Безкоштовна консультація

Безкоштовна консультація

Залиште ваші контакти - і з вами зв'яжеться наш менеджер!

Ім'я
Телефон

MPW – Mander Portman Woodward

MPW – Mander Portman Woodward. Фото - 4
MPW – Mander Portman Woodward. Фото - 5
MPW – Mander Portman Woodward. Фото - 6
MPW – Mander Portman Woodward. Фото - 7
MPW – Mander Portman Woodward. Фото - 8
MPW – Mander Portman Woodward. Фото - 9
Категорія Середня освіта
Розташування Велика Британія
Кількість студентів 1090
Мова навчання Англійська
Вік Від 15 до 19

Колледж Mander Portman Woodward (MPW) был основан тремя выпускниками Кембриджа и назван в их честь. Ежегодно MPW получает самые высокие оценки в рейтинге инспекций правительства Великобритании, а его студенты успешно продолжают обучение в самых популярных вузах страны.

Наши колледжи расположены в центральных районах Лондона, Бирмингема и Кембриджа, вблизи со всемирно известными университетами. В каждом колледже своя уникальная студенческая атмосфера, при этом сохраняется общая система обучения и высокие академические стандарты во всех трех кампусах.

До найкращих британських університетів через MPW

Коледж Mander Portman Woodward (MPW) був заснований трьома випускниками Кембриджа і названий на їх честь. Щорічно MPW отримує найвищі оцінки в рейтингу інспекцій уряду Великобританії, а його студенти успішно продовжують навчання в найпопулярніших вузах країни.

Наші коледжі розташовані в центральних районах Лондона, Бірмінгема і Кембриджа, поряд з всесвітньо відомими університетами. У кожному коледжі панує своя унікальна студентська атмосфера, при цьому зберігається загальна система навчання і високі академічні стандарти у всіх трьох кампусах.

У MPW ми віримо в індивідуальний підхід і значимість кожного студента. Ми приділяємо багато часу і уваги потребам наших студентів щоб розкрити їх потенціал, як академічний, так і особистісний. Індивідуальні програми і маленькі розміри класів (не більше 9 чоловік) дозволяють студентам повністю пізнати себе та розкрити свій потенціал. Наші викладачі - це висококваліфіковані експерти з докторським ступенем. Багато з них є екзаменаторами A Level або GCSE зі своїх предметів.

Ми пишаємося своєю видатною системою індивідуального підходу до кожного студента. У MPW за кожним студентом закріплений свій куратор, який стежить за академічним прогресом і загальним настроєм учня. Регулярно зустрічаючись зі студентом, куратор допомагає йому з вибором вірного академічного напрямку, побудовою траєкторії навчання і процесом зарахування до університетів через програму UCAS. Куратор допомагає кожному студенту усвідомити свої слабкі сторони та вчить працювати над ними, в той же час, удосконалюючи та підкреслюючи сильні сторони.

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію

Програми

 • GCSE
 • A Level (2 роки, 18 місяців, 1рік)
 • University of London International Foundation Programme
 • NCUK International Foundation Year
 • MPW Foundation Programme

Особливості пдготовки у MPW:

 • Співвідношення британських учнів до іноземних – 70:30
 • Маленький розмір класів (макс. 9 осіб)
 • Індивідуальна увага
 • Персональні куратори
 • Пробні екзамени та регулярні тестування
 • Допомога професіоналів з підбором вузів та UCAS

Зв'яжіться з експертом DEC education, щоб отримати індивідуальну консультацію по даній програмі

Замовити консультацію