Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

Lyceum Alpinum Zuoz

Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 4
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 5
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 6
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 7
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 8
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 9
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 10
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 11
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 12
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 13
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 14
Категорія Середня освіта
Розташування Швейцарія
Рік заснування 1904
Кількість студентів 300
Мова навчання Англійська, Німецька
Вік Від 12 до 19

Lyceum Alpinum Zuoz, заснована в 1904 році, - це швейцарська міжнародна школа-пансіон, яка знаходиться в мальовничому альпійському регіоні, біля містечка Сент-Моріц у Швейцарії. Кампус школи займає велику територію, на якій знаходяться спортивні поля, з яких відкривається вид на альпійське містечко Цуоц.  

Дух Цуоцу

У 2004 році школа відсвяткувала свій 100-ий ювілей. Філософія нашої школи ґрунтується на повазі до традицій, які поєднуються з інноваціями. Це відображається в характері Цуоцу, який надає головне значення толерантності, взаємній повазі, доброчесності, відданості та навчанню протягом усього життя. Керівними принципами навчання в Lyceum Alpinum Zuoz є порядність та дисципліна в щоденному житті, повага та допомога іншим людям, а також неупереджена поведінка. Вищезазначені принципи виховують у амбітних та ініціативних молодих людей ті якості, які їм знадобляться в житті.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

Lyceum Alpinum Zuoz – це одна з передових міжнародних шкіл-пансіонів Швейцарії, у якій готують 200 учнів, які проживають у пансіоні, та 100 денних учнів віком 12-18 років більше ніж з 35 країн до кваліфікаційних іспитів для вступу в заклади вищої освіти. У той самий час, вони здобувають освіту, яка сприяє інтелектуальному, фізичному та емоційному балансі в родині. Ми пропонуємо такі освітні програми:

Swiss Matura (Німецька мова, німецька мова /англійська мова, італійська мова/ німецька мова)

Swiss Matura надає можливості кожному учню поступити в університет Швейцарії без складання додаткових вступних іспитів. Ми готуємо наших учнів до іспитів Matura за 4 або 6 років. Окрім німецькомовної програми Matura, Lyceum Alpinum Zuoz також пропонує двомовне навчання Matura німецькою та англійською мовами або італійською та німецькою мовами.

German Abitur (тільки разом зі Swiss Matura)

Окрім того, учні, які обрали програму Matura, мають можливість обрати German Abitur у нашій школі. Іспити проходять під керівництвом Міністерства освіти та шкіл федеративної землі Баден-Вюртемберґ.

International Baccalaureate Diploma Programme

International Baccalaureate Diploma Programme (IBDP) – це освітня програма для всебічно розвинутих учнів, які відкриті до нового та не мають упереджень, проявляють жагу до знань та здатні самостійно навчатися. IB Diploma Programme – це складна дворічна програма навчання, метою якої є всебічне навчання та розвиток учнів. Окрім 6 повноцінних предметів IB Diploma поглибленого вивчення (мова, гуманітарні науки, наука, математика та мистецтво), учні мають також пройти основні курси, такі як вивчення Теорії наукових знань, написання курсової роботи, діяльність у сфері креативності, активності та послуг. Програму IB Diploma проходять у 11 та 12 класах, і вона слугує чудовою підготовкою для вступу до університету. Лідируючі університети по всьому світу високо цінять та довіряють знанням учнів, які закінчили цю програму.

International Baccalaureate Career-Related Programme

IB Career-Related Programme (IBCP) – це інноваційна міжнародна програма навчання для учнів у віці 16-19 років. Пропонується унікальне поєднання академічного та професійного навчання, а також особистісного розвитку: навчальні курси з IB Diploma Programme, яка високо ціниться, затверджена програма навчання по побудові кар’єри та основні курси об’єднані в інтенсивну структуру навчання. Учні програми CP мають складну програму занять, при чому вони здобувають навички, що можна застосувати в широкому спектрі життєдіяльності: навички критичного мислення, командної роботи, прийняття рішень, вирішення проблем та побудови комунікацій. Усі вони є ключовими факторами кар’єрного успіху в 21-ому столітті. У Lyceum Alpinum Zuoz програма навчання по побудові кар’єри належить до курсу по Бізнесу при здобутті рівня BTEC 3 Diploma course.

Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 15
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 16
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 17
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 18

Розважальні заходи

Клуби

Мистецтво, Філософія, Літературне мистецтво, Логічне мислення, Бейсбол, Бойові мистецтва, Підприємець, Арифметика, Математика, Наука, Шахи, Введення ігор, Кіберспорт, Робототехніка, Шкільне садівництво та Кулінарія.

Кружки

Кружок фотографування та відео, Моделювання судового засідання та Модель Організації Об’єднаних Націй.

Спортивні кружки

Футбол, Волейбол, Баскетбол, Гра у м’яч (Fives), Теніс, Флорбол, Хокей.

Театральна група

Shakespeare Company (німецька) та English Theatre Company (англійська).

Музика

Шкільний хор, музичний гурт та оркестр.

Можливості

Необмежений доступ у спортивний зал, поїздки по вихідним, IB образотворче мистецтво, спортивні поїздки, шкільні команди, заходи по вихідних та багато іншого.

Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 19
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 20
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 21
Lyceum Alpinum Zuoz. Фото - 22

Матеріальна база

  • Ми надаємо чудове проживання в гарних та просторих одно- та двомісних кімнатах
  • Одразу біля нашої школи знаходяться лижні схили
  • Поле для гольфу знаходиться в 15 хвилинах пішої прогулянки
  • Школа знаходиться в прекрасних швейцарських Альпах
  • Поля для тенісу, волейболу, гри у м’яч (Fives) та баскетболу
  • Поля для футболу та хокею
  • Три спортивні зали та два зали з тренажерами
  • Власний сад

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію