Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Les Elfes Verbier

Les Elfes Verbier. Фото - 4
Les Elfes Verbier. Фото - 5
Les Elfes Verbier. Фото - 6
Les Elfes Verbier. Фото - 7
Les Elfes Verbier. Фото - 8
Категорія Мовні курси для дітей
Розташування Швейцарія
Рік заснування 1987
Кількість студентів 10
Мова навчання Англійська, Французька, Німецька, Китайська, Іспанська
Вік Від 6 до 17

Табір знаходиться в Швейцарії з головним кампусом в гірськолижному селищі Вербье. Les Elfes пропонує проживання у швейцарських шале побудованих за традиційними альпійськими стандартами. Хлопчики і дівчатка розміщуються окремо. Кожен шале включає в себе: великі 2-4 місні кімнати, ванні кімнати, їдальню, бібліотеку, ігровий та музичний зали, кінозал, дискотечний майданчик, класні кімнати.

Les Elfes - мережа швейцарських освітніх центрів, що організує дитячі спортивно-мовні табори навесні, влітку та взимку. Компанія представлена на ринку освіти з 1987 р., і в даний час її мовні курси відвідують понад 6000 дітей з 50 країн щорічно. Відмінною особливістю Les Elfes є великий вибір мов (англійська, французька, німецька, іспанська та китайська), велика спортивна програма і хороший підбір розважальних заходів.

Вже цієї зими, LES ELFES запрошує всіх бажаючих у міжнародний зимовий табір до Швейцарії!

Діти та підлітки віком від 6 до 17 років мають можливість провести активні та корисні канікули у наймальовничіший місцевості в світі!

Від початківців, які ніколи не займалися зимовими видами спорту, до молодих спортсменів, які змалечку захоплюються лижами або сноубордом. Зимовий табір Les Elfes пропонує дітям відкрити для себе снігові гори та зимові види спорту, а професійні інструктори зроблять все, щоб це було кохання з першого погляду.

Команда кваліфікованих вчителів з гірськолижного спорту та сноуборду займаються зі студентами у групах від 2 до 7 учнів. Щоденні екскурсії, навчання з англійської мови, повний пансіон та проживання у сучасному кампусі - все це робить зимовий табір LES ELFES таким привабливим для багатьох дітей з усього світу.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Навчання англійською:

Щоб забезпечити найкраще навчання для учнів зимового табору, LES ELFES працює в партнерстві зі школою Verbier Language School, яка надає вчителів-фахівців з кожної мови для кожного курсу.

Студенти формуються у групи, відповідно до рівня їх знань. Максимальний розмір класу - 7 студентів на одного вчителя. Доступні 3 типи курсів: розмовний, інтенсивний та індивідуальний з французької, англійської, іспанської та німецької мов.

Кожен з курсів відповідає встановленим критеріям навчання. Після занять учні отримують сертифікати та мають портфоліо робіт, які також можуть забрати з собою.

Розважальні заходи

Екскурсії:

Кожен з екскурсійних днів  відрізняється від інших, а кожен рік пропонуються нові можливості для тих, хто повертається в табір!

Будь-то купівля сувенірів чи наукові виставки - варіанти безмежні. 

Деякі із напрямків, які відкриває табір вже цієї зими: екскурсія на фабрику в Грюйер, де можна спробувати одні з кращих швейцарських шоколадних цукерок і сирів, візит до музею Організації Об'єднаних Націй або Швейцарського Червоного Хреста в Женеві, інтерактивні екскурсії по Олімпійському музею в Лозанні, де проживає Міжнародний олімпійський комітет, прогулянка по льодовику в довколишніх крижаних печерах в Шамоні, відвідування багатьох красивих замків в цьому районі, екскурсія до природних гарячих джерел Bains de Lavey, прогулянка по звивистих брукованих вулицях Цюріха, та багато іншого.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію