Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

La Garenne School

La Garenne School. Фото - 4
Категорія Середня освіта
Розташування Швейцарія
Рік заснування 1947
Кількість студентів 145
Мова навчання Англійська, Французька
Вік Від 5 до 18

La Garenne International school була створена в 1947 році і знаходиться в красивому місці Швейцарських Альп. Villars-sur-Ollon - гірськолижний курорт, де протягом більше 100 років збирається європейська аристократія. Друге покоління родини Меан управляє школою. Наша філософія базується на традиційних сімейних цінностях. Ми виховуємо в наших студентах відповідальність, доброту і повагу до оточуючих, вважаючи це ключовими елементами успішного життя.

Щорічно ми приймаємо 110-120 студентів, що навчаються на повному пансіоні (з проживанням) і 35-40 студентів, які живуть з батьками.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

La Garenne International school пропонує

  • IB диплом (International Baccalaureate, 16-18 років)

IB диплом дозволяє нашим студентам підготуватися до вступу в будь-який університет світу. Ми допомагаємо нашим студентам зробити правильний вибір предметів, готуємо індивідуальну дорожню карту для підготовки, в залежності від вибору країни та університету, в який студент збирається вступати.

  • MYP (Middle Years Program, 11-15 років)

Програма готує студентів до подальшого навчання по дипломній і професійно-орієнтованої програми, формує взаємозв'язок між вивченням предметів і практичним застосуванням отриманих знань, сприяє формуванню бажання вчитися безперервно протягом усього життя, що дуже важливо в сьогоднішніх надзвичайно мінливому світі. Програма передбачає вивчення 8 груп предметів: іноземні мови, рідна мова і література, людина і суспільство, науки, математика, мистецтво, спорт і дизайн. Велика увага приділяється проектній роботі

  • IPC (International primary curriculum, 5-10 років)

Програма початкової школи, що мотивує дітей вчитися для їх майбутнього

У сучасному столітті високих технологій і широкої доступності будь-якої інформації, найбільш важливо забезпечити дітей навичками швидкого орієнтування в постійно мінливому контексті їхнього життя, розкрити їм максимально широкий діапазон можливостей застосування своїх загальних знань і унікальних здібностей, а також розвинути в них ті особисті якості, які допоможуть реалізуватися в житті як фахівця, так і особистості.

Додаткові активності пов'язані з практичним засвоєнням знань отриманих в класі, наприклад, вивчення флори і фауни на Азорських островах, вивчення механіки в Америці, вивчення історії в Берліні.

Спорт

La Garenne пропонує професійну підготовку з хокею, футболу та гірських лиж.

Наші студенти беруть участь в міжшкільних, міських, регіональних і міжнародних змаганнях.

ЛІТНІ ПРОГРАМИ з 27 червня по 7 серпня, діти з 32 країн світу, квтоти на мовні групи:

Англійська та Французька мови.

  • Наша академічна програма призначена для дітей від 5 до 14 років, які бажають інтенсивно вивчати французьку або англійську мови. За короткий час, діти на всіх рівнях, від початкового до просунутого, розвинуть граматику і словниковий запас під час практики читання, письма, говоріння та аудіювання. Уроки проходять з 9:00 до 12:15 з понеділка по суботу під керівництвом нашої досвідченої команди викладачів - всі вони працюють в La Garenne цілий рік. Вчителі застосовують практичний мультисенсорний підхід до навчання за допомогою ігор, музики, декоративно-прикладного мистецтва, розповідання історій, рольових ігор, переодягання, кулінарії і вікторин, і все це допомагає забезпечити різноманітність і цікавість занять. Нові теми вводяться кожні кілька днів.

Розважальні заходи

Активності розділені на чотири вікові групи: 5-7 років, 8-10 років, 11-13 років та 14-15 років.

Активності щодня нові і не повторюються протягом 4-х тижнів.

Для дітей від 8-10 років і від 11-13 років передбачені додаткові опції:

Футбольний клуб Валенсія - в другій половині дня протягом 5-ти днів  з тренером з футбольного клубу Валенсія.

ОЗЕРО - у другій половині дня протягом 5-ти днів - організовані різні активності на Женевському озері.

Для молоді, яка їде в табір, можна обрати додатково: теніс або верхову їзду.

У всіх сесіях, окрім сесії Е, всі бажаючі від 8 до 15 років можуть вибрати поїздку в Європа парк (парк розваг в Німеччині).

Матеріальна база

Наші умови проживання - діти від 5 до 10 років, живуть в окремому шале в кімнаті по 4 людини. Діти від 11 до 15 років - живуть в кімнаті по 4 людини, розділені на 2 блоки, всі зручності знаходяться в кімнаті (душ, туалет, раковина).

Харчування

У школі передбачено 3-х разове харчування для дітей, які перебувають на пансіоні (завтра, обід, вечеря), передбачені два коротких перекусу.

Сніданок: каші, пластівці, йогурти, сир, яєчня, тости, випічка, фрукти, чай, соки, гарячий шоколад

Обід: салати, гаряче (м'ясо або риба плюс гарнір)

Вечеря: салати, гаряче, бульйон, чай

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Відео

Щоб отримати відповіді на додаткові питання або замовити дану програму, зв'яжіться з нашим консультантом

Замовити консультацію