студентами (Erasmus+, Exchange Study Program). Кандидати, які відповідають необхідним академічним вимогам, мають можливість збагатити навчальну програму, провівши семестр в партнерській школі з підтвердженням кредитів, отриманих за кордоном.

PLACEMENT

IED співпрацює з величезною кількістю компаній, організовує співбесіди для отримання стажувань для студентів і надає підтримку для розміщення випускників.

Оснащення

INTERNATIONAL STUDENT DESK

Офіс, призначений для інтеграції студентів в соціальне і культурне середовище міста і поліпшення їх освітнього досвіду. Офіс сприяє обміну інформацією між студентами і муніципальними установами і представниками послуг, а також між студентами та академічними відділами.

ACCOMMODATION

Пошук місця для життя при плануванні навчання за кордоном може бути як захоплюючим, так і складним. У IED є угоди з резиденціями і приватними власниками, які пропонують різні типи житла.

SOFTWARES

Завдяки партнерству з Adobe і Microsoft, IED пропонує своїм студентам спеціальний пакет, що включає в себе найбільш використовувані програмні забезпечення для дизайну, такі як Photoshop, Illustrator, InDesign, Dreamweaver і Office. Крім того, студенти IED можуть безкоштовно завантажувати програми Autocad, такі як 3ds Max, AutoCAD, Maya.

FACILITIES

Професійні технічні фахівці знаходяться в розпорядженні студентів для підтримки потреб учнів. Доступні інструменти включають 3D-принтери, лазерні фрези, фрезери з ЧПУ; традиційне і сучасне фрезерне обладнання; вінілові високошвидкісні плоттери; друкарське обладнання; деревообробне, швейне і текстильне виробництво; лабораторії для створення прототипів. Також доступні фотостудії і обладнання для фотографії, а також лабораторія моделювання освітлення і «зелена кімната» для відео.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію